Zavrieť

Porady

liečitelia...

Dobry vecer,
chcela by som VAs poprosit,ci mi vie niekto doporucit nejakeho dobreho liecitela. Mama ma velmi bolave ruky, az povykrucane prsty a uvazuje,ci by jej nepomohl nejaky liecite.Ak niekoho poznate a viete doporucit, budem rada. Dakujem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
prde prde

prde je offline (nepripojený) prde

napíšte t.č.na liečitelku z oravy,mam zdr.problemy,súrne potrebujem pomoc.lekari nepomahajú.vdaka velka...môžte mi aj formou sms-ky 0907 172305.
0 0
prde prde

prde je offline (nepripojený) prde

chcem vam odpovedať na vašu otázku o liečitelke DUBIANSKEJ z LED.ROVNÍ,ja osobne mám s nou dobre skusenosti,bola som tam v minulosti,a teraz v piatok 8.5.idem znova,lebo mam znova zdr.problemy so žaludkom,aj iné...a poznam inych ludí čo im pomohla,zrovna mojej švagrinej s chrbticou....Ja si myslím,že treba aspon raz skúsiť,ved každy mame ine problémy,a iny organizmus....držim palce!!!!
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Pusté Uľany - vraj je tam tiež liečiteľka. Pozná ju niekto?
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

nie je to nahodou tato?
http://www.azet.sk/firma/349991/viol...rmonia-studio/
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Keďže je tu téma o liečiteľoch, tiež by som sa chcela na jednu pani opýtať. Som motovidlo a papierik s menom a adresou som tak dobre schovala, že ho ani ja nenájdem, ale snáď to niekto bude vedieť. Pani liečiteľka je z Trnavy a volá sa Sprušovská, alebo Sprušáková, alebo nejako podobne. Nevie niekto o koho sa jedná? Ak áno, poprosím o adresu. Ďakujem.
0 0
Raymond1 Raymond1

Raymond1 je offline (nepripojený) Raymond1

Skuste sa ozvať na môj mail a dám vam kontakt na pána janka mne pomohol.raymond1@centrum.sk
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

a teraz sa pýtam sama seba prečo moja dcéra študuje medicínu??????
liečiteľov je dosť, to hádam stačí, či nie ????
0 0
Raymond1 Raymond1

Raymond1 je offline (nepripojený) Raymond1

Roman7712 možno máš pravdu ale skutočný liečitel nemá cenník ani kanceláriu a u pana ktorý mi pomohol na otázku čo som dlžná odpovedal ďakujem mne nič ,podakujte sa pánu bohu je to jeho.Ak neveríte je to Vaša vec ak sa chcete presvečiť oyvite sa na múj mail raimond1@centrum.sk a pošlem kontakt a môžte sa presvečiť .
0 0
Raymond1 Raymond1

Raymond1 je offline (nepripojený) Raymond1

Skúste listy z muškátu,rozdrvte a vytlačte šťavu ktorú nakvapkáte do ucha.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mila123 Pozri príspevok
a teraz sa pýtam sama seba prečo moja dcéra študuje medicínu??????
liečiteľov je dosť, to hádam stačí, či nie ????
Preto, lebo to má študovať. Má to tak dané, nič nie je náhoda.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Má niekto skúsenosť s dobrým liečiteľom v Košiciach?!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

babka - ježibabka Pozri príspevok
Keďže je tu téma o liečiteľoch, tiež by som sa chcela na jednu pani opýtať. Som motovidlo a papierik s menom a adresou som tak dobre schovala, že ho ani ja nenájdem, ale snáď to niekto bude vedieť. Pani liečiteľka je z Trnavy a volá sa Sprušovská, alebo Sprušáková, alebo nejako podobne. Nevie niekto o koho sa jedná? Ak áno, poprosím o adresu. Ďakujem.
Nehľadala si túto liečitelku ?

Čínske bylinky pani Sprušanskej *Alternativní medicína, bylinky atd.
Kontakt:
Melánia Sprušanská
tel. +421335515312 (033/5515312) - telefonovať 8.00 -10.00, 21.30 -22.00 hod.
Kancelária (bez telefónu): Šrobárova 6 (1.poschodie), Trnava
pondelok-piatok: 11.00 -20.00 hod.
sobota: 9.45 -14.00 hod.
V kancelárii nemá telefón, iba doma.
Objednávať sa netreba, kanceláriu má v budove vedľa vrátnice do trnavského cukrovaru.

0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ďakujem. Zrejme je to ona. Dnes som mala fofr, ešte som tu nebola. Pani už vraj nelieči bylinkami, ale tabletkami. 10.8. Idem s manželom po pol roku na kontrolu a stretnem sa s paňou, od ktorej mám informáciu, tak sa dozviem viacej.
0 0
Raymond1 Raymond1

Raymond1 je offline (nepripojený) Raymond1

mamka Danka Pozri príspevok
Raz som sa rozprávala so známim psychiatrom, ktorý ma varoval pred liečiteľmi. Vraj veľa nie len pacientov, ale aj samotných liečiteľov skončí napokon na psychiatrii. Hlavne vtedy, ak sa pri liečení používajú zmenené stavy vedomia ( silvova metóda, kineziológia, rôzne odblokovania a podobne). Problém je v tom, že pacient si povie skúsim to a buď mi pomôže, alebo nie. Ale zabúda na možnosť, že mu môže aj poškodiť (či už vedome, alebo nevedome). Tak sa dá spustiť napr. schizofrénia, ktorá v človeku drieme a možno by sa nikdy neprejavila, ale práve pri liečení napr. žalúdočných vredov, liečiteľ svojim nevhodným pôsobením spustí inú chorobu.
Ak si vezmete 100 pacientov, kde liečiteľ uspel len u tridsiatich a z toho 20 bol placebo efekt, tak tí 70 nevyliečený to hodí za hlavu nesťažujú sa, ale ostatní robia liečiteľovi reklamu. Pritom zárobok liečiteľa je stopercentný, ale skutočný výsledok iba 10% (ak nerátame placebo)
Aten psichyater má 100% uspešnosť,alebo vracia poisťovni peniaze za neučinnú liečbu?
0 0
Raymond1 Raymond1

Raymond1 je offline (nepripojený) Raymond1

Skus pána janka z Trnovca nad Váhom.
0 0
lslavik lslavik

lslavik je offline (nepripojený) lslavik

.. Ja mavam obdobne problemy, ze od bolesti nemozem niekedy spavat. Myslel som si, ze to sposobuje klimatazacia. Dost mi pomaha voda v starom bazene na Oraviciach(v novom nie) - je to asi kvoli obsahu Radonu, pretoze vody bez obsahu Rd mi nepomahaju. Pomaha mi to asi na 3 mesiace.
Potom sa mi pridala aj behom roka sa stupnujuca bolest kolena, ze som nemol ani dobre chodit. To mal zrejme za nasledok vysoky obsah kyseliny mocovej (2.5 x viac). To sa mi podarilo odstranit 5 dnovou hladovkou(div sa svete). Nasledne som obmedzil bielkoviny, hlavne maso a udeniny. (Jedine jahnacie maso ma stravitelne aminokyseliny pre cloveka). Udeniny su najhorsie, pretoze okrem nestravitelnych aminokyselin obsahuju dusicnan draselny alebo sodny ako konzervant proti butulotoxinu a na zjemnenie chuti. Bohuzial tieto latky poskodzuju chrupavky a pri nedostaku vit.C sa mozu zmenit na karcinogenny nitrozamin(preto zelenina obsahujuca dusitany a C nie je skodliva).
Takze u seba vidim 3 problemy: klimatizacia, zvyseny prijem bielkovin a zvyseny prijem dusicnanov/dusitanov....
libor.slavik@external.t-mobile.cz
0 0
MichaelaPB MichaelaPB

MichaelaPB je offline (nepripojený) MichaelaPB

Dobrý deň. Potrebovala by som súrne kontakt na liečiteľku z Lednických rovní - pani Dubiansku. Ak by mi ho mohol niekto poskytnúť, budem povďačná. Moje číslo: 0904 999 950, mail: mishellka1@gmail.com. Prípadne ak poznáte aj nejakého ďalšieho liečiteľa/liečiteľku z Trenčianskeho kraja, budem rada za akýkoľvek kontakt.
0 0
pohodička pohodička

pohodička je offline (nepripojený) pohodička

Zitulda Pozri príspevok
Má niekto skúsenosť s dobrým liečiteľom v Košiciach?!
My máme v rodine veľmi dobrú dlhodobú skúsenosť s liečiteľkou pani Anežkou, všetko o nej je na stránke anezkacentrum.sk.
0 0
Mirka-Thx Mirka-Thx

Mirka-Thx je offline (nepripojený) Mirka-Thx

Pozerám, že názory na liečiteľov sú rôzne. Rada sa podelím s mojou skúsenosťou.
Už asi 7 rokov mám problémy s bolesťami v podbrušku, nafukovanie, zápcha. Skúšala som rôzne babské aj nebabské rady, no na moje bruško akokeby nič nezaberalo, a ak áno vydržalo mu to max. 2 dni . Navštívila som aj p. Jašicu v DK, no sám sa vyjadril, že to bude treba opakovať každé 2-3 týždne, aby sa to zmierňovalo. Odišla som od neho s tým, že je to všetko problém vaječníkov a moje telo neznáša chlad. Takto som bojovala a bojujem stále. Keďže pracujem v zdravotníctve, vybavila som si všetky možné vyšetrenia, podstúpila gyn. laparoskopiu » všetko negatívne . Minulý rok som sa dostala kontakt na liečiteľa v SNV a musím povedať, že bez toho aby som niečo povedala, sa vedel strafiť do mojich diagnóz. Niečo je aj v psychike, blokoch a s týmto si človek určite nepomôže sám. Z druhej strany je zo mňa nešťastný, pretože ak mi uľaví, vydrží mi to 1-2 týždne a vráti sa to späť. Nie je to už také intenzívne ako niekedy, ale stále je to tam. Keďže viem, že obyčajní MUDr. mi v tomto smere nepomôžu, a svoj problém chcem riešiť, hľadám aj iných liečiteľov, ktorí ma konečne bolesti zbavia. Dnes navštívim nováčika a uvidím, čo povie on .
Možno liečitelia nevedia liečiť, ale vedia posunúť ľudí správnym smerom a tým im pomôžu. MUDr. pchajú do ľudí len lieky, ktoré bolesť stlmia a nevyliečia. Potom sa človek prichytí ako užíva aj 10 druhov liekov, pečeň v rozklade, zdravie skazené Na túto problematiku je veľa názorov, ale tí ktorí veria, sa postupne z toho dostanú.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

mirka,poeadim ti,cez sukromnu spravu,ak mas zaujem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať