Zavrieť

Porady

Vypadávanie vlasov

Chcem vás poprosiť, či má niekto skúsenosti s prípravkami na liečbu vypadávania vlasov, prípadne miniečo poradiť. Môj syn (17 r.) mal odmalička husté tvrdé vlasy a teraz sa mu začali viditeľne prerieďovať od čela až po vrch hlavy. Boli sme u kožnej, tá nám povedala, že sa s tým nedá nič robiť, že to bude rodové, ale u nás nikto v takom veku nestrácal vlasy. Zmenili sme kožnú, druhá mu predpísala vodičky, mastičky, ale žiaden výsledok nevidím. Povedala, že veková hranica sa posúva aj v tomto smere. Ja sa nechcem s tým zmieriť, a aj synovi to začína vadiť, nemôže sa hociako ostrihať a učesať aby nemal z toho komplexy. Oproti vážnym chorobám, ktoré tu trápia niektorých z vás je to asi banálny problém, ale keby sa dalo pomôcť, bola by som povďačná veľmi. Ďakujem.
Usporiadat
matus.osvald matus.osvald

matus.osvald je offline (nepripojený) matus.osvald

Mne začali vlasy vypadávať tiež v pomerne mladom veku, ked som mal 21. Teraz mám 23. Nikomu v rodine nevypadávali vlasy , čiže dedičné to nebolo a chorý som taktiež nebol... Pred rokom som začal užívať výživový doplnok Forcapil. Z vypadávanie vlasov som nemal nejakú obrovskú traumu, lebo u mužov to je celkom bežné, ale aj tak som sa potešil ked mi toto zabralo. Po roku sa moje vlasy dostali do takmer starých hustých koľají nevypadávajú a čo je hlavné, tak rastú aj tam, kde predtým prestali rásť. Forcapil mi kúpila mama, ktorá je teraz na seba patrične hrdá, keď vidí výsledky. Dostať ho voľne v lekárni a dokonca nie je ani drahý, keďže je až na tri mesiace...Však vyskúšajte
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

...dnes tu majú poniektorí nováčikovia víkendovú službu-úlohu tu robiť reklamu
0 0
medvedicka medvedicka

medvedicka je offline (nepripojený) medvedicka

ja by som sa tiez pridala s nejakym prispevkom, kedze ma vypadavanie vlasov trapi, ale po tejto poznamke....
To musim byt clenom aspon 3 roky? ci ako to chodi...
0 0
katarina.gaborova katarina.gaborova
Ja osobne moc často neprispievam na fóra a tak vždy zabudnem heslo a musím sa zaregistrovať odznova...nič na tom nie je, keď chce človek len poradiť...pardon, asi zle chápem názov fóra porada... rovnako mi vypadávajú vlasy a každý názor je pre mňa dobrý. O to viac keď to nie je nejaký recept starej matere, ale konkrétny názov produktu, ktorý si navyše z finančného hľadiska môžem dovoliť.
0 0
alexandra12345 alexandra12345

alexandra12345 je offline (nepripojený) alexandra12345

Mne velmi pomohlo, ked som začala jest surovu postruhanu zelenu listovu zeleninu, čím tmavšie listy, tým lepšie, najmä kel. Min. 400 g denne, čím viac, tým lepšie. Vlasy úplne prestali padať.
0 0
michch michch

michch je offline (nepripojený) michch

Ahoj ak možem poradiť tak tento produkt pán ktorý napísal túto knihu mi ušetril dosť penazí lebo ja mam osobne AGA a daval som 30 EUR MESAČNE NA FINASTERID A MINOX bohuzial jediné výrobky čo fungujú... dneska mám hustejšie vlasy tak hadam pomože www.viacvlasov.sk
0 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

michch, tu sa nepredáva, tu sa radí a zadarmo. Na tom princípe funguje PORADA.
0 0
Petra Sklenská Petra Sklenská

Petra Sklenská je offline (nepripojený) Petra Sklenská

Fuuu no normalne sa bojim tu prispiet ked vidim tie komentare :-/ na vypadavanie vlasov je velmi potrebna zdrava strava a vyhybanie sa stresu...psychika ma na starosti 90% problemov ktore sa vo vasom tele deju, na vypadavanie vlasov som pocula ze su dobre masaze hlavy, ktore prekrvia dostatocne pokozku co tak podporuje rast novych vlasov, je dolezite vyzivovat vlasy aj zvnutra predovsetkym korienky aby boli vlasy silne a nevypadavali a v tomto pripade nepomahaju sampony alebo co....olejceky na pokozku som osobne neskusala ja som sa rozhodla pre vitaminy aby som dodavala vlasom poptrebne vitaminy, rozhodovala som sa medzi viacerymi nakoniec som si kupila donnu a ta mi pomohla, v kombinacii s upravou stravy a vacsou starostlivostou o vlasy som dosiahla vytuzeny efekt
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Petra Sklenská
Fuuu no normalne sa bojim tu prispiet ked vidim tie komentare :-/ na vypadavanie vlasov je velmi potrebna zdrava strava a vyhybanie sa stresu...psychika ma na starosti 90% problemov ktore sa vo vasom tele deju, na vypadavanie vlasov som pocula ze su dobre masaze hlavy, ktore prekrvia dostatocne pokozku co tak podporuje rast novych vlasov, je dolezite vyzivovat vlasy aj zvnutra predovsetkym korienky aby boli vlasy silne a nevypadavali a v tomto pripade nepomahaju sampony alebo co....olejceky na pokozku som osobne neskusala ja som sa rozhodla pre vitaminy aby som dodavala vlasom poptrebne vitaminy, rozhodovala som sa medzi viacerymi nakoniec som si kupila donnu a ta mi pomohla, v kombinacii s upravou stravy a vacsou starostlivostou o vlasy som dosiahla vytuzeny efekt
Ak človek nemá v poriadku vstrebávanie živín, môže sypať do seba čo chce. Rovnako je to so stravou. Žiaľ. Iné je , ak je všetko v tele v poriadku, tak prečo potom tie vlasy ale vypadávajú?
0 0
Lenka*1 Lenka*1

Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

ja som s tym tiez zapasila, mala som a stale mam dlhu hrivu a teda povazujem za normalne nejake vypadane vlasy po umyvani a tak.. Ale ked mi vlasy zacali rednut tak, ze sa mi uz robili kuty a hladala som kvalitne parochne, tak som zacala skusat vsetko.. Vsetky mozne tabletky a vodicky a neviem co z lekarne, recepty starych materi.. Jedine, co mi fakt zabralo bol Reghaar v kombinacii s vlasovym aktivatorom. Capillan? neviem, ci som to napisala spravne. A este som ho sem tam prestriedala s nasimi klasickymi vodickami na vlasy.. zihlavovou a este nejakou.. Naozaj nerobim reklamu, len chcem pomoct zachranit niekomu vlasy. Zacali mi potom rast aj na tych kutoch a vybadavali minimalne... premyslam, ze by som nieco z toho mala nasadit opat, zas mam plne ruky vlasov pri cesani
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://m.mojalekaren.sk/walmark-regh...ulator-30-tbl/
Toto si vyskladam aj jednotlivo....nekupujem zhluk vitaminov a jednotlivo mam aspon dennu davku.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať