Zavrieť

Porady

HBO v nákladoch

Prosím Vás môžem dať HBO do nákladov? Dá sa to vôbec nejako zdôvodniť pre daňovákov?

* sme firma ktorá sa zaoberá údržbou centier (nákupných, bankových,...)

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sefcikova je offline (nepripojený) Sefcikova

    Sefcikova
    a to ako ? vaši zamestnanci upratujú nákupné centrum a pritom pozerajú HBO ?

    odpoveď - nie

    lsulekova je offline (nepripojený) lsulekova

    lsulekova
    Sefcikova
    a to ako ? vaši zamestnanci upratujú nákupné centrum a pritom pozerajú HBO ?

    odpoveď - nie
    nie. TV spolu s kablovkou a internetom je v kancelarii, v administrativnom centre. Moj nadriadeny ma s tym stale otravuje, ze urcite existuje nejaka strbinka akoby som to mohla do tych nakladov dat. Tak sa informujem, ci som nahodou predsa len na nieco nezabudla.

    anka1 je offline (nepripojený) anka1

    anka1
    lsulekova
    nie. TV spolu s kablovkou a internetom je v kancelarii, v administrativnom centre. Moj nadriadeny ma s tym stale otravuje, ze urcite existuje nejaka strbinka akoby som to mohla do tych nakladov dat. Tak sa informujem, ci som nahodou predsa len na nieco nezabudla.
    Určite nie! Neviem ako to chce tvoj sef obhajovat?

    Sefcikova je offline (nepripojený) Sefcikova

    Sefcikova
    pokiaľ viem tak internet cez káblovku sa dá dať aj samostatne, bez toho aby musel mať TV programy a HBO (no tak to už vôbec nie)

    zaúčtuj internet do nákladov a FA za telku a HBO dávaj ako náklad neovplyvňujúci ZD - na konci roka - pripočítateľňá položka

    pokiaľ si pán konateľ pred daňovákmi obháji prečo musí mať v nákladoch "telku" a HBO, tak nech si ju má, ošetri si to však písomne, aby po čase nechcel po tebe náhradu ak dostane zvýšenie dane a pokutu

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Určite nie, ale teraz sa bavím sama na sebe lebo na prvý moment som vôbec nepochopila, že by to mala byť TV, začala som rozmýšľať čo to je - hrubý neviem čo obežný........majetok , vidno, že je vysoký dátum

    lsulekova je offline (nepripojený) lsulekova

    lsulekova
    Ja som mu vravela, že jednoducho HBO nie! Je to pri našej firme absolútne non sense, ale vraj sa mám ešte poradiť, atď. atď. A tak sa radím. Viem, že 30.03. máte všetci roboty až nad hlavu, ale už som z neho začala byť sama vedľa. Nevedela som či ja som už blbá, alebo čo.

    A tak Vám všetkým ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.