Zavrieť

Porady

liečitelia...

Dobry vecer,
chcela by som VAs poprosit,ci mi vie niekto doporucit nejakeho dobreho liecitela. Mama ma velmi bolave ruky, az povykrucane prsty a uvazuje,ci by jej nepomohl nejaky liecite.Ak niekoho poznate a viete doporucit, budem rada. Dakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Osky teším sa, bodaj by to vyšlo a najlepšie samozrejme prirodzene
Btw. o zacviknutom nerve som aj ja hovorila v príspevku k téme, trafila som sa
0 0
Ľaľa Ľaľa

Ľaľa je offline (nepripojený) Ľaľa

Prosím Vás má niekto skúsenosti s liečiteľkou dr. Galinou Krasnokutskou z Rimavskej Soboty?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dostala som takýto email, neviem však potvrdiť účinnosť, snáď treba vyskúšať:
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

terezamaria Pozri príspevok
Dostala som takýto email, neviem však potvrdiť účinnosť, snáď treba vyskúšať:
tak teda lieči lopúchom alebo magnetizmom?
..hmm,nemožné na počkanie a zázraky do troch dní....asi tak...
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Gina Er Pozri príspevok
tak teda lieči lopúchom alebo magnetizmom?
..hmm,nemožné na počkanie a zázraky do troch dní....asi tak...
Asi najprv magnetizmus a potom lopúch. Tiež by som rada verila.
1 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Moja babka si liečila lopúchom opuchy na nohách (žeby z toho ten názov?). Prikladala si to na koleno alebo členok, zaviazala a o pár hodín boli listy úplne zoschnuté.
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dobre je aj prikladanie listu kostihoja, len ho treba pred prilozenim trochu pogulat valcekom na cestu, aby bol dobre prilnavy. Tomu by som skor verila ako liecitelom.
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ivantt Pozri príspevok
Keď možem poradiť akeho liečiteľa, tak v tomto pripade by bolo dobre najsť niekoho, kto sa venuje kyneziologii ( neviem presne ako sa to pise ). Dokažu zrušit rôzne blokácie v hlave. Alebo psycholog ci psychiater. Je to lekar ako kazdy iny a nie je hamba k nemu ist. To len u nas zijeme s tym ze je to hamba ale to nie je pravda. Vo vela statoch ma kazdy svojho psychiatra alebo psychologa a potom sa im lepsie dari zvladat urcite situacie, tak ako trebars dietatu škola. Skôr naopak, ked ho ma clovek vyhladat tak sa hambi a stav sa este zhorsi ( to som zazil ked svokor kôli hambe nedal liecit vlastnu manzelku a takmer o nu prisiel ). A nie je naskodu ked clovek spoji lekár *- liecitel... v niektorych statoch je to zatial bezne ale eu sa to snazi zatrhnut.
nepoznám taký štát.. a ani neexistuje
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

bettylou Pozri príspevok
nepoznám taký štát.. a ani neexistuje
niekde sa akupunktúra a homeopatia považuje za spôsob liečby,u nás nie,takže existujú také štáty,kde sa uznávajú aj alternatívne spôsoby liečenia. Ja som tiež bola u homeopatičky,ke´dže sa moja obvodná lekárk
a nechcela zaoberať mojimi zdravotnými problémami,samozrejme som si to musela zaplatiť,ale pomohlo mi to.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Čerstvá skúsenosť.
Pred mesiacom ma tzv. seklo v krížoch.Po navšteve môjho Mudr....mi naordinoval injekcie + tabletky a masť.Pomohlo ale len dovtedy kým účinkovali injekcie potom sa to vrátilo späť .Aj ako laik som pochopil ,že liečil bolesť nie príčinu..Tak som navštívil jednu pani (nie ľudová liečiteľka )ale žena čo s chrbticami a kosťami robila celý život ,ktorá dokázala vykurírovať kamaráta celý sa polámal na motorke.
Rozhýbala mi hnáty vyrovnala povyskakované stavce,ponaprávala kĺby .Odporučila liek masťičku Fix krém 1 https://secure.ilekaren.sk/svk/tovar...1_vyrobca_2221
.Ak niekoho bolí chrbtica kolená klby vyskúšané na sebe jednoducho malý zázrak.Vysvetlila mi čo mi je, ako, čo mám robiť, ako cvičiť, na čo si dávať pozor,odporučila vitamíny na zodraté kĺby .Zlatá ženská.
8 0
vnucik7 vnucik7

vnucik7 je offline (nepripojený) vnucik7

Nie všetci liečitelia ťahajú z ľudí iba peniaze,je ich veľa čo chcú a vedia skutočne pomôcť.Lekári od ľudí inkasujú oveľa viac,ale to nevadí nikomu,lebo to zatiaľ hradia poisťovne a pacient dopláca peniazmi a zdravím na tú chémiu,ktorú mu predpíšu a ktorá vo veľa prípadoch aj tak nepomôže.Ale body sú body.U šikovného liečiteľa dostanete väčšinou prírodné lieky,ktoré naozaj pomáhajú,ale všetko chce čas a zázraky sa tu nekonajú!!!
0 0
moly56 moly56

moly56 je offline (nepripojený) moly56

Ahojte, ja mám veľmi dobré skúsenosti s liečiteľkou na orave, je to super pani a má veľmi dobré výsledky.Už pomohla veľmi veľa ľuďom. Mala som bolesti nôh a praskanie pri chôdzi a k tomu depky a po dvoch stretnutiach sa mám výborne. Doporučujem všetkým.
0 0
BIZAL BIZAL

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

nasa, zapadna medicina, alopatia alebo akokolvek to nazveme a ine mediciny vznikli z ajurvedy, preto suhlasim s nazorom, ze sa treba liecit v prvom rade prirodnou cestou, zistit povod ochorenia a vyliecit ho. nie potlacat, resp. zakryvat symptomy syntetickymi pripravkami s vedlajsimi ucinkami. . a ano, samozrejme treba davat pozor na roznych liecitelov, nikdy neviete na koho natrafite.
0 0
Daniela1010 Daniela1010

Daniela1010 je offline (nepripojený) Daniela1010

nedala by si kontakt na tú pani na Orave?
0 0
Denisa Denisa

Denisa je offline (nepripojený) Denisa

optimista
moly56 Pozri príspevok
Ahojte, ja mám veľmi dobré skúsenosti s liečiteľkou na orave, je to super pani a má veľmi dobré výsledky.Už pomohla veľmi veľa ľuďom. Mala som bolesti nôh a praskanie pri chôdzi a k tomu depky a po dvoch stretnutiach sa mám výborne. Doporučujem všetkým.
...a akým spôsobom lieči?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Asi to bude Deganka. Ta nas furt lieci slanymi tortami. :-)
0 0
Jarka Jarka

Jarka je offline (nepripojený) Jarka

Daniela1010 Pozri príspevok
nedala by si kontakt na tú pani na Orave?
Aj mna by kontakt potesil.
0 0
elliko elliko

elliko je offline (nepripojený) elliko

pROSíM Má NIEKTO SKUSENOST S LIEčITELKOU V LEDNICKOM ROVNOM - DUBIANSKA
0 0
elliko elliko

elliko je offline (nepripojený) elliko

Dobrý deň, prosím Vás o bližšiu informáciu o liečitelke z Ledn. Rovní, ak je to p. Dubianska, ja kontakt mám, len chcem vedieť či pomáha. Vrelá vďaka za odpoveď.
0 0
efka23 efka23

efka23 je offline (nepripojený) efka23

žena
Aj mňa by to zaujímalo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať