Zavrieť

Porady

Žilina 27.apríla!!!

muž
Kedže sa ukazuje, že aj v Žiline a okolí je nás nemálo, ktorí by sme sa radi stretli, tak prichádzam s návrhom prveého ZRAZU

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: 27. apríla - síce stred týždňa ale aspoň sa nemusíme nikde tlačiť a prekrikovať
ČAS: od 16:00
KTO: samozrejme žilinčania a vítaní budú aj všetci záujemcovia z okolia


Záujem o stretko bol deklarovaný, tak už očakávam len pripomienky k termínu a mená záujemcov :p

Tak meníme začiatok na 16:00

Čo sa týka lokalizácie - CabaRed je na línii: športová hala - Dom techniky - plaváreň - Carrefour - internáty VŠ (hneď za internátmi ale na opačnej strane cesty je parkovisko a do podniku treba vybehnúť po schodoch)
Naposledy upravil Shaman : 20.04.05 at 09:56
Usporiadat
Danuska Danuska

Danuska je offline (nepripojený) Danuska

obyčajný človek- žena
Aj v našom, ale 10 rokov je 10 rokov. Ja by som už tiež mohla byť babkou, ale moja 25-ročná dcéra mi vždy odkáže keď sa dožadujem vnúčaťa: daj si urobiť. No prečo by som tie smiešne pohyby mala robiť ja, keď je na rade ona, no nie?
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Daska, nevyjadrila si sa či prídeš. Našla som ti aj spoje, ak chceš isť v ten istý deň nazad. Posledný o 20,00 zo Žiliny.
Naposledy upravil Evanka : 22.04.05 at 11:33
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Tak sa nám rozšíril počet prihlásených či ohlásených a to si zaslúži menný upgrade.

fasia, Daska, misurka, Evanka, stanca, ajacik, Katarína STR, ondrejvla, andreaS, Janna, Danuska, Luba3, tonkat, via a ja

Ak som na niekoho zabudol, nech sa dopíše, please.
A vyzerá to tak, že prvý ZA zraz bude možno početnejší ako prvé BA treffko :p
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

A platí teda čas o 16.00, alebo iný????
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Áno tonkat, je to v prvom príspevku.
Kto môže, príde na 16:00, kto nie, príde neskôr..
0 0
Vladimír Ozimý Vladimír Ozimý

Vladimír Ozimý je offline (nepripojený) Vladimír Ozimý

človiečik
no ja by som rad zavital aj ked nie som ZA ale CABA RED poznam bol som tam ale neviem ci nebudem na hokeji.....

ale ak to pojde rad Vas spoznam vsetkych......

Dufam ze nie je problem ked nemam auto
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Máš recht Vlado. V stredu hráme s Rakúskom.
Preto by som rád aby ste sa vyjadrili k návrhu zmeny termínu na utorok. To by mohla dojsť aj evelien, dúfam.
Vyhovuje niekomu UTOROK 16:00 menej ako streda?
0 0
stanca stanca

stanca je offline (nepripojený) stanca

Mne je to úplne jedno, ja sa prispôsobím
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Mne je tiez jedno, ale asi bude aj ten utorok lepsi - lebo neviem ci tam maju obrazovku ale predtym tam mali a sledovali tam ci uz hokej alebo futbal a tam by sa potom nedalo rozpravat sa.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Aj mne je to jedno. Iba vo štvrtok nemôžem.
0 0
Majus Majus

Majus je offline (nepripojený) Majus

holka
Shaman
Tak sa nám rozšíril počet prihlásených či ohlásených a to si zaslúži menný upgrade.

fasia, Daska, misurka, Evanka, stanca, ajacik, Katarína STR, ondrejvla, andreaS, Janna, Danuska, Luba3, tonkat, via a ja

Ak som na niekoho zabudol, nech sa dopíše, please.
A vyzerá to tak, že prvý ZA zraz bude možno početnejší ako prvé BA treffko :p
Tak sa pridávam aj ja prišla by som až okolo 17,00 hod. a ešte jedna kamoška-Lydia5 (teda myslím, už dávno nepísala). A je to teda v utorok či stredu?
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Shaman
Máš recht Vlado. V stredu hráme s Rakúskom.
Preto by som rád aby ste sa vyjadrili k návrhu zmeny termínu na utorok. To by mohla dojsť aj evelien, dúfam.
Vyhovuje niekomu UTOROK 16:00 menej ako streda?
Na utorok mám lístok do divadla, ale to by som oželela - predám . Takže súhlasím s utorkom, ak to väčšine vyhovuje. Vyjadrite sa ale čím skôr k termínu, lebo už som niečo prekladala, aby som mohla v stredu, ale to je všetko OK, iba potrebujem vedieť s istotou konečný dátum.
Naposledy upravil Evanka : 22.04.05 at 13:38
0 0
Danuska Danuska

Danuska je offline (nepripojený) Danuska

obyčajný človek- žena
Ja v utorky a štvrtky nemám čas do 21,00, takže nemôžem. Ale dobre sa bavte aj za mňa.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Ja môžem aj v utorok. je ti do jedno.
A mimochodom. Danuška, koľkože máš rôčkov? Ja som bývala na Fatranskej 20 rokov, takže či ťa náhodou nepoznám. Prípadne mi napíš SS. :p
0 0
poruba poruba

poruba je offline (nepripojený) poruba

Ľudia, zisťujem, že v Žiline nás je fakt dosť a ešte k tomu zopár ľudí sa mi motá okolo môjho bydliska alá Trnavská... Asi sa stavím aj ja a vezmem aj kolegiňu (účtovníčku), nech sa zasmejeme viacerí. Takže ak sa do utorka nič nestane, hlááááásim sa aj ja.
0 0
Danuska Danuska

Danuska je offline (nepripojený) Danuska

obyčajný človek- žena
ajacik
Ja môžem aj v utorok. je ti do jedno.
A mimochodom. Danuška, koľkože máš rôčkov? Ja som bývala na Fatranskej 20 rokov, takže či ťa náhodou nepoznám. Prípadne mi napíš SS. :p
posielam SS
Naposledy upravil Danuska : 22.04.05 at 14:43
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Danuska
posielam SS
Hehe, ja som ta vystihol. Ja budem mat o den skor o tretinu menej ;-)
A o den neskor - to sa mi nejak nezda..
0 0
Daska Daska

Daska je offline (nepripojený) Daska

RAK
Ahojte, prepacte ze som sa neozvala, ale vzdy som bola len letmo, neviem ci budem stihat v utrok, lebo mam stretnutie s klientmi a neviem ci budu ochotni to presunut, to sa dozviem v pondelok.
Zatial je mi luto, ale v utorok asi nepridem. Skoda.[img]images/icons/icon8.gif[/img][img]images/icons/icon8.gif[/img][img]images/icons/icon8.gif[/img]
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Man porazí! Ten hokej je aj tak o týždeň neskôr.
A na tej stránke, kde som našiel rozpis zápasov to už opravili. Darebáci
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja som rátala tiež so stredou, mne utorok nevyhovuje. Ale ak inak nebude, veď hádam nežijeme posledný deň! Len najviac sa bojím, či to ja Žilinčanka nájdem! Ja poznám krčmy ledva v strede mesta, nie to ešte na sídlisku.

Vlasta
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať