Zavrieť

Porady

POHODA - MZDY

Dobrý deň,
mohol by mi niekto pomoct a podrobnejsie mi popisat ako urobit mzdy v POHODE???? budem velmi vdacna....
Nikdy som to este nerobila, takze nemam sajnu ako na to a uctovnicka je PN, takkze je to na mne..
Vopred dakujem pekne
Usporiadat
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

nie... myslela som v: súbor, účtovné jednotky - či tam máš vypísane meno, priezvisko....
0 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Super! ďakujem, mala som meno a priezvisko uvedené len ako názov firmy.
si poklad!
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Laura1 Pozri príspevok
Super! ďakujem, mala som meno a priezvisko uvedené len ako názov firmy.
si poklad!
Súhlasím
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

Poprosím o pomoc ako ísť na Q. Prehľad v Pohode? Dá sa samostatne vytlačiť? mne ponúka len vpisovanie do originál tlačív, a to tak že mi to nevypisuje všetky údaje. Dá mi sumu dane, ktorú treba odviesť, no nedá mi dátum úhrady, čo tam treba nastaviť?
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

keď si dáš náhľad zostavy, tam tie dátumy povpisuj..
0 0
kimart kimart

kimart je offline (nepripojený) kimart

hm, tak som aj robila, len som si myslela, že keď nahrám úhradu cez BV, tak mi to tam automaticky zadá, a len odkontroľujem, ale aj tak pekne ďakujem
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

Viete mi prosím poradiť, kde sa nastavuje-zapisuje IČZ na mesačný výkaz SP v programe POHODA? A tiež adresa SP? Chcela by som si vytlačiť výkaz a tento zasielať do SP, len mi tam chýba IČZ. Vďaka.
Naposledy upravil Kika69 : 02.11.10 at 14:12
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

Zdravim moze mi niekto poradit nakolko sa neviem dovolat do STROMWARE na zakaznicku linku. Potrebujem dostat do vykazu Prehlad o zraz. a odv. preddavkov na dan, zrazkovu dan, mam dve brigadnicky tym dan davam zrazkovo ale do vykazu mi to dava spolu s celou sumou zrazenej dane u vsetkych zamestnanov a nie do Ii. casti vykazu. Vdaka za radu a pomoc.
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

Zdenka 0705 Pozri príspevok
A máš v globálnych nastaveniach - Mzdy 2 - uvedený konštantný symbol pre daň zo mzdy /3118/ a pre daň zdanenú zrážkou /1744/ ?
to tak mam nastaveme
0 0
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

Heni Pozri príspevok
mňa ešte napadajú dve veci:
či máš u brigádničky nastavené v personalistike, na záložke Dane a poistné že: "zdaniť zvláštnou sadzbou do limitu, inak zálohovo"
a ešte, či sa to netýka mesiaca september, ked tú zrážkovú daň Pohoda zapíše vlastne už do októbra - t.j. budeš ju mať na výkaze za 4. Q 2010...
ja som mala zdanit podla §43 tak tam som mala chybu
0 0
zuziku zuziku

zuziku je offline (nepripojený) zuziku

McMarti Pozri príspevok
to tak mam nastaveme
KS 3118 je pre sociálne poistenie ak sa nemýlim, pre daň zo mzdy je 1144
0 0
Kika69 Kika69

Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

Heni Pozri príspevok
v úvodných nastaveniach...

t.j. Globálne nastavenie --- Mzdy2 --- políčko "Var.symbol"

HENI ĎAKUJEM, moc mi pomohla, už mi to funguje.
0 0
Bubačik Bubačik

Bubačik je offline (nepripojený) Bubačik

Dobry den, chcela by som sa opytat Vas, skusenych pouzivatel Pohoda - mzdy nasledovne:
- aky pocet spracovanie miezd je v programe mozny? neobmedzeny pocet zamestnancov? (dohodar, briganik, HPP)?
- je mozne zamestnancovi vytvorit pracovny kalendar? Napr. zmenarovi, ktory ma dlhy a kratky tyzden? Alebo brigadnikovi, ktory pracuje jeden den 2h a napr. dalsie dni po 4h?

Dakujem za cenne rady, ktore mi pomozu pri vybere mzdoveho programu.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

počet je neobmedzený, dá sa nastaviť aj dohoda, brigáda, HPP

pracovný kalendár sa nedá, musí sa pri každej mzde nahodiť počet odprac. hodín /pri hodinovej mzde/

takúto verziu mám ja, neviem či existuje iná..
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

zuziku Pozri príspevok
KS 3118 je pre sociálne poistenie ak sa nemýlim, pre daň zo mzdy je 1144
Máš pravdu, pomýlila som sa. Ďakujem za opravu.
0 0
antonias antonias

antonias je offline (nepripojený) antonias

Ahojte poradaci
prosim vas o 2 rady.
1.robim prvykrat mzdu zamestnancovi v Pohode. v personalistike je nadefinovany ked vsak robim vyplatu tak vyhlasuje ze nema z coho vypocitat priemer v mesiaci totiz boli 2 sviatky a nepusti ma dalej kym mu ho nezadam. Zamestnanec nastupil 1.11. je to jeho prva vyplata z coho mu ten priemer mam pocitat?
2. neviem si poradit s dovolenkou ci mu v personalistike mam zadat tu alikvotnu ciastku ? robi len od 1.11 je v skusobnej dobe alebo az po 3 mesiacoch? cize na vyplatnej paske bude mat nulu? a potom od februara/ked bude po skusobnej dobe a bude mat odrobenych 60dni/ bude mat plny pocet dovolenky plus alikvotnu za 11 a 12 minuleho roku? alebo ako?
velmi pekne dakujem za vase rady!
0 0
Jana P Jana P

Jana P je offline (nepripojený) Jana P

Prosím, poraďte mi, mám zamestnanca, ktorý celý mesiac marodil, mzdu má teda nulovú (keďže to bolo pokračovanie marodky z min. mesiaca) vyšli nulové odvody a soft žiada upraviť minimálny základ poistenia. Ak upravím v odvodoch základ na minimálnu mzdu, vyjdu aj odvody, ktoré má platiť zamestnanec a tým pádom má mzdu v mínuse. Čo s tým?
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Jana P Pozri príspevok
Prosím, poraďte mi, mám zamestnanca, ktorý celý mesiac marodil, mzdu má teda nulovú (keďže to bolo pokračovanie marodky z min. mesiaca) vyšli nulové odvody a soft žiada upraviť minimálny základ poistenia. Ak upravím v odvodoch základ na minimálnu mzdu, vyjdu aj odvody, ktoré má platiť zamestnanec a tým pádom má mzdu v mínuse. Čo s tým?
nič neupravuj, je to chyba programu
0 0
Jana P Jana P

Jana P je offline (nepripojený) Jana P

Ďakujem, takže za tohto zamestnanca neplatíme žiadne odvody? Ani do ZP?
0 0
meggy2806 meggy2806

meggy2806 je offline (nepripojený) meggy2806

ja by som chcela vedieť kde si zadam denný vymeriavaci zaklad pre PN aby mi spravne pocitalo mzdu???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať