Zavrieť

Porady

Telocvik! Horor! Prosim pomozte

xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

Zdravim vas,
potreboval by som pomoct. Chcel by som celorocne oslobodit od cvicenia na telesnej. No a neviem ako, pretoze ja som prakticky uplne zdravy... Pre vysvetlenie chcem to preto pretoze nemam rad tie hovadiny co na telesnej robime napr. na gymnastike atd... Ja mam rad sport, ale telocvik v skole, tak to uz nemozem zniest.
Za pomoc dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

xyyx Pozri príspevok
Čo sa týka toho, že si pýtam tipy od iných tak ja mám pocit, že toto forúm je určené na to, aby si tu ľudia vymienili svoje rady a skúsenosti. Čiže myslím si, že táto tvoja reakcia je absolútne od veci. Proste ak mi v tom ty sama nechceš pomôcť, tak ja ťa nenútim, je to tvoja vec. Ale sú ľudia, ktorí chcú ostatným pomôcť. A ja nežiadam o radu ako vykradnúť banku, alebo niečo podobné, takže si myslím že nerobím nič zlé. Proste mám len problémy v škole na telesnej a už mám toho dosť! Budúci rok idem na strednú a chcem mať pokoj od tých stresov a všetkého čím mi znepríjemňovala život telesná na základke.
Ostatným za pomoc ďakujem.
Dnes si pýtaš radu, ako vycúvať z hodín telesnej. Zajtra to bude, ako by si sa mohol uliať z hodín matiky...
A pozajtra ako najradšej nerobiť a pritom zarábať.
A to ti chcem pomôcť. )
Naposledy upravil Gabi03 : 02.04.08 at 13:20 Dôvod: doplnenie
0 0
xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

Gabi03 Pozri príspevok
Dnes si pýtaš radu, ako vycúvať z hodín telesnej. Zajtra to bude, ako by si sa mohol uliať z hodín matiky...
A pozajtra ako najradšej nerobiť a pritom zarábať.
A to ti chcem pomôcť. )
Ja si tu radu nepýtam každý deň... A neulievam sa zo žiadnych hodín matiky ani ničoho iného a učím sa na každú hodinu nech ide o akýkoľvek predmet a nekašlem na to ako ostatní. Lenže proste ma trápi telesná a neviem si rady sám tak prosím o pomoc tu.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

xyyx Pozri príspevok
Čo sa týka toho, že si pýtam tipy od iných tak ja mám pocit, že toto forúm je určené na to, aby si tu ľudia vymienili svoje rady a skúsenosti. Čiže myslím si, že táto tvoja reakcia je absolútne od veci. Proste ak mi v tom ty sama nechceš pomôcť, tak ja ťa nenútim, je to tvoja vec. Ale sú ľudia, ktorí chcú ostatným pomôcť. A ja nežiadam o radu ako vykradnúť banku, alebo niečo podobné, takže si myslím že nerobím nič zlé. Proste mám len problémy v škole na telesnej a už mám toho dosť! Budúci rok idem na strednú a chcem mať pokoj od tých stresov a všetkého čím mi znepríjemňovala život telesná na základke.
Ostatným za pomoc ďakujem.
No asi Ťa nepoteším, ale aj na strednej je TV, dokonca môj syn ju má tri hodiny týždenne. A okrem toho, že hrajú futbal, volejbal robia aj rôzne gymnastické a iné cvičenia.
0 0
xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

Olice Pozri príspevok
No asi Ťa nepoteším, ale aj na strednej je TV, dokonca môj syn ju má tri hodiny týždenne. A okrem toho, že hrajú futbal, volejbal robia aj rôzne gymnastické a iné cvičenia.
Ved ja viem, preto chcem radu ako oslobodit od telesnej
0 0
dad111 dad111

dad111 je offline (nepripojený) dad111

Mam rad svet, nenavidim pretvarku. ...viac
xyyx Pozri príspevok
Ved ja viem, preto chcem radu ako oslobodit od telesnej
Konecne si sa ozval. Dufam, ze si si tu nasiel radu, ktoru si hladal. Je na Tebe ako sa rozhodnes. Ziadna z tych rad nie je idealna. Si uz dost znaly aby si sa rozhodol. Jedna vec je, ak sa Ti to podari Tvoja spokojnost. Verim, ze si uvedomujes aj opacnu stranku a dopad na Tvoj dalsi uspech. Tak ako budes postupne dalej prechadzat stupienkami svojej kariery budes mat stale vacisu a vacsiu mieru samostatnosti. Je to dobry pocit, ked uz jedneho dna nepocuvas slovo musis, ale miesto neho mozes. Ak Ti niekto prikazoval, zrejme mal aj svoju mieru zodpovednosti za vysledok. Od urcitej doby ta zodpovednost prejde na Teba celkom. Nebude to odrazu a vo vsetkom. Narobis pri tom aj par chyb. Mozno si ih uvedomis a poucis sa. Mozno si uz niekde cital, ze lepsie je ucit sa na chybach inych.
Stretnes ludi, co Ti budu radit rozne. Da sa aj drzat sa vlastnych pravidiel. Su ludia, ktorim sa aj s takym pristupom dari. Ziju si vo svojom svete, aj ked cestuju po celej zemeguli. Mozno si robia posmech z nejakych "cudakov". Ti "cudaci" zase nechapu ich. Staci pri tom malo, len si nezabuchnut dvere. Nemusis s sa nadsenim pri stretnuti s japoncom klanat ako je to u nich zvykom, ale zistit si par drobnosti o ich zvykoch a usmiat sa na nich Ti neublizi, len pomoze, pravda, ak s nimi budes chciet spolupracovat. Tym Ti vlastne chcem len povedat, ze v zivote Tvoj uspech zalezi aj od toho, aku mienku o tebe maju ti, ktori Ta potiahnu v zivote.
Tvoja charakteristika sa bude tvorit dlhu dobu. Veci, ktore si Ty uz nebudes pamatat o Tebe budu kolovat v kuloaroch ludi, ktori Ti mozu v zivote pomoct. Aj zdanlive malickosti, ktore budu o tebe zname Ti mozu komplikovat zivot. Ver tomu, ze informacie o akomkolvek vyhybani sa comukolvek aj po rokoch znacne handicupuju mnohych, bez ohladu na to, coho sa tykaju. Zatial je Tvojou povinnostou cislo jedna skola. Nekaz si reputaciu. Nezaraduj sa hned na zaciatku. Nikdy nevies, kde sa budes snazit v zivote dostat. Ver tomu, ze su skupiny, ktore medzi seba ludi vyberaju.
Toto vsetko je ale o ludoch, co svoj imidz buraju dlhodobo a mnohonasobne. Tieto slova nepatria cloveku, co sa za cely svoj zivot jedinykrat ulial z nejakej povinnosti. Mozno som ich ani nepisal Tebe.
0 0
8pipac 8pipac

8pipac je offline (nepripojený) 8pipac

No asi len tolko, väčšinu z tychto prispevkov písali uzivatelia, kt. evidentne uz davno niesu na ZS, SŠ.

Suhlasim s tym, ze niekedy nas na hodinach nudia nástupmi a rôznymi gymnastickymi prktotinami ale máme aj športove hry a veci čo nás bavia. Argumenty ako napr. syn dostal zlu znamku z nástupu...boze..čo teraz...NEOBSTOJA, pretoze ziadny profesor/učitel sa nediva len na známku z nastupu..ja osobne som 4. a nástup nepodam spravne, aj ked sme ho museli podavat aj na ZS a aj teraz na SŠ.

Neviem či to pišu rodičia, ale zamyslite sa nad tym, ze vaše ratolesti sa jednoducho len nechcu hybať, radšej hladajú rôzne klučky ako sa z toho vymotať aby nemuseli ,,zbytočne páliť kcal" alebo len preto, ze uz zleniveli z toho večného vysedavania pri pc.
Osobne som toho názoru, ze záleži na prístupe celeho kolektívu, my máme telesnu s tretiakmi, no minuly rok sme cvičili sami, TV nas vzdy bavila a aj športove hry sme brali velmi vázne...islo o prekonávanie vlastnych hranic a o snahu zlepšovať sa, víťazit. Keď našu skupinu spojili na začiatku roka s tretiakmi bolo evidentne, ze ich záujem o TV je nulovy...časom sa to však zmenilo a nakazili sme ich správnou chutou do športu.
Čo som tym chcel povedať?...Asi len to, ze pokial dáte ludom určitu motivaciu, stymul, podporu aj TV ich bude bavit, ale ak ich podporite v tom aby sa ulievali čakajte čo urobia...vybodnu sa na to uplne. Ak chcete vychovať generáciu neschopných a telesne nevyspelých invalidov..nech sa páči...

táto tema je na zamyslenie
0 0
wayan wayan

wayan je offline (nepripojený) wayan

8pipac,mas moj absolutny suhlas.
neviem,ci uz bol spomenuty vek zadavatela temy,ale ja som ostala v soku,ze takyto mlady chalan uvazuje takto,cakala som,ze ide o stredoskolaka minimalne.uplne zbytocne sa tu rozoberalo skolstvo,ucitelia a system....mlady muz ani nevie,akeho super telocvikara moze chytit na strednej skole,pokial sa on bude hrat na choreho,oslobodeneho od tv.
XYXY-simuluj ak chces,vybav si papier aj od milionov lekarov,no ak sa takto vedome vyhybas beznym povinnostiam v skole,kym ostatni tvoji spoluziaci robia,co sa da....uvedom si tiez,ze kazde tvoje simulanstvo bude v zdravotnej karte a to sa s tebou bude vliect cely zivot.su povolania,kde musi byt clovek zdravotne ok,coz ty asi "nebudes".
jednoznacne ide o spekulanstvo a nechut k pohybu.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Chcem vyjadriť svoj obdiv k 8pipac-ovi, som rada, že som si mohla prečítať asi najlepší príspevok k tejto téme, možno aj preto, že on sám práve teraz absolvuje podobné hodiny, nie je zaťažený svojou minulosťou a spomienkami na školu ani výchovou vlastných detí.
Vývoj demokracie je viditeľný v tejto odpovedi. Škoda len, že - neviem, kto to tu písal - demokracia je zamieňaná s aroganciou. Keď si spomeniete na vlastné roky v škole - vždy sme mali aj my rôzne poznámky na hodinách, robili sme si srandu z hodín a niekedy aj učiteľov - ale vedeli sme, kde sú hranice. Bolo to vždy v rámci aspoň akej-takej slušnosti a nikdy sme učiteľa neurážali. A bol pre nás autoritou už pre spoločenský status, aký mu bol pridelený. Lenže naše deti si nemôžu vážiť učiteľov, pokiaľ ich nenaučíme, že učiteľ im nechce zle, ublížiť, alebo nebodaj ponížiť tým, že musí napr. cvičiť. Deti nechápu podstatu slova a povolania učiteľ...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ja sa teda fakt bavím. Koľko detí je v približne triede? Asi 30. Tak čo keby sme sa každého opýtali či mu náhodou nelezie na nervy to, alebo ono - a dovolili im robiť iba to čo chcú ....viete čo by bol výsledok ? V TV správach by ste počuli ,že žiaci tej a tej školy sa pozabíjali na hodine TV a viete čo by ste ako prví povedali ? "Za to môže učiteľ "
Nikomu trocha pohybu nezaškodí a často je to jediný pohyb dnešnej mladej generácie prilepenej k PC podobne ako to je s nami .. našťastie nie všetci mladí sú bez pohybu ,pretože sú aj takí ,čo sa hýbať jednoducho chcú.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tak uz som naspat. Uz ste to vyriesili?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Tak ake je resume? Treba cvicit, ci nie? Inak ja som mal teraz pohybu dost, za dva dni 2200 km
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

misomiso Pozri príspevok
Tak ake je resume? Treba cvicit, ci nie? Inak ja som mal teraz pohybu dost, za dva dni 2200 km
Tak sa pochváľ... Sedeli si na zadku v aute?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Aj v aute, ale hlavne v lietadle. Isiel som pozriet na veltrh kablov, drotov a trubiek do Duuseldorfu. Ale myslel som, ze tu zatial budete pracovat a vyriesite tu dilemu telocviku....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

misomiso Pozri príspevok
Aj v aute, ale hlavne v lietadle. Isiel som pozriet na veltrh kablov, drotov a trubiek do Duuseldorfu. Ale myslel som, ze tu zatial budete pracovat a vyriesite tu dilemu telocviku....
Dilema telocviku.... maličkosť.

Skôr by sme mali rozlúštiť, čo bolo skôr: vajce alebo sliepka.
Naposledy upravil Gabi03 : 03.04.08 at 09:19
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Sliepka.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

misomiso Pozri príspevok
Sliepka.


Zdôvodni.
Naposledy upravil Gabi03 : 03.04.08 at 09:19
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Gabi03 Pozri príspevok
Zdôvodni.
Pre mna je to jasne, pretoze som veriaci, ale mam dojem, ze si dost odbocila od temy. Mne to nevadi, ale tu na Porade je to dost pruser...
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

... vajíčko sa len tak z kurína nevykotúľa.
Najprv bola sliepka - či už z hviezdneho prachu alebo vďaka bohu.

Ale potom by mala byť prvá aj Eva a až potom Adam, nie?
0 0
xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

8pipac Pozri príspevok
No asi len tolko, väčšinu z tychto prispevkov písali uzivatelia, kt. evidentne uz davno niesu na ZS, SŠ.

Suhlasim s tym, ze niekedy nas na hodinach nudia nástupmi a rôznymi gymnastickymi prktotinami ale máme aj športove hry a veci čo nás bavia. Argumenty ako napr. syn dostal zlu znamku z nástupu...boze..čo teraz...NEOBSTOJA, pretoze ziadny profesor/učitel sa nediva len na známku z nastupu..ja osobne som 4. a nástup nepodam spravne, aj ked sme ho museli podavat aj na ZS a aj teraz na SŠ.

Neviem či to pišu rodičia, ale zamyslite sa nad tym, ze vaše ratolesti sa jednoducho len nechcu hybať, radšej hladajú rôzne klučky ako sa z toho vymotať aby nemuseli ,,zbytočne páliť kcal" alebo len preto, ze uz zleniveli z toho večného vysedavania pri pc.
Osobne som toho názoru, ze záleži na prístupe celeho kolektívu, my máme telesnu s tretiakmi, no minuly rok sme cvičili sami, TV nas vzdy bavila a aj športove hry sme brali velmi vázne...islo o prekonávanie vlastnych hranic a o snahu zlepšovať sa, víťazit. Keď našu skupinu spojili na začiatku roka s tretiakmi bolo evidentne, ze ich záujem o TV je nulovy...časom sa to však zmenilo a nakazili sme ich správnou chutou do športu.
Čo som tym chcel povedať?...Asi len to, ze pokial dáte ludom určitu motivaciu, stymul, podporu aj TV ich bude bavit, ale ak ich podporite v tom aby sa ulievali čakajte čo urobia...vybodnu sa na to uplne. Ak chcete vychovať generáciu neschopných a telesne nevyspelých invalidov..nech sa páči...

táto tema je na zamyslenie
Mal by si si dobre precitat co som pisal v zadani temy a ako som reagoval na prispevky niektorych... Potom by si pochopil o co mi ide a ze nie som len nejaky lenivec ktory sa nechce hybat!
0 0
xyyx xyyx

xyyx je offline (nepripojený) xyyx

wayan Pozri príspevok
8pipac,mas moj absolutny suhlas.
neviem,ci uz bol spomenuty vek zadavatela temy,ale ja som ostala v soku,ze takyto mlady chalan uvazuje takto,cakala som,ze ide o stredoskolaka minimalne.uplne zbytocne sa tu rozoberalo skolstvo,ucitelia a system....mlady muz ani nevie,akeho super telocvikara moze chytit na strednej skole,pokial sa on bude hrat na choreho,oslobodeneho od tv.
XYXY-simuluj ak chces,vybav si papier aj od milionov lekarov,no ak sa takto vedome vyhybas beznym povinnostiam v skole,kym ostatni tvoji spoluziaci robia,co sa da....uvedom si tiez,ze kazde tvoje simulanstvo bude v zdravotnej karte a to sa s tebou bude vliect cely zivot.su povolania,kde musi byt clovek zdravotne ok,coz ty asi "nebudes".
jednoznacne ide o spekulanstvo a nechut k pohybu.
Mala by si si dobre precitat co som pisal v zadani temy a ako som reagoval na prispevky niektorych... Potom by si pochopila o co mi ide a ze nie som len nejaky lenivec ktory sa nechce hybat!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať