Zavrieť

Porady

bolesť kolena a jeho ARTROSKOPIA

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Dobrý deň, bol z vás niekto na ASK kolena?ak ano ake to bolo?a prečo vámt o robili?Diky
Usporiadat
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

zuzulikv Pozri príspevok
Psuliatko jasne..... dnes mu volam kedy mozem prist... a dam Ti vediet co mam s kolenom...
Pasuliatko v pondelok tam idem... bo doktor ide na dovolenku... takze dobre si ma posurila... DIKY TI
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

Keira Pozri príspevok
Ahojte, tak mňa čaká artroskopia 27.1 na Fraňa Krála.
Problém je v tom, že po úraze mi až za tri týždne zistili, že mám koleno aj zlomené na dvoch miestach. Takže tri týždne som na ňom chodila, rozcvičovala ho a riadne som si to skomplikovala. V prvom rtg snímku to vraj nebolo vidno, kvôli rozsiahlemu hematómu. Ďaľší doktor mi to chvalabohu zistil a musel mi dať sádru, lebo pri zlomenine sa ats robiť nedá. Takže teraz mám sádru a od jej nasadenia mi manžel pichá heparín do brucha. Niekto tu uvázal, že pocit strpnutej nohy. Presne toto mám v lýtku, aj napriek tomu, že si pichám injekcie. Mám ich už v sebe vyše dvadsať a ete ďaľších dvadsať pred sebou. Má niekto z vás skúsenosti s ATS po zlomenine? Dosť sa toho bojím.
Chcela by som vedieť ako dlho trvá rehabilitácia v takom to prípade. Ďakujem
No ja som mala nieco podobne ako ty.. Taha sa mi to uz pekne dlho.. Od operacie ubehli dva mesiace a zasmi koleno vyskakuje a takze neviem ako dalej. Pred OP som mala blok kolena, rozdruzganu chrupavku. Tento stav trval od urazu 17.10...
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

ahojte... som pozorne citala tuto temu, lebo i mna to bohuzial caka. V pondelok idem na artroskopiu a potom na plastiku vazu - krizneho. Neviete kolko moze trvat zotavenie sa?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Tak ja som už vyše mesiaca od operácie a nie som stále fit. Ak viac chodím alebo ako sedím a nohy mám spustené a zohnuté v kolene,tak mi koleno opúcha a bolí. Pocit mravenčenia a bolesti v lýtku mám tiež stále. Od pondelka začínam chodiť na rehabilitácie...tak hádam to pomôže.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Psuliatko jasne..... dnes mu volam kedy mozem prist... a dam Ti vediet co mam s kolenom...
dakujem som rada
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Pasuliatko v pondelok tam idem... bo doktor ide na dovolenku... takze dobre si ma posurila... DIKY TI
v pohode aj nabudúce a som rada,že si to vybavila
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
smoulinka85 Pozri príspevok
ahojte... som pozorne citala tuto temu, lebo i mna to bohuzial caka. V pondelok idem na artroskopiu a potom na plastiku vazu - krizneho. Neviete kolko moze trvat zotavenie sa?
to je individuálne ja som skoro dva mesiace po plastike a stale problemy
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Tak ja som už vyše mesiaca od operácie a nie som stále fit. Ak viac chodím alebo ako sedím a nohy mám spustené a zohnuté v kolene,tak mi koleno opúcha a bolí. Pocit mravenčenia a bolesti v lýtku mám tiež stále. Od pondelka začínam chodiť na rehabilitácie...tak hádam to pomôže.
ja som na tom velmi podobne až na to mravčanie.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Vraj to mravenčenie je z toho, ako pred operáciou stiahnu v stehne nohu. Môže to byť na maximálne dve hodiny a nie každý pacient rovnako reaguje a potom zvyknú tí citlivejší mať takýto problém. Aspoň tak mi to po vyšetrení ciev vysvetlil doktor.
0 0
Keira Keira

Keira je offline (nepripojený) Keira

zuzulikv Pozri príspevok
No ja som mala nieco podobne ako ty.. Taha sa mi to uz pekne dlho.. Od operacie ubehli dva mesiace a zasmi koleno vyskakuje a takze neviem ako dalej. Pred OP som mala blok kolena, rozdruzganu chrupavku. Tento stav trval od urazu 17.10...
To mi ťa je ľúto, mne sa to ťahá od 4.12 ale zatiaľ som len so sádrou od členka až po zadok.Vtedy také veci ako ísť na záchod alebo odniesť niečo v jednej ruke, keď v oboch má barle , umyť si nohy a obuť sa sú cirkusové číslo. Už sa len na to teším, že budem mať tú 10kilovú sádru dole z nohy. Ale či niečo vyrieši operácia neviem. Vlastne ani neviem, čo všetko tam mám poškodené.Musíme vydržať, ja si stále hovorím, že stávajú sa aj horšie veci, ale mám toho už po krk. Chodila si na rehabilitácie?
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

Keira Pozri príspevok
To mi ťa je ľúto, mne sa to ťahá od 4.12 ale zatiaľ som len so sádrou od členka až po zadok.Vtedy také veci ako ísť na záchod alebo odniesť niečo v jednej ruke, keď v oboch má barle , umyť si nohy a obuť sa sú cirkusové číslo. Už sa len na to teším, že budem mať tú 10kilovú sádru dole z nohy. Ale či niečo vyrieši operácia neviem. Vlastne ani neviem, čo všetko tam mám poškodené.Musíme vydržať, ja si stále hovorím, že stávajú sa aj horšie veci, ale mám toho už po krk. Chodila si na rehabilitácie?
Tak nastastie ja som mala ortezu.. kvoli trpnutiu lytka a potom v novembri bloa artroskopia.. No uz som pekne zacinala nohu ohybat ale nieco tam znova ruplo a koleno boli
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

Keira Pozri príspevok
To mi ťa je ľúto, mne sa to ťahá od 4.12 ale zatiaľ som len so sádrou od členka až po zadok.Vtedy také veci ako ísť na záchod alebo odniesť niečo v jednej ruke, keď v oboch má barle , umyť si nohy a obuť sa sú cirkusové číslo. Už sa len na to teším, že budem mať tú 10kilovú sádru dole z nohy. Ale či niečo vyrieši operácia neviem. Vlastne ani neviem, čo všetko tam mám poškodené.Musíme vydržať, ja si stále hovorím, že stávajú sa aj horšie veci, ale mám toho už po krk. Chodila si na rehabilitácie?
ano chodila som aj rehabilitovat.. Uz to vyzeralo celkom nadejne.. No pred tyzdnom nieco v kolene ruplo a uz zas mam strach co s tym bude... V pondelok idem k doktorovi na kontrolu...
0 0
Keira Keira

Keira je offline (nepripojený) Keira

zuzulikv Pozri príspevok
ano chodila som aj rehabilitovat.. Uz to vyzeralo celkom nadejne.. No pred tyzdnom nieco v kolene ruplo a uz zas mam strach co s tym bude... V pondelok idem k doktorovi na kontrolu...
Držím Ti palčeky, aby to nebolo nič vážne.
Ja sa potrebujem dostať aspoň tak, že budem môcť šoférovať a aspoň raz denne ísť von so psom. Keďže je to labrador , je to taký macko 40kg...A najviac sa teším na sprchu...Mne trplo lýtko hneď po úraze a sádru som musela dostať, inak to nešlo.Doktor povedal, že to tŕpne kvôli veľkému hematomu. Mala som ho skoro15cm...a koleno ako futbalovú loptu.Krv z neho nešla vyberať, len trochu, tak som dostala tie injekcie. Brucho mám už krásne rozpichané, ale noha stále stŕpnutá.Mám zakázané na to došlapovať, teda do operácie.Ako dlho si asi bola v narkoze? Bojim, bojim
0 0
smoulinka85 smoulinka85

smoulinka85 je offline (nepripojený) smoulinka85

Keira Pozri príspevok
To mi ťa je ľúto, mne sa to ťahá od 4.12 ale zatiaľ som len so sádrou od členka až po zadok.Vtedy také veci ako ísť na záchod alebo odniesť niečo v jednej ruke, keď v oboch má barle , umyť si nohy a obuť sa sú cirkusové číslo. Už sa len na to teším, že budem mať tú 10kilovú sádru dole z nohy.
No ja som mala uraz 30.12 a mam aj zlomenu pistalu ale dali mi tento tyzden dole sadru / vlastne dlahu a teraz mam ortezu... skus si to aj ty pytat... s tym je to jednoduchsie aj sa s nou lepsie spi...
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

Keira Pozri príspevok
Držím Ti palčeky, aby to nebolo nič vážne.
Ja sa potrebujem dostať aspoň tak, že budem môcť šoférovať a aspoň raz denne ísť von so psom. Keďže je to labrador , je to taký macko 40kg...A najviac sa teším na sprchu...Mne trplo lýtko hneď po úraze a sádru som musela dostať, inak to nešlo.Doktor povedal, že to tŕpne kvôli veľkému hematomu. Mala som ho skoro15cm...a koleno ako futbalovú loptu.Krv z neho nešla vyberať, len trochu, tak som dostala tie injekcie. Brucho mám už krásne rozpichané, ale noha stále stŕpnutá.Mám zakázané na to došlapovať, teda do operácie.Ako dlho si asi bola v narkoze? Bojim, bojim
Ja som mala lumbalku.. Na operaciu ma brali o 10.00 rano a o 14 som uz bola na izbe.. Pokial viem tak mi artroskopiu robili asi hodinku... Mala by som ist este na plastiku vezu a tak som zvedava ci to rupnutie neurychli...
0 0
Keira Keira

Keira je offline (nepripojený) Keira

keď čítam koľko ste si už vytrpeli a koľko vás ešte možno toho čaká, je to hrozné.Kým som neprišla na tieto stránky , mala som predstavu chirurgického zákroku a za pár dní- šup na nohy.
Vidím, že som to zľahčovala a kolená sú naozaj zradný materiál. Držme sa aj psychicky
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Keira Pozri príspevok
keď čítam koľko ste si už vytrpeli a koľko vás ešte možno toho čaká, je to hrozné.Kým som neprišla na tieto stránky , mala som predstavu chirurgického zákroku a za pár dní- šup na nohy.
Vidím, že som to zľahčovala a kolená sú naozaj zradný materiál. Držme sa aj psychicky
dakujeme ale nejak to zvládnuť musíme
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
dakujeme ale nejak to zvládnuť musíme
Pasuliatko takze mam vyskocene jablcko a skrizeny vez nevydrzal... a este aj dalsia chrupavka ... takze o tyzden sa rozhodne ako to bude... dalej, ale dalsej ASK sa nevyhnem.. Zatial orteza....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
zuzulikv Pozri príspevok
Pasuliatko takze mam vyskocene jablcko a skrizeny vez nevydrzal... a este aj dalsia chrupavka ... takze o tyzden sa rozhodne ako to bude... dalej, ale dalsej ASK sa nevyhnem.. Zatial orteza....
uj to mi je lúto ale držím palce nech to dobre dopadne. daj vedieť čo a jak
0 0
zuzulikv zuzulikv

zuzulikv je offline (nepripojený) zuzulikv

pasuliatko Pozri príspevok
uj to mi je lúto ale držím palce nech to dobre dopadne. daj vedieť čo a jak
Jasne.. dam vediet. No ked si predtavim znovu operaciu... juuujj.. ale ked to pomoze.. Potom dam vediet. A diky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať