Zavrieť

Porady

Žilina 27.apríla!!!

muž
Kedže sa ukazuje, že aj v Žiline a okolí je nás nemálo, ktorí by sme sa radi stretli, tak prichádzam s návrhom prveého ZRAZU

KDE: Žilina, CABA RED (bývalý Korzár - Vlčince - pekne prerobený podnik, výborná možnosť parkovania)
KEDY: 27. apríla - síce stred týždňa ale aspoň sa nemusíme nikde tlačiť a prekrikovať
ČAS: od 16:00
KTO: samozrejme žilinčania a vítaní budú aj všetci záujemcovia z okolia


Záujem o stretko bol deklarovaný, tak už očakávam len pripomienky k termínu a mená záujemcov :p

Tak meníme začiatok na 16:00

Čo sa týka lokalizácie - CabaRed je na línii: športová hala - Dom techniky - plaváreň - Carrefour - internáty VŠ (hneď za internátmi ale na opačnej strane cesty je parkovisko a do podniku treba vybehnúť po schodoch)
Naposledy upravil Shaman : 20.04.05 at 09:56
Usporiadat
Majus Majus

Majus je offline (nepripojený) Majus

holka
Ja sa veľmi ospravedlňujem, ale dnes to ruším!!! Príde mi nová spolubývajúca, takže upratujeme, sťahujeme...Ale bavte sa
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Majus
Ja sa veľmi ospravedlňujem, ale dnes to ruším!!! Príde mi nová spolubývajúca, takže upratujeme, sťahujeme...Ale bavte sa
Majus (to upratovanie by ťa ale počkalo ). Ja potvrdzujem účasť. A Shaman (čoby organizátor) sa neozýva?
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

Prečo ste to dali práve na moje narodeniny? Fakt nemôžem prísť! Ale podľa ksichtov by som určite niektorých spoznala, na školeniach vídavávam rovnaké veselé tváričky. Dúfam, že niekto z vás bude mať foťák a výsledky svojej práce hodí na Poradu, aby sme vedeli, komu závidíme. Dobre sa zabavte, nabudúce sa isto pridám (aj keď tá včasná hodina ma prekvapuje, to som ešte hlboko v práci. Som vari jediný blbec, čo nestíha v týždni hlavné správy v TV?)
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
misurka
Potvrdzujem moju 100%-nú účasť
ja tiež a veľmi sa teším
0 0
misurka misurka

misurka je offline (nepripojený) misurka

Alenka, kedy prides? Nemozes aj trosku skor?
ajacik
ja tiež a veľmi sa teším
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Zdravim.
No ja tiez pridem, i ked som nachcipany. Dnes mi je uz trochu lepsie, ale nechcem vas tam moc nakazit...
Vsak uvidim kolko vydrzim. Resp kolko vydrzite vy so mnou :-)
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Shaman, prídeš okolo 16.00 hod.? Lebo ja tam nechcem byť dlho, kôli tomu, že tam budem musieť prísť aj s malým a rada by som sa s tebou stretla, aby sme sa doholi na tej ceste - Krahule.
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Katarína STR
Shaman, prídeš okolo 16.00 hod.? Lebo ja tam nechcem byť dlho, kôli tomu, že tam budem musieť prísť aj s malým a rada by som sa s tebou stretla, aby sme sa doholi na tej ceste - Krahule.
Jasne, dojdem na stvrtu
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Super, teším sa
0 0
stanca stanca

stanca je offline (nepripojený) stanca

Ja sa veľmi ospravedlňujem, ale dnes mi do toho niečo prišlo, takže nemôžem prísť. Dúfam, že zajtra dáte vedieť, ako ste sa bavili a že onedlho bude ďalšia stretávka.
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

stanca
Ja sa veľmi ospravedlňujem, ale dnes mi do toho niečo prišlo, takže nemôžem prísť. Dúfam, že zajtra dáte vedieť, ako ste sa bavili a že onedlho bude ďalšia stretávka.
Nuž, čo už. Nakoniec sa zídeme iba "spoľahliví". Dúfam, že sa to v poslednej chvíli už ďalším "nezvrtne".
0 0
Janna Janna

Janna je offline (nepripojený) Janna

Evanka
Nuž, čo už. Nakoniec sa zídeme iba "spoľahliví". Dúfam, že sa to v poslednej chvíli už ďalším "nezvrtne".
Ja prídem určite, ale až po 16
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ja už som zo stretka v Žiline doma. Som rada, že som SUPER Poraďákov videla na živo, sú zo všetko bezva ľudia už na prvý pohľad. Verím, že nabudúce, a to verím, že aj "bude nabudúce" si dáme stretko vo vhodnejší čas. Bol tam aj najmenší 3,5 ročný Poraďák, syn KatarínaStr, preskúmal každý kút. Je bezva vidieť ľudí, s ktorými si len píšete a doteraz boli anonymní, že sú to takí, akých ste si predstavovali. Zdravím vás všetkých veľmi ste sa mi páčili, teším sa na ďalšie pokecy.

Vlasta
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vlasta, môžem potvrdiť, že je super poznať ľudí z Porady osobne. Teraz pomachrujem, že ja už osobne poznám asi 100 Poradcov, heč.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Jozef Mihál
Vlasta, môžem potvrdiť, že je super poznať ľudí z Porady osobne. Teraz pomachrujem, že ja už osobne poznám asi 100 Poradcov, heč.
p.Mihál, vy ste starší( ale iba Poraďák), takže máte prvenstvo. Dúfam, že ste aj v skutočnosti taký perfektný človek, ako na Porade. Ja verím, že raz sa stretneme viacerí, a možno, že vás aj predbehnem. Dnes som mala pocit, že som celkom mladá, ale keď som doma zbadala zrkadlo..., no stará baba, ale myslím, že to vôbec nevadí, pokiaľ nám hlava slúži k spokojnosti našej i okolia.
Prejem pekný večer.
Vlasta
0 0
luba3 luba3

luba3 je offline (nepripojený) luba3

Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac
Názov softwaru: RECOGNITA STANDARD.
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
Tak uz prisiel zo zrazu i posledny mohykan.

Btw - Jozef - vraj si tiez ze Ziliny. Holky ta nabonzovali :-)

Musim suhlasit s Vlastou, ze to bolo velmi prijemne stretko. Niektori ludia boli sympatickí viac, niektori este viac.

Akurat chcem este povedat nieco k tykaniu ci vykaniu. Mne osobne sa páči tykanie hoci i starsim ludom, pretoze citim akoby bolo vtedy medzi ludmi nieco blizsie a mozu si byt viac otvoreni.
Nastastie uz nemam problem tykat i starsiemu cloveku (pokial uz ho poznam z internetu), nakolko to nevnimam ako znizenie jeho dostojnosti ci vazenosti.
Ak by sa vsak niekoho dotklo, dufam, ze to rychlo povie a nenecha to v sebe. Lebo nemusi byt kazdemu prijemne, ked mu na prvykrat tykaju ludia co by mohli byt ich detmi. Skor by som v tom chcel vytvorit nejaku osvetu, ze by ani starsi ludia ci sefovia zvyknuti na vykanie od podriadenych nebrali tykanie ako neuctu ale skor ako prejav otvorenosti a dovery.

A tesim sa na dalsie stretko. Aj preto, ze som nestihol so vsetkymi prehodit aspon par slov osobne.
0 0
luba3 luba3

luba3 je offline (nepripojený) luba3

Mám 3 synov-18,14,13.Starám sa o rodičov.Mám lic.DSS Credit Suisse. ...viac
Poslala som Ti fax.luba3
0 0
Shaman Shaman

Shaman je offline (nepripojený) Shaman

muž
luba3
Názov softwaru: RECOGNITA STANDARD.
Uz som to nasiel - posli mi mail luba3 a zajtra ti to poslem ;-)
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
Bolo straaaaaašne super. Už teraz sa teším na dalšie stretnutie.
Dúfam, že Evanka nám zverejní aj fotky. A pochválime sa ostatným aj s darčekmi, ktoré sme dostali?? nech nám závidia i ostatní. čo vy na to?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať