Zavrieť

Porady

Žilina 27.apríla!!!

muž
Kedže sa ukazuje, že aj v Žiline a okolí je nás nemálo, ktorí by sme sa radi stretli, tak prichádzam s návrhom prveého ZRAZU

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: 27. apríla - síce stred týždňa ale aspoň sa nemusíme nikde tlačiť a prekrikovať
ČAS: od 16:00
KTO: samozrejme žilinčania a vítaní budú aj všetci záujemcovia z okolia


Záujem o stretko bol deklarovaný, tak už očakávam len pripomienky k termínu a mená záujemcov :p

Tak meníme začiatok na 16:00

Čo sa týka lokalizácie - CabaRed je na línii: športová hala - Dom techniky - plaváreň - Carrefour - internáty VŠ (hneď za internátmi ale na opačnej strane cesty je parkovisko a do podniku treba vybehnúť po schodoch)
Naposledy upravil Shaman : 20.04.05 at 09:56
Usporiadat
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Žilinčania,krajania moji a čo sa nedohodnete? Prepáčte,že som nakukla! To mám prísť z PK? Na takú akciu je mi to jedno kedy!!!!



Príjemne sa bavte:v útorok,stredu.........!
0 0
Oci Oci

Oci je offline (nepripojený) Oci

Tiež chcem priísť. Zatiaľ mi je jedno či utorok, alebo streda. Ale do pondelka by bolo potrebne určiť jeden termin. Aj sa teším, aj som zvedavý.
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Takže nakoniec sa ukázalo, že utorok nie je taký vhodný deň a preto sa zraz uskutoční v pôvodne stanovenom termíne.

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: streda 27. apríla
ČAS: od 16:00

KTO: fasia, Daska, misurka, Evanka, stanca, ajacik, Katarína STR, ondrejvla, andreaS, Janna, Danuska, Luba3, tonkat, via, Shaman, Majus, Lydia5, poruba+1 a Oci

neistí su zatiaľ - Vladimír Ozimný, Daska

PS: prepáčte, za tie časové presuny, chcel som vyjsť v ústrety viacerým. Ale streda jednoznačne vyhovuje viac
0 0
slnko slnko

slnko je offline (nepripojený) slnko

možno príde medzi vás aj slniečko
0 0
luba3 luba3

luba3 je offline (nepripojený) luba3

Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac
Ja bývam na Dubovej pri hl.ceste.V stredu pôjdem tak o 15.30 hod.
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Budem sa snazit prist aj ja, len nakolko idem autom a trva to zhruba hodinu, neviem kedy dorazim, mohol by mi niekto z tych co tam budu a budu ma vediet navigovat poslat cez ss cislo na mobil?
0 0
Danuska Danuska

Danuska je offline (nepripojený) Danuska

obyčajný človek- žena
poruba
Ľudia, zisťujem, že v Žiline nás je fakt dosť a ešte k tomu zopár ľudí sa mi motá okolo môjho bydliska alá Trnavská... Asi sa stavím aj ja a vezmem aj kolegiňu (účtovníčku), nech sa zasmejeme viacerí. Takže ak sa do utorka nič nestane, hlááááásim sa aj ja.
Poruba, vidím ti do okien?
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

Tak v stredu platí okolo 16. Prídem, a vezmem so sebou asi ešte jeden kus.
Teším sa
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

takze v stredu sa vidiiime
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Uvidime, kolki sa zideme...
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

misurka
Uvidime, kolki sa zideme...
alebo uvidíme, kolkí sa uvidíme
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

[QUOTE=Shaman]Takže nakoniec sa ukázalo, že utorok nie je taký vhodný deň a preto sa zraz uskutoční v pôvodne stanovenom termíne.

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: streda 27. apríla
ČAS: od 16:00

KTO: fasia, Daska, misurka, Evanka, stanca, ajacik, Katarína STR, ondrejvla, andreaS, Janna, Danuska, Luba3, tonkat, via, Shaman, Slnko, Majus, Lydia5, poruba+1 a Oci
Vladimír - neistý
Žilina, zatiaľ sa to zdá takto - potvrďte účasť, kto príde!!!
Naposledy upravil Evanka : 26.04.05 at 16:50
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja zatiaľ verím, že prídem. Dúfam, že sa nič nezmení! Len prosím napíšte mi, aký BUS ide od starého Tesca a na akej zastávke mám vystúpiť. ďakujem. Vlasta
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

ondrejvla
Ja zatiaľ verím, že prídem. Dúfam, že sa nič nezmení! Len prosím napíšte mi, aký BUS ide od starého Tesca a na akej zastávke mám vystúpiť. ďakujem. Vlasta
Vlasti, už na tom pracujem.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

ondrejvla
Ja zatiaľ verím, že prídem. Dúfam, že sa nič nezmení! Len prosím napíšte mi, aký BUS ide od starého Tesca a na akej zastávke mám vystúpiť. ďakujem. Vlasta
Tu je niekoľko autobusov od starého Tesca. Vystúpiť treba na Obchodnej - Vlčince.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Evička ďakujem. Vlasta
0 0
sadžika sadžika

sadžika je offline (nepripojený) sadžika

Asi prídem, nikoho z Vás nepoznám ale vyzerá to ako zaujímavý zraz.
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Potvrdzujem moju 100%-nú účasť
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Ja takisto nepoznam nikoho osobne, len z porady. Neboj a pridaj sa!!!
sadžika
Asi prídem, nikoho z Vás nepoznám ale vyzerá to ako zaujímavý zraz.
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Ja prídem asi o 16.0 hod., tak ma prosím nenechajte stáť medzi dverami hľadajúc niekoho z porady. Mňa spoznáte hneď, lebo ja tam budem musieť prísť aj s malým
3 ročným synom. Lebo ho práve vyzdvihnem z jaslí.
Prosím..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať