Zavrieť

Porady

Telocvik! Horor! Prosim pomozte

xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

Zdravim vas,
potreboval by som pomoct. Chcel by som celorocne oslobodit od cvicenia na telesnej. No a neviem ako, pretoze ja som prakticky uplne zdravy... Pre vysvetlenie chcem to preto pretoze nemam rad tie hovadiny co na telesnej robime napr. na gymnastike atd... Ja mam rad sport, ale telocvik v skole, tak to uz nemozem zniest.
Za pomoc dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

abel Pozri príspevok
Mňa len tak napadlo, do akej školy to xyyx chodí ( po prečítaní tejto témy syn-odmieta-prispievat-na-najomne.html a či on vlastne necvičí s nami
TO SOM LEN TAK MIMOCHODOM PISAL MOJMU OTCOVI, pretože chcel poradiť a nebudem ho kvôli tomu registrovať keď ja už som zaregistrovaný.
0 0
xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

Ak mám byť úprimný tak mňa absolútne nezaujíma váš názor na mňa, nezaujíma ma či si myslíte že som lenivec alebo ulievač, či je to podľa vás neetické a pod.
Položil som otázku a ak na ňu nechcete odpovedať, neodpovedajte...
0 0
xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

Chobot Pozri príspevok
Práveže som si prečítal všetky tvoje príspevky a z nich usudzujem, že ide len o tvoju lenivosť robiť niečo, čo ti prikazujú v škole a nechuť k telesnej. Žiadny iný dôvod na oslobodenie si neuviedol.
Ano, ide o moju nechut k telesnej... Ale nie o moju lenivost!
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

xyyx Pozri príspevok
Ak mám byť úprimný tak mňa absolútne nezaujíma váš názor na mňa, nezaujíma ma či si myslíte že som lenivec alebo ulievač, či je to podľa vás neetické a pod.
Položil som otázku a ak na ňu nechcete odpovedať, neodpovedajte...


Aj to je dôvod, prečo sa nás treba pýtať.
0 0
xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

Dav Pozri príspevok


Aj to je dôvod, prečo sa nás treba pýtať.
Vytrhnuté z kontextu! Neviem prečo si vyberáš len pár slov z vety a nie celú vetu.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

xyyx Pozri príspevok
Vytrhnuté z kontextu! Neviem prečo si vyberáš len pár slov z vety a nie celú vetu.

Dobre, tak teraz vážne. Otázku si zadal veľa ľuďom a veľa ľudí Ti na ňu povedalo svoj názor. Tebe sa nepáči telesná, niektorým z nás Tvoj postoj k nej, a Tebe zase naše názory. Veci sa naozaj posudzujú komplexne, a nie vytrhnutím z kontextu. Ty si však v situácii - ako žiak školy - že si vyberať nemôžeš. Že musíš akceptovať učebné osnovy. Pokiaľ Ti lekár nedá ospravedlnenie, nemáš šancu sa povinnosti vyhnúť. Svet je tak nastavený. Toto len konštatujem. Nezastávam sa učiteľa telesnej, ani neospevujem to, čo tam máte robiť. Ani Ťa neodsudzujem, že sa Ti nechce na telesnej robiť niečo, čo podľa teba nemá zmysel, lebo pohybu máš dosť pri veciach, ktoré Ťa bavia.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tak nám už napíš, ako si sa rozhodol?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

xyyx Pozri príspevok
Ano, ide o moju nechut k telesnej... Ale nie o moju lenivost!
Verím ti. Tiež som nebola lenivá, len som neznášala účtovníctvo. Ale vedela som, že do školy chodím preto, že tam chodiť chcem, tak som to brala ako nutné zlo. Naučila som sa tráviť tú hodinu tak príjemne ako sa len dalo. Napr. počítala som cez koľko riadkov profesorovi utekajú očká na doma pletenom svetri, prípadne koľko dier má na ponožkách. Mala som dobrý prehľad lebo nosil zásadne sandále. Pritom som sa snažila správať čo najnenápadnejšie aby si nevšimol, že robím niečo úplne iné. A dnes? Všetky spolužiačky od ktorých sa očakávalo, že urobia karieru ako šikovné účtovníčky pracujú zastrčené niekde v kancelárii a ja sa účtovníctvom živím. A celkom úspešne. A navyše ma to aj baví. Dnes viem, že účtovníctvo bolo zaujímavé, len profesor bol nanič. Viem, ty si iný prípad. Ako učiteľ telocviku pravdepodobne pracovať nebudeš ale vyzeráš, že si šikovný a určite si nejako poradíš. Aj keď teda mladý a zdravý nooo, to nie je dobrá diagnóza na oslobodenie od telocviku.
0 0
xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

Dakujem za rady.
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

xyyx Pozri príspevok
Ak mám byť úprimný tak mňa absolútne nezaujíma váš názor na mňa, nezaujíma ma či si myslíte že som lenivec alebo ulievač, či je to podľa vás neetické a pod.
Položil som otázku a ak na ňu nechcete odpovedať, neodpovedajte...
Tak toto je uz aj na mna prisilná káva !
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

jaros5 Pozri príspevok
Tak toto je uz aj na mna prisilná káva !
preco, ked sa to tak vezme ma pravdu, polozil otazku a cakal odpoved, nie nazory. ale zase na druhej strane zabudol a musel ratat s tym, ze sa tato tema zacne rozoberat z viacerych uhlov a pohladov, pretoze sa najdu ludia, ktori maju bud podobny problem, alebo skusenosti tykajuce sa temy. a hlavne nie sme na diskusnom fore bulvarneho platku, kde sa "kyda" medzi diskutujucimi,takze myslim, ze taka davka slusnosti by bola na mieste
0 0
Lídia Lídia

Lídia je offline (nepripojený) Lídia

Predpokladám, že si robíš srandu. To známe:" v zdravom tele, zdraví duch" stále je platné. Patríš k generácii, kde počítače žiaľ nahradili pohyb a tak tá hodina telocviku je vzácnou. Moji synovia na telesnej majú ulieváreň a vôbec to nie je na ich osoh. Pekná postava mladého muža, nestojí to za námahu? A štartuje to aj hormón dobrej nálady, len to začni vidieť inak a uvidíš, zrazu začne zábava aj na gymnastike.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Zaujímavá téma. Ak by si mal nejaký zdravotný problém nepoviem ani pol slova len podla mna toto je psychického rázu. Ja som oslobodená z TV už 5 rokov a v pohode. Dohodni sa s profesorom ak je fajn dá ti robiť niečo ine.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
xyyx Pozri príspevok
Vytrhnuté z kontextu! Neviem prečo si vyberáš len pár slov z vety a nie celú vetu.

počuj neni si ty nejaky divny?si založil temu a ked ta nezaujíma názor od druhých prečo sem píšeš?to nedáva logiku.ak si lenivý čo evidentne si neostáva ti nič ine ako cvičiť lebo ked nemáš na to dôvod je to kravina a s tym ti nikto nepomôže. nebud lenivý a pekne cvič
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

korduľa Pozri príspevok
preco, ... a hlavne nie sme na diskusnom fore bulvarneho platku, kde sa "kyda" medzi diskutujucimi,takze myslim, ze taka davka slusnosti by bola na mieste
Korduľa, to napomenutie má patriť mne ????
Pozorne som si precital vsetky prispevky uvedomujuc si, ako jeden 15 rocny chlapec dokazal roztocit temu (mimochodom podla mna nevhodnu, porusujucu zasady etiky) za vydatnej pomoci niektorych poradakov. Dokonca sme "tancovali" az na hrane sovinizmu resp. rasizmu. Nezapojil som sa do diskusie ani jednym prispevkom, lebo som videl ze "chlapec" nechce, aby mu niekto pomohol , chce iba radu, ako sa z niecoho vyzut. Kazdy kto mu radil v kontexte misomisoa, mu vlastne radil ako ma poskodit a ublizit sam sebe. V zavere som sa zmohol iba na ".. tu silnu kavu " ...
Byt administratorom porady - nedovolil by som aby sa tema rozliala tam kde nemala. Uz nazov temy nebol dobre zadany, nehovoriac o obsahu otazky;
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

misomiso Pozri príspevok
To verim. Hitler totiz nebol Nemec, ale Rakusan...
UZ TU MALA BYT TEMA ZRUSENA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
0 0
poisonkatka poisonkatka

poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

ja som bola oslobodena z tv tiez kvoli tomu, ze sa mi nechcelo..lenze som sa mala na co vyhovorit...kym som nosila okuliare, tak na to, ze ich musim nosit a bez nich som slepa a potom na chrbticu..mam miernu skoliozu...takze som presla gymplom aj vyskou bez cvicenia
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať