Zavrieť

Porady

4. superstretko Porady :)

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahojte poraďáčky a poráci!


A je to tu znova. Rok nám ubehol ako nič a je tu čas na naše veľké stretko. Normálne sa kontrolujem, či som napísala správne poradové číslo tohtoročného stretnutia, ale je to naozaj tak. Je to už ŠTVRTÝ ročník!



Takže týmto pozývam všetkých stretnutiasachtivších na tohtoročné

˙



ktoré sa uskutoční v penzióne Čachovo, tak ako vlani. Ponúkam Vám jediný termín a to

13. - 15. júna 2008

Cena za pobyt bude približne ako vlani. Ubytovanie a strava pozrite na stránke penziónu Čachovo + nejaká tá réžia na muziku, volejbalové hrisko a iné drobnosti.


Veľmi pekne Vás prosím, aby ste dali súhlas pod príspevok len v tom prípade, že ste na 99% rozhodnutí zúčastniť sa stretka. Váš súhlas budem považovať za záväznú objednávku a každému pošlem prihlášku, tak ako to každý rok robievame.



Takže teším sa na rýchlopribúdajúce hlasy a hlavne na stretnutie s Vami!


Naposledy upravil Beata : 18.04.08 at 00:51
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Beeeee,
to som ja nedala Jankovi súhlas
To tu nejaká iná Muška poletuje

Ja som v tom /ako vždy/ úúúúplne nevinne
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Manual Pozri príspevok
No všetci /skoro/ všetci si mysleli že to zasponzoruje...
Bea, a aj si to začíname myslieť Kedže od nás nikto nič nepýta a termín sa blíži. Si zlatá
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Kto je neprihlásený, ten nech sa prihlási, lebo po ukončení sa už neprihlásení nebudú môcť prihlásiť.Budú prihlásení iba prihlásení a neprihlásení zostanú neprihlásení. Potom budú neprihlásení závidieť prihláseným a tlaky na oneskorené prihlásenie neprihlásených , čo však prihlásení neprihláseným nemôžu už povoliť.

Bejátka, dúfam, že som to napísala zrozumiteľne!
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
účtovník 007 Pozri príspevok
Kto je neprihlásený, ten nech sa prihlási, lebo po ukončení sa už neprihlásení nebudú môcť prihlásiť.Budú prihlásení iba prihlásení a neprihlásení zostanú neprihlásení. Potom budú neprihlásení závidieť prihláseným a tlaky na oneskorené prihlásenie neprihlásených , čo však prihlásení neprihláseným nemôžu už povoliť.

Bejátka, dúfam, že som to napísala zrozumiteľne!
Úplne zrozumiteľne, hneď mám v tom jasno ! Konečne niekto niečo napísal na rovinu.
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Hádam sa stihneme prihlásiť všetci .
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Ako neprihlásená si dovolím osloviť prihlásených, aby neprihlásených nebrali ako neprihlásených, lebo niektorí neprihlásení počítajú s tým, že s nimi počítajú ako s prihlásenými napriek tomu, že je ťažko možné medzi prihlásených ich počítať.

P.S.:
Posúvam
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Jana Acsová Pozri príspevok
Ako neprihlásená si dovolím osloviť prihlásených, aby neprihlásených nebrali ako neprihlásených, lebo niektorí neprihlásení počítajú s tým, že s nimi počítajú ako s prihlásenými napriek tomu, že je ťažko možné medzi prihlásených ich počítať.
Svätá pravda
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Jana Acsová Pozri príspevok
Ako neprihlásená si dovolím osloviť prihlásených, aby neprihlásených nebrali ako neprihlásených, lebo niektorí neprihlásení počítajú s tým, že s nimi počítajú ako s prihlásenými napriek tomu, že je ťažko možné medzi prihlásených ich počítať.

P.S.:
Posúvam
Vážená teta AVO, ja som sa snažila napísať svoj príspevok úplne zrozumiteľne, čo dúfam Bejátka ocení. Ale Váš príspevok beriem ako podpásovku. Toľko nepochopiteľných slov pokope!!! To je podľa IFRS alebo IAS?
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Posledné lákadlo pre neprihlásených : mám potvrdenú objednávku na koláčiky v belušskej cukrárni + želé torty
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
účtovník 007 Pozri príspevok
Vážená teta AVO, ja som sa snažila napísať svoj príspevok úplne zrozumiteľne, čo dúfam Bejátka ocení. Ale Váš príspevok beriem ako podpásovku. Toľko nepochopiteľných slov pokope!!! To je podľa IFRS alebo IAS?
Nielenže som zostala nepochopená, ale vidím, že si tu zrejme nová, keď nevieš, že sa zásadne držím iba SICof a IFRICof. A ešte: platí tu nejaká etiketa ... neoslovuj konkrétneho člena Porady ... a ešte k tomu nejákeho čudného, ževraj AVO a cituješ "Jana Acsová". Hmm. Asi si tu fakt nová.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jana Acsová Pozri príspevok
Nielenže som zostala nepochopená, ale vidím, že si tu zrejme nová, keď nevieš, že sa zásadne držím iba SICof a IFRICof. A ešte: platí tu nejaká etiketa ... neoslovuj konkrétneho člena Porady ... a ešte k tomu nejákeho čudného, ževraj AVO a cituješ "Jana Acsová". Hmm. Asi si tu fakt nová.
Teta AVO, ste presvedčená, že účtovník 007 je "ona"? Čo keď je to "onô"?
Naposledy upravil endrju : 04.06.08 at 18:58
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Braňo Pozri príspevok
Posledné lákadlo pre neprihlásených : mám potvrdenú objednávku na koláčiky v belušskej cukrárni + želé torty
Konečne tu niekto niečo múdre napísal
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Braňo provokuješ?

Posledne posledné lákadlo pre neprihlásených, aj pre tých, ktorí sú akože neprihlásení, ale počítajú s tým, že prihlásení počítajú s tým, že neprihlásení budú prihlásení sú zákusky z východného Slovenska z okolia KE. mňam mňam, veľmi dobré, lebo niektorí mali možnosť ochutnať už minulého roku.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

účtovník 007 Pozri príspevok
Vážená teta AVO, ja som sa snažila napísať svoj príspevok úplne zrozumiteľne, čo dúfam Bejátka ocení. Ale Váš príspevok beriem ako podpásovku. Toľko nepochopiteľných slov pokope!!! To je podľa IFRS alebo IAS?
Onô 007 to tá podpásovka je nejaká huba, po slovensky hríb?
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Braňo Pozri príspevok
Posledné lákadlo pre neprihlásených : mám potvrdenú objednávku na koláčiky v belušskej cukrárni + želé torty
Pokial si dobre spomínam, tak tie tvoje koláčiky chrúmali kamienkami z krahuliackeho parkoviska.... ale aj tak boli výborné
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Jana Acsová Pozri príspevok
Nielenže som zostala nepochopená, ale vidím, že si tu zrejme nová, keď nevieš, že sa zásadne držím iba SICof a IFRICof. A ešte: platí tu nejaká etiketa ... neoslovuj konkrétneho člena Porady ... a ešte k tomu nejákeho čudného, ževraj AVO a cituješ "Jana Acsová". Hmm. Asi si tu fakt nová.
Pani AVO,
pečo sa do mňa navážete? Váš príspevok nahlasujem adminovi!!!!

endrju Pozri príspevok
Teta AVO, ste presvedčená, že účtovník 007 je "ona"? Čo keď je to "onô"?
Pán Endrju,
z akého dôvodu vás zaujíma moja orientácia? vy ste nepočuli a nečítali najnovšie zákony o harašmente? Váš príspevok nahlasujem adminovi

Muška Pozri príspevok
Konečne tu niekto niečo múdre napísal
To akože my nováčikovia nemôžeme napísať nič múdreho a či čo?
Váš príspevok nahlasujem adminovi

Denda Pozri príspevok
Onô 007 -to tá podpásovka je nejaká huba, po slovensky hríb?
Pani Denda,
nazývat ma parazitom, je už silná káva.
Váš príspevok nahlasujem adminovi.

Žiadam Richarda na základe osobných útokov o okamžité uzavretie tejto témy!!!!!!!!!
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jozef I Pozri príspevok
Pokial si dobre spomínam, tak tie tvoje koláčiky chrúmali kamienkami z krahuliackeho parkoviska.... ale aj tak boli výborné
a čo tak nechať si urobiť poriadne zuby na Braňove koláčiky?

P.S.
V rámci šetrenia zubov a peňaženky od výdavkov na zubára som už dávnejšie začal uprednostňovať stravu, ktorú netreba žuvať. V takej strave sa nezvyknú ani kamienky vyskytovať
Naposledy upravil endrju : 04.06.08 at 20:19
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

účtovník 007 Pozri príspevok
...Žiadam Richarda na základe osobných útokov o okamžité uzavretie tejto témy!!!!!!!!!
odporúčam nechať Richarda na pokoji a radšej nahlásiť na políciu nesponzorovanie stretka zo strany ubytovacieho zariadenia, ktoré hodláme počas jedného fíkendu okupovať. Šak to je očividné zneužívanie (prepytujem) zavedenia novej meny na neúmerné zvyšovanie cien.
Naposledy upravil endrju : 04.06.08 at 20:21
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Jozef I Pozri príspevok
Pokial si dobre spomínam, tak tie tvoje koláčiky chrúmali kamienkami z krahuliackeho parkoviska.... ale aj tak boli výborné
Dobre vedieť. Tak zubára stačím riešiť až po stretku.
Ale iné som chcela. Pôjde niekto cez Lučenec, prípadne z neďalekého okolia - Detva, napríklad, aby som nemala problémy s prepravou svojej telesnej schránky pomocou verejných prepravcov, ktorých grafikon prepravy smer Lučenec - Čachovo je nesynchronizovaný, resp. synchronizovaný s mínusovými odchýlkami, čím dochádza k javu, že vyhovujúci spoj z BB do Seliec odchádza mínus 15 minút po príchode spoja LC-BB.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

účtovník 007 Pozri príspevok

To akože my nováčikovia nemôžeme napísať nič múdreho a či čo?
Váš príspevok nahlasujem adminovi

...no niektorí nováčikovia môžu a aj napíšu, ale niektorí nováčikovia, ktorí sú tu napr. zaregistrovaní už od 18-04-05......sa im to furt nedarí

P.S.
...a ešte sú aj drzí ...nechcem ukazovať prstom...nepatrí sa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať