Zavrieť

Porady

4. superstretko Porady :)

Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahojte poraďáčky a poráci!


A je to tu znova. Rok nám ubehol ako nič a je tu čas na naše veľké stretko. Normálne sa kontrolujem, či som napísala správne poradové číslo tohtoročného stretnutia, ale je to naozaj tak. Je to už ŠTVRTÝ ročník!



Takže týmto pozývam všetkých stretnutiasachtivších na tohtoročné

˙



ktoré sa uskutoční v penzióne Čachovo, tak ako vlani. Ponúkam Vám jediný termín a to

13. - 15. júna 2008

Cena za pobyt bude približne ako vlani. Ubytovanie a strava pozrite na stránke penziónu Čachovo + nejaká tá réžia na muziku, volejbalové hrisko a iné drobnosti.


Veľmi pekne Vás prosím, aby ste dali súhlas pod príspevok len v tom prípade, že ste na 99% rozhodnutí zúčastniť sa stretka. Váš súhlas budem považovať za záväznú objednávku a každému pošlem prihlášku, tak ako to každý rok robievame.



Takže teším sa na rýchlopribúdajúce hlasy a hlavne na stretnutie s Vami!


Naposledy upravil Beata : 18.04.08 at 00:51
Usporiadat
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Muška Pozri príspevok
...takže Bee, do cien máme priniesť všetko , čoho máme doma naviac, alebo nám doma zavadzia /teda okrem manželov/ ???
Hm, doma sa povaľuje pokazená žehlička. Daniela určite bude mať radosť z takej ceny. Len nesmiem dovoliť Alzheimerovi, aby mi zabudol pripomenúť, že niečo také treba zobrať so sebou
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

DanielaSĽ Pozri príspevok
Žeby zaja?
yo
... na pekáči plneného fajnou plnkou
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Nebite ma prosím, ale ja prídem za Vami až v sobotu. Vyskytli sa nejaké rodinné sešlosti, ktoré hrozili úplnou neúčasťou a robila som čo som mohla, aby to bolo aspoň na tú sobotu. prídem čo najskôr a vlastne tým môžem priviezť aj dalšiu /predpokldám stále čakajúcu/ poraďáčku Olu. Bei tak Ti posielam i prihlášku....
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

evina Pozri príspevok
Nebite ma prosím, ale ja prídem za Vami až v sobotu. Vyskytli sa nejaké rodinné sešlosti, ktoré hrozili úplnou neúčasťou a robila som čo som mohla, aby to bolo aspoň na tú sobotu. prídem čo najskôr a vlastne tým môžem priviezť aj dalšiu /predpokldám stále čakajúcu/ poraďáčku Olu. Bei tak Ti posielam i prihlášku....
Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa. Ak dovezieš aj Olu (a asi aj nejaké plus 1, ktoré Ola spomínala), bude Ti účasť na piatkovom rokovaní započítaná.
Apropó, už si určila niekoho, kto Ťa podpíše na piatkovú prezenčku?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

endrju Pozri príspevok
Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa. Ak dovezieš aj Olu (a asi aj nejaké plus 1, ktoré Ola spomínala), bude Ti účasť na piatkovom rokovaní započítaná.
Apropó, už si určila niekoho, kto Ťa podpíše na piatkovú prezenčku?
Vzhľadom k tomu, že si ku mne zhovievavý Andrej tak Teba, ale neboj budem zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať...že Teba
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Čo sa týka programu, Bei, ja sa hlásim do poroty k speváckym výkonom všeho druhu, nakoľko vôbec nemám sluch ...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

bepo Pozri príspevok
Hlavne nech nikto neberie holubov,papagájov a iných ftákov, toho je všade dosť
OK.
Peťo, ale napriek tomu.....dúfam, že nás odvezieš
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

evina Pozri príspevok
Nebite ma prosím, ale ja prídem za Vami až v sobotu. Vyskytli sa nejaké rodinné sešlosti, ktoré hrozili úplnou neúčasťou a robila som čo som mohla, aby to bolo aspoň na tú sobotu. prídem čo najskôr a vlastne tým môžem priviezť aj dalšiu /predpokldám stále čakajúcu/ poraďáčku Olu. Bei tak Ti posielam i prihlášku....
Dnes je asi zlý deň. Ja som sa pred chvíľou dozvedela že budúcotýždňová rodinná oslava okrúhlych narodenín sa kvôli určitým problémom presunula na túto sobotu. Takže ja za seba pošlem maximálne pagáče.

Hrozne som sa na Vás všetkých tešila ale niektoré veci hold neovplyvním.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Už poďme na to stredko,lebo ešte jeden týždeň prejde a už nik nepríde.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

evina Pozri príspevok
Čo sa týka programu, Bei, ja sa hlásim do poroty k speváckym výkonom všeho druhu, nakoľko vôbec nemám sluch ...
Podľa posledného pozorovania to na problémy s ušami nevyzerá http://www.porada.sk/745600-post262.html
Muška Pozri príspevok
OK.
Peťo, ale napriek tomu.....dúfam, že nás odvezieš
Ja mám niekoho viesť? Kedy?Koho?Kam?Načo?
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Žiaľ, ruším svoj súhlas.
Dôvod - auto.
Musím ísť do servisu. Nezaberá spojka. Včera som skoro nabrala (do zadu) pred kruhovým na kopčeku za mnou stajace auto. Tie stresy si neviete predstaviť. Ešte že mi funguje brzda!!!
Daniela, prepáč, že ťa nezoberiem... je mi to ľúto.
Keď čítam tie vaše príspevky normálne vám závidím a aj to, že tam nebudem. Ale užite si to, prajem vám to.
Budem po stretku sledovať vaše odozvy.
0 0
jaja99 jaja99

jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

Vozeniachtiví ozvite sa!!!


Môžem zobrať v piatok (asi vyrážam poobede) pasažierov na trase Šamorín-Senec-Galanta-Sereď-Nitra-Zl.Moravce-Nová Baňa.
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

evina Pozri príspevok
vlastne tým môžem priviezť aj dalšiu /predpokldám stále čakajúcu/ poraďáčku Olu. Bei tak Ti posielam i prihlášku....
Jupiii.....tak sa teda idem znovu kliknúť
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
bepo Pozri príspevok
Ja mám niekoho viesť? Kedy?Koho?Kam?Načo?
Môžeš aj mňa. Ale načo?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
endrju Pozri príspevok
Hm, doma sa povaľuje pokazená žehlička. Daniela určite bude mať radosť z takej ceny. Len nesmiem dovoliť Alzheimerovi, aby mi zabudol pripomenúť, že niečo také treba zobrať so sebou
A ja som si myslela , že si s tým pigľovaním už na mňa zabudol.....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
endrju Pozri príspevok
yo
... na pekáči plneného fajnou plnkou
..Andrej..to by si nebol ty...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

bepo Pozri príspevok
Podľa posledného pozorovania to na problémy s ušami nevyzerá http://www.porada.sk/745600-post262.html

Ja mám niekoho viesť? Kedy?Koho?Kam?Načo?
Veľké uši neznamenajú vždy kvalitu ...
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Jáááj, ja sa už tak strašne moc teším .
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Veronika Gabrielova Pozri príspevok
Jáááj, ja sa už tak strašne moc teším .
Ja som sa dovčera tiež táááááákto moc tešila
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
katkaj Pozri príspevok
Ja som sa dovčera tiež táááááákto moc tešila
A nemohla by si si odskočiť, na chvíľočku k nám? Po oslave by si nasadla do autíčka a prišla :-) a určite by si stihla večer POPSTAR :-).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať