Zavrieť

Porady

bolesť kolena a jeho ARTROSKOPIA

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Dobrý deň, bol z vás niekto na ASK kolena?ak ano ake to bolo?a prečo vámt o robili?Diky
Usporiadat
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
heh dakujem
Pasuliatko dobre rozcvicovanie a poor na smyklave chodniky..... Mne najnovsie v kolene divne rupe.. asi budem musiet zajst za doktorom...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Pasuliatko dobre rozcvicovanie a poor na smyklave chodniky..... Mne najnovsie v kolene divne rupe.. asi budem musiet zajst za doktorom...
ved budem cvičiť s nim, šmyklave chodníky mi nevadia mne praska v kolenach od malička, v tom operovanom momentálne nie lebo pri ASK mi tham naliali nejaku tekutinu a da sa to... asi ti vysychá mazivo
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Počas artroskopie sa napúšťa koleno vodou... inak ja som už na tom lepšie, ale neviem chodiť normálne..tak, aby som nohu ohýbala v kolene..lebo mám pocit tlaku okolo jazvy vzadu . Ale opuch sa pomaly vstrebáva, celkom slušne viem nohu ohýbať, ale je ešte veľa toho, čo s tým kolenom nezvládnem, lebo je to bolestivé. Poctivo aj 3 x za deň cvičím. Ale lýtko mám stále stŕpnuté..obávam sa , že mi pri operácii nechtiac poškodili nerv.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Daniela SĽ, myslím, že sa zbytočne obávaš...niekedy to trvá dlhšie, kým sa svaly a nervy zotavia...chce to čas a trpezlivosť...bola som síce na trošku inej operácii, ale tieto pocity som mala dosť dlho...a môžem ťa potešiť, vrátilo sa všetko do normálu...:-)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zdenka ďakujem za podporu..... hádam to prejde. Práve mi volala spoluležiaca z izby, tiež má doteraz problémy.. bola na pohotovosti, poslali ju na kontrolu do nemocnice a už leží na rehabilitačnom. Pýtali sa jej , že prečo necvičila? No ako mala, keď jej to nikto ani neukázal, ani nepovedal? Myslím, že nemocnice starostlivosť trochu odflakujú, podľa mňa ku každému pacientovi ,ktorý ide domov by mala ten deň prísť rehabilitačná pracovníčka , ktorá by ho najskôr naučila cvičiť a až tak by ho mali prepustiť. Predišlo by sa tak komplikáciam.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Zdenka ďakujem za podporu..... hádam to prejde. Práve mi volala spoluležiaca z izby, tiež má doteraz problémy.. bola na pohotovosti, poslali ju na kontrolu do nemocnice a už leží na rehabilitačnom. Pýtali sa jej , že prečo necvičila? No ako mala, keď jej to nikto ani neukázal, ani nepovedal? Myslím, že nemocnice starostlivosť trochu odflakujú, podľa mňa ku každému pacientovi ,ktorý ide domov by mala ten deň prísť rehabilitačná pracovníčka , ktorá by ho najskôr naučila cvičiť a až tak by ho mali prepustiť. Predišlo by sa tak komplikáciam.[/COLOR][/COLOR][/B]
to si napísala správne lebo ani mne nič neukázali a nepovedali až ked som navštívila mojho obvodného ortopéda až on mi ukazal čo mam robiť dal mi aj lieky a mastičku na to koleno.ale i thak to nepomáha
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pasuliatko akú mastičku a aké lieky si dostala?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Pasuliatko akú mastičku a aké lieky si dostala?
flektor masť a voltaren rapid 50mg
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Daniela, pýtaj sa u svojho obvodného lekára, alebo ak máš svojho obv. ortopéda na rehabilitáciu. Aj ja som sa pýtala a chodím, aj keď mi v nemocnici cvičenie ukazovali. Lenže už mám 2 mesiace po operácii a cviky, ktoré mi ukazovali v nemocnici, už nezodpovedajú danému stavu, takže na rehabilitácii so mnou cvičia a pridávajú cviky, upozorňujú, čo robím zle a na aké cviky sa mám doma zamerať. Tiež je niečo iné cvičiť sama a cvičiť pod odborným dohľadom.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zdenka zatiaľ stále chodím na kontrolu do nemocnice, nie ku svojim lekárom.... keď som sa minule pýtala na rehabilitáciu, tak povedal, že zatiaľ nie, lebo idem ešte na vyšetrenie ciev kvôli tomu tŕpnutiu v lýtku. Že až potom sa uvidí. Ale určite sa chcem na rehabilitácie pýtať.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
pasuliatko Pozri príspevok
to si napísala správne lebo ani mne nič neukázali a nepovedali až ked som navštívila mojho obvodného ortopéda až on mi ukazal čo mam robiť dal mi aj lieky a mastičku na to koleno.ale i thak to nepomáha
Pasuliatko kúp si časopis Zdravie na január 2009, je tam popísané o menisku a operácii. A potom o rehabilitácii. Zaujímavé..akurát , že sa to v praxi asi v máloktorej nemocnici dodržiava. Ale nájdeš si tam užitočné rady....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Pasuliatko kúp si časopis Zdravie na január 2009, je tam popísané o menisku a operácii. A potom o rehabilitácii. Zaujímavé..akurát , že sa to v praxi asi v máloktorej nemocnici dodržiava. Ale nájdeš si tam užitočné rady....
jasne dakujem za typ
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

DanielaSĽ Pozri príspevok
Zdenka zatiaľ stále chodím na kontrolu do nemocnice, nie ku svojim lekárom.... keď som sa minule pýtala na rehabilitáciu, tak povedal, že zatiaľ nie, lebo idem ešte na vyšetrenie ciev kvôli tomu tŕpnutiu v lýtku. Že až potom sa uvidí. Ale určite sa chcem na rehabilitácie pýtať.
Danielka a injekcie Ti na lytko nedali?? Mne hej a velmi pomohlo.... Uz to len rozcvivit. No mna caka este plastika vezu... takze tak.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Zatiaľ mi nič nedali....čaká sa na výsledok vyšetrenia žíl, na ktoré idem zajtra.
0 0
Mates149 Mates149

Mates149 je offline (nepripojený) Mates149

Máte niekto skúsenosti s plastikou??
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Mates149 Pozri príspevok
Máte niekto skúsenosti s plastikou??
ano ja čo potrebuješ vedieť?
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Ja sa po dlhej dobe pripojim - hura , moja dcera uz tyzden nekriva. Operovana bola koncom augusta.

Dakujem aj vsetkym, ktori mi poslali info cez ss. Cely cas som bola v stave - ako na pozorovani, co bude. S tou trombozou. Konecne po pol roku ma zvysujucu sa zrazanlivost krvi / po dvoch mesiacoch injekcii do brucha/, davky warfarinu na 12,5 mg a krv 2,36. Tromboza ustupuje, pomaly, vo febr. ma dalsiu kontrolu -/ po 2 mes./ dufam, ze to bude ovela lepsie, lebo sa nedarilo dlho dostat krv nad 1,4, az ked uplne vysadila veskeru zeleninu a ovocie. / pisem to sem, nechce sa mi vytahovat hore temu, ved to patri pod artroskopiu a jej obcasne nasledky/.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bonita Pozri príspevok
Ja sa po dlhej dobe pripojim - hura , moja dcera uz tyzden nekriva. Operovana bola koncom augusta.

Dakujem aj vsetkym, ktori mi poslali info cez ss. Cely cas som bola v stave - ako na pozorovani, co bude. S tou trombozou. Konecne po pol roku ma zvysujucu sa zrazanlivost krvi / po dvoch mesiacoch injekcii do brucha/, davky warfarinu na 12,5 mg a krv 2,36. Tromboza ustupuje, pomaly, vo febr. ma dalsiu kontrolu -/ po 2 mes./ dufam, ze to bude ovela lepsie, lebo sa nedarilo dlho dostat krv nad 1,4, az ked uplne vysadila veskeru zeleninu a ovocie. / pisem to sem, nechce sa mi vytahovat hore temu, ved to patri pod artroskopiu a jej obcasne nasledky/.
som rada,že je v pohode.ja stale krívam a nedarí sa to aby to bolo v poriadku
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
ano ja čo potrebuješ vedieť?
Pasuliatku ao sa robi plastika skrizeneho vezu alebo mozaikova plastika.. Dik. ZuzulikV
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Pasuliatku ao sa robi plastika skrizeneho vezu alebo mozaikova plastika.. Dik. ZuzulikV
pomocou artroskopie dva male rezy asi jeden cm a je to mne robili plastiku bočného väzu, ktorý je z vnutra kolena
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať