Zavrieť

Porady

4. superstretko Porady :)

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahojte poraďáčky a poráci!


A je to tu znova. Rok nám ubehol ako nič a je tu čas na naše veľké stretko. Normálne sa kontrolujem, či som napísala správne poradové číslo tohtoročného stretnutia, ale je to naozaj tak. Je to už ŠTVRTÝ ročník!



Takže týmto pozývam všetkých stretnutiasachtivších na tohtoročné

˙



ktoré sa uskutoční v penzióne Čachovo, tak ako vlani. Ponúkam Vám jediný termín a to

13. - 15. júna 2008

Cena za pobyt bude približne ako vlani. Ubytovanie a strava pozrite na stránke penziónu Čachovo + nejaká tá réžia na muziku, volejbalové hrisko a iné drobnosti.


Veľmi pekne Vás prosím, aby ste dali súhlas pod príspevok len v tom prípade, že ste na 99% rozhodnutí zúčastniť sa stretka. Váš súhlas budem považovať za záväznú objednávku a každému pošlem prihlášku, tak ako to každý rok robievame.



Takže teším sa na rýchlopribúdajúce hlasy a hlavne na stretnutie s Vami!


Naposledy upravil Beata : 18.04.08 at 00:51
Usporiadat
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Musím sa Riška opýtať, či ocenenie v znení "steš buchnát?" ....sa počíta ako PoradaBod
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Muška Pozri príspevok
Musím sa Riška opýtať, či ocenenie v znení "steš buchnát?" ....sa počíta ako PoradaBod
myslím, že za PoradaBod sa môže počítať iba ocenenie v znení "plesni si"

P.S.
Znenie musí byť však uvedené do platnosti zákonom 1-2-/DPH
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Muška Pozri príspevok
Musím sa Riška opýtať, či ocenenie v znení "steš buchnát?" ....sa počíta ako PoradaBod
Citovanie SS-ky nahlásim adminovi
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Žiadam Richarda na základe osobných útokov o okamžité uzavretie tejto témy!!!!!!!!!
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

účtovník 007 Pozri príspevok
Žiadam Richarda na základe osobných útokov o okamžité uzavretie tejto témy!!!!!!!!!
HLASUJTE A VYPNITE NEVHODNÉ PRÍSPEVKY
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

účtovník 007 Pozri príspevok
Žiadam Richarda na základe osobných útokov o okamžité uzavretie tejto témy!!!!!!!!!
...Bobo, no počkaj....toto na Selcoch "nerozchodíš"
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

účtovník 007 Pozri príspevok
Žiadam Richarda na základe osobných útokov o okamžité uzavretie tejto témy!!!!!!!!!
Vidím, že si fakt nová...použi prosím Ťa k tomu tlačítko "nahlás" a nemusíš nás upozorňovať zbytočne veľkým písmom a červeno, čo pôsobí naliehavo ...
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Muška Pozri príspevok
...Bobo, no počkaj....toto na Selcoch "nerozchodíš"
si myslíš, že Bobo bude aj chodiť? neprivezú Boba na nejakom trtúľniku poháňanom pravou (pre EU občanov: čítaj "genuine") kopaničiarskou?
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ste tu urobili riadny mrdník.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Luna Pozri príspevok
Ste tu urobili riadny mrdník.
Prosíme vysvetlivky, čo znamená dané slovo? Tu poznáme výraz mrník, to je jasné...ale toto ?
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Luna Pozri príspevok
Ste tu urobili riadny mrdník.
prosim o preklad posledneho slova z citovaneho prispevku do jazyka slovenskeho. Nemal autor nahodou na mysli "mrnik"? Dakujem

P.S.
Evina, kde si zohnala turbo klavir, ze si ma predbehla v cismenkovani?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

endrju Pozri príspevok
prosim o preklad posledneho slova z citovaneho prispevku do jazyka slovenskeho. Nemal autor nahodou na mysli "mrnik"? Dakujem

P.S.
Evina, kde si zohnala turbo klavir, ze si ma predbehla v cismenkovani?
Zabijem sa?..ke´d som rýchla ...
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Luna Pozri príspevok
Ste tu urobili riadny mrdník. Kto sa tu má vyznať? Há?
konečne niekto napísal naozaj pravdu. Ja by som zakázal prístup členovi, ktorý očierňuje "starých" poraďákov. Navrhujem aby bol s okamžitou platnosťou vylúčený/á a na najbižšom stretku postavený/á pred "Stretkovský tribunál" a odsúdený/á na zábavu všetkých prítomných !

jediné vykúpenie bude iba s použitím tekutých sliviek.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Jozef I Pozri príspevok
...jediné vykúpenie bude iba s použitím tekutých sliviek.
Hm, len či pre viacerých nebude jediným vykúpením pojedanie nebývalého množstva kyslých uhoriek nasledujúce po požití tekutoslifkového výkupného od Boba
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Jozef I Pozri príspevok
konečne niekto napísal naozaj pravdu. Ja by som zakázal prístup členovi, ktorý očierňuje "starých" poraďákov. Navrhujem aby bol s okamžitou platnosťou vylúčený/á a na najbižšom stretku postavený/á pred "Stretkovský tribunál" a odsúdený/á na zábavu všetkých prítomných !

jediné vykúpenie bude iba s použitím tekutých sliviek.
ADMÍÍÍN- prosííím o uzamknutie témy, lebo sa to vymyká dobrým mravom. Enem by všetci slopali!!!!!
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Odkaz pre Bejátku:
Neboj, oni sú zlatí, mladí, radi robia všade mrník. Ale čo už, keď je to raz za rok.
Ja byť tebou objednám aj svah oproti, lebo neviem, neviem kde sa to vybúri
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Denda Pozri príspevok
Odkaz pre Bejátku:
Neboj, oni sú zlatí, mladí, radi robia všade mrník. Ale čo už, keď je to raz za rok.
Ja byť tebou objednám aj svah oproti, lebo neviem, neviem kde sa to vybúri
len aby sme ten svah nedostali potom k náhrade
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
A teraz uplne seriozne vazne... Este mate volne medzi sebou??? Preteky sa nekonaju, teda konaju, ale moja malickosta na nich nebude a tak mozem stretkovat...
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
účtovník 007 Pozri príspevok
ADMÍÍÍN- prosííím o uzamknutie témy, lebo sa to vymyká dobrým mravom. Enem by všetci slopali!!!!!
+

Prečo mám za úprimnosť -4 do tmy?
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Práve som dostala teplý bonz od nemenovanej Lucy , že je tu nejaký ohromný mrnííííík
Počkajte, idem prečítať... ak sa mi to bude páčiť, tak sa pridám k mrníku. Ak nie, tak vymyslím tresty na stretko :P
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať