Zavrieť

Porady

Hubárska vášeň - fotoinšpirácie

Podeľte sa s nami s vašími hubárskymi úlovkami pri potulkách prírodou...
Naposledy upravil kukurička : 30.08.09 at 23:20
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
wou
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Moja dnešná prieskumná prechádzka. Bolo pekne, tak som sa išla iba tak pozrieť, či už rastú - 10 minút od domu. Ešteže nosím mobil. Našla som takúto nádheru. Volala som synovi, aby doniesol foťák a igelitku. Za tých pár minút začalo pršať, ale stálo to za to.
Michalkyky 001.jpg  
Michalky  002.jpg  
1/1
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Aj ja chcem. Ja sa s vami nehrám.
1 0
Jerry222 Jerry222

Jerry222 je offline (nepripojený) Jerry222

tak to si si vybrala dobre byvanie ked mas toto 10min od teba
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Toto mi vyrastlo v zahrade pod orechom…daky hnojnik…ci?
IMG_20140922_174111.jpg  
IMG_20140922_174117.jpg  
IMG_20140922_174131.jpg  
IMG_20140922_174155.jpg  
1/1
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

1,2 - asi hríb zrnitohlúbikový
3,4 - asi hríb horký
čo vy na to?
DSC_0252.jpg  
DSC_0276.jpg  
DSC_0268.jpg  
DSC_0274.jpg  
1/1
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
bola som na huby, síce u nás momentálne len panské kurčatká a zvončeky. vyjdem do lesa, huba tam, šahnem do vrecák - nožík nikde, v ruksaku tiež nič. Tak som si pomyslela, keď Andráši v Rusku natieral kaviár na chleba kreditkou, tak to hádam zaberie aj na huby. A išlo to aj kartou.
0 0
saman saman

saman je offline (nepripojený) saman

Ahoj, neviete náhodou niekto čo je toto za hubu alebo skôr rastlinu ? Vyzerá byť mäsožravá a tie čierne bodky sú muchy v rozklade. Dakujem. Ivana
IMG_0899.jpg  
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

saman
Ahoj, neviete náhodou niekto čo je toto za hubu alebo skôr rastlinu ? Vyzerá byť mäsožravá a tie čierne bodky sú muchy v rozklade. Dakujem. Ivana
kvetovec archerov
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ubka
..no jasné, skôr som písala, ako dobre prečítala , prepáčte :-) ale moju fotku neviem pridať, pomôže mi niekto radou ?prosím...
musíš kliknúť na príloha,foto -pod oknom na písanie, a pod oknom na písanie sa otvorí pridať súbor, klikneš, a potom máš dve možnosti:
1. otvorí sa ti nejaké okno, a ty už si musíš vybrať cestu, kde máš fotku uloženú.. ja si uložím do vytvoreného priečinka na ploche, a odtiaľ to ťahá..
2. zmenšíš okno porady, fotku uložíš na ploche, a ľavým tlačidlom myši klikneš na fotku, podržíš, a premiestniš ju do okna pridať súbor..
Naposledy upravil Žabinka : 05.10.14 at 17:34
2.JPG  
1.JPG  
1/1
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Žabinka, ďakujem za reakciu, urobila som tak a nič sa mi neukazuje..
vyskúšam znovu:-)
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

všetko som urobila presne podľa Tvojej rady, aj vidím, že tu mám a stále mi píše že uloženie zlyhalo...ked pridávam fotku okienko Pridať súbor mi pri pretiahnutí vysvieti na červeno...netuším. a vypíše mi že to zlyhalo....IMG_4528784205326.jpeg0.2MBUpload failed
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ubka
všetko som urobila presne podľa Tvojej rady, aj vidím, že tu mám a stále mi píše že uloženie zlyhalo...ked pridávam fotku okienko Pridať súbor mi pri pretiahnutí vysvieti na červeno...netuším. a vypíše mi že to zlyhalo....IMG_4528784205326.jpeg0.2MBUpload failed
Mne toto nejak zo zásady nebaví...

Takže pridávanie foto riešim cez http://img.janforman.com/
Následne cez formátovanie príspevku kliknem na ikonu "obrázok" a vložím adresu môjho obrázku.
Alebo otvoríš svoj obrázok a dáš len odkaz do príspevku.
Príklad oboch verzí :
1.

2.
http://img.janforman.com/Vcera3bn9b.JPG
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Lubi, ak si ešte tu. Prejdi na Tvoj príspevok. Dole sa Ti ukáže možnosť editovať - taká tužka ťukni na ňu, nad príspevkom sa Ti ukáže zas ponuka príloha - odťukneš a tam Ti vyskočí tabuľka taká, ako sa pridávalo po starom. Som rada, že Ťa vidím.
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
saman
Ahoj, neviete náhodou niekto čo je toto za hubu alebo skôr rastlinu ? Vyzerá byť mäsožravá a tie čierne bodky sú muchy v rozklade. Dakujem. Ivana
Velmi pekneeeee
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
saman
Ahoj, neviete náhodou niekto čo je toto za hubu alebo skôr rastlinu ? Vyzerá byť mäsožravá a tie čierne bodky sú muchy v rozklade. Dakujem. Ivana
Kvetovec Archerov
Clathrus archeri
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ubka
všetko som urobila presne podľa Tvojej rady, aj vidím, že tu mám a stále mi píše že uloženie zlyhalo...ked pridávam fotku okienko Pridať súbor mi pri pretiahnutí vysvieti na červeno...netuším. a vypíše mi že to zlyhalo....IMG_4528784205326.jpeg0.2MBUpload failed
no ak sa dobre pamätám, toto mi robilo, keď bola veľká fotka.. skús ju zmenšiť a potom pridať..
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Juraj, ale asi tá fotka na ten odkaz, ktorý si dal Lubke sa nedá dať tomu kto nie je na FB. Ja som niekedy dávala na Slečinky.sk.
Pozerala som najprv ten druhý odkaz a potom ten prvý, tak zrejme tam byť nemusí. Nemusí zapredať čertovi dušu
Naposledy upravil babka - ježibabka : 05.10.14 at 18:14
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
babka - ježibabka
Juraj, ale asi tá fotka na ten odkaz, ktorý si dal Lubke sa nedá dať tomu kto nie je na FB. Ja som niekedy dávala na Slečinky.sk.
Dá sa.
Obrázok otvoríš na FB v novom okne, kde sa Ti objavia možnosti...
- Otvoriť prehliadač fotiek
- Stiahnuť

Klikneš na "stiahnuť" a otvorí sa ponuka...
- uložiť
-otvoriť

Dáš otvoriť a vznikne nasledovné foto, ktoré dáš do príspevku...viď


0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

buchač ďakujem, :-) aj ja by chcela byť na tom tak ako Ty, a chápem, že Ťa to nebaví ,a to nie som blondýna :-))) ale ja robím čo viem, robím podľa rád , ktoré mi kočky dali a nejde to a nejde, zmenšujem foto, ďakujem Žabinka aj Olinka :-) nejde tak nič :-((

[URL=http://img.janforman.com/IMG4528784205326bwl3.jpeg][/URL

buchač, vyskúšala som, ale fakt neviem ako podarilo sa :-)))
no zbohom !!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať