Zavrieť

Porady

4. superstretko Porady :)

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahojte poraďáčky a poráci!


A je to tu znova. Rok nám ubehol ako nič a je tu čas na naše veľké stretko. Normálne sa kontrolujem, či som napísala správne poradové číslo tohtoročného stretnutia, ale je to naozaj tak. Je to už ŠTVRTÝ ročník!



Takže týmto pozývam všetkých stretnutiasachtivších na tohtoročné

˙



ktoré sa uskutoční v penzióne Čachovo, tak ako vlani. Ponúkam Vám jediný termín a to

13. - 15. júna 2008

Cena za pobyt bude približne ako vlani. Ubytovanie a strava pozrite na stránke penziónu Čachovo + nejaká tá réžia na muziku, volejbalové hrisko a iné drobnosti.


Veľmi pekne Vás prosím, aby ste dali súhlas pod príspevok len v tom prípade, že ste na 99% rozhodnutí zúčastniť sa stretka. Váš súhlas budem považovať za záväznú objednávku a každému pošlem prihlášku, tak ako to každý rok robievame.



Takže teším sa na rýchlopribúdajúce hlasy a hlavne na stretnutie s Vami!


Naposledy upravil Beata : 18.04.08 at 00:51
Usporiadat
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

DanielaSĽ Pozri príspevok
Bea....ďaleko sú Selce od Dudiniec? Žeby sme ju išli miesto do jaskyne skontrolovať?
Masáž peknými masérmi by sa zišla....
No je to cca 80 km. Danielka, na čo Ty nemyslíš... no-no-no

Ale zasa nie je to až taký špatný nápad. Ako píšeš, masáž peknými masérmi by bodla... Ó tom pótom
Však brm by mohla zbaliť všetkých masérov z Dudiniec a dotrepať sa s nimi do Seliec. Mali by oni výlet. By sme ich nachovali, dačo im poliali a do rána ich zničili... .
Dobrá masáž je lepšia ako dobrý sex (ups, už je po desiatej? Nie že ma Richard zabanuje )
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Beata Pozri príspevok
...už je po desiatej?...
Zmeníš si časové pásmo v PCíku tak, aby bolo po desiatej ... A JE TO
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

endrju Pozri príspevok
Zmeníš si časové pásmo v PCíku tak, aby bolo po desiatej ... A JE TO
Veď mi 17násťročné ani nevieme pred 22. o čom to Bea točí ...
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Teda tu sa to pekne zanedbáva
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

brm Pozri príspevok
sorry, som v tom čase v Dudinciach ...budem si vyhrievať kostičky, nechám sa masírovať peknými masérmi, vyvarím sa v teplej perlivej smradlavej vodičke...má to len jeden zádrhel...idem so svojím životným osudom takže si musím nakúpiť pol metráku štuplov do uší...enem mačkátka ostávajú doma...budú strážiť mladého s frajerkou...
No aj ja som sa tešila, že to konečne zažijem s Vami aj ja, ale budem pravdepodobne v tom čase v Kováčovej a samaaaaaa
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Beba Pozri príspevok
No aj ja som sa tešila, že to konečne zažijem s Vami aj ja, ale budem pravdepodobne v tom čase v Kováčovej a samaaaaaa
Dúfam, že Ti to aspoň pomôže
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Beba Pozri príspevok
No aj ja som sa tešila, že to konečne zažijem s Vami aj ja, ale budem pravdepodobne v tom čase v Kováčovej a samaaaaaa
Z Kováčovej je na Selce teda nesmierne ďalekoooooooooooo. To nemáš vychádzku povolenú?
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

To záleží na procedúrach, ale víkend je voľný a myslím, že už to nie je ako v base a dá sa ísť do okolia na výlety. Len neviem, kde to vlastne je a ešte som nepozrela do mapy, ale dnes si to zistím chichichi.
0 0
Beba Beba

Beba je offline (nepripojený) Beba

ALDA Pozri príspevok
Dúfam, že Ti to aspoň pomôže
Heli, to dúfam aj ja. Už fakt neviem, čo by mi ešte pomohlo. Už som si kúpila aj ortopedické matrace, infra deku, chodím na rehabilitácie a stále som akosi na nič. Ale hlavne, že už som zase od marca medzi ľuďmi, aj keď na pár hodín.Aj ty sa drž...a využívaj výhody záhradky
0 0
jamija jamija

jamija je offline (nepripojený) jamija

Ahojček Beba, dnes som bola v Kováčovej je tam krásna zeleň a pekný rybniček aj s peknými kapríkmi. Ja tam chodím za synom každu nedeľu, bude tam až do 13.6.2008, až tam budeš už v tu dobu, tak ťa prídem pozdraviť. Prajem pekný pobyt.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Beba Pozri príspevok
To záleží na procedúrach, ale víkend je voľný a myslím, že už to nie je ako v base a dá sa ísť do okolia na výlety. Len neviem, kde to vlastne je a ešte som nepozrela do mapy, ale dnes si to zistím chichichi.
Z Kováčovej do Seliec je cca 23 km. Z Kováčovej do BB je diaľnica.Myslim si že v pohode za polhodinku by sa to dalo zvládnuť.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Pozerám kto sa prihlásil a chýba mi tam jedna osôbka ktorá sa tešila na pagáčiky. Halóooo Paula kde si ?
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Mne chýba Jožko Mihál....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Podľa toho, čo hovoril na školení...aj na Selciach tento rok chýbať bude....
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Mne chýba aj Matafe - ale ani na porade sa už dlho neukázala.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
A čo je s babenkom?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Babenko, Matafe....Paulííííínka kde ste?
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

DanielaSĽ Pozri príspevok
Babenko, Matafe....Paulííííínka kde ste?

haaaalllllllooooooooooo baby kde ste ? Čakáme že sa prihlásite na stretko
A bepo ty tiež neštrajkuj a pricap tam ten súhlas
0 0
sadžika sadžika

sadžika je offline (nepripojený) sadžika

A žeby tento rok nebola Vlaďkina bábovka ..... ?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
sadžika Pozri príspevok
A žeby tento rok nebola Vlaďkina bábovka ..... ?
Veru tiež nebude.... ..iba žeby ju napiekla a poslala s AltaKe.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať