Zavrieť

Porady

Kolonoskopia

Ahojte poraďáci,

čaká ma kolonoskopické vyšetrenie, o ktorom som si vygooglila dostatok informácii. Zaujímal by ma osobný či odborný názor na virtuálnu kolonoskopiu, o ktorej sa píše v článku z časopisu Zdravie - či je hradená zdravotnými poisťovňami, pri akých pridružených diagnozach je doporučovaná /na vyšetrenie mám doporučenie z dôvodu zisťovania príčin anémie/

http://www.izdravie.sk/zdravie/zdrav...ia-neboli.html

Ďakujem
Naposledy upravil veronikasad : 30.07.08 at 21:14
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stefan2005 Pozri príspevok
... ono to je asi dosť individuálne - od pacienta, i od toho, kto to robí, čím to robí, ako to robí... manželka bola minulý týždeň (už 3.x), aj za injekciu si priplatila a bolesti vraj väčšie ako pri pôrode (3 deti)...
...ja neplatím nič ...

...a áno ...súhlasím , je to individuálne .........

No záleží aj od stavu pacienta ...
...keď mi svojho času robili , nadopovaný som bol statočne , krútil som sa jak had na harpúne ......
...lenže to je už iná kapitola ...to bolo v podstate vyšetrenie pred operáciou ...
0 0
Sylvinka08 Sylvinka08

Sylvinka08 je offline (nepripojený) Sylvinka08

Valcake Pozri príspevok
Sylvinka08, daj potom vedieť ako si dopadla....ja som sa ešte vždy neodhodlala
Sľúbila som, že sa ozvem, tak sa ozývam. Úspešne som kolonoskopiu u Trebuňu absolvovala. Musím veľmi veľmi veľmi pochváliť, tak ako som sa triasla a stresovala, tak to v pohode prebehlo. Je pravda, dali mi nejaký oblbovák a ten možno tak učinkoval, že ma skoro nič nebolelo, ani som sa nenazdala a už bol koniec. Je to jedno, ale prebehlo to skvele. Po vyšetrení ma na balkóne čakala káva keksík a voda. Po tých predchádzajúcich 2 vyšetreniach, keď som stukala od bolesti, toto bolo niečo neporovnateľné.

Výsledky sú ok, zápal hrubého čreva už nie je. Chválabohu.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Sylvinka, som rada, že si to takto super zvládla a aj výsledok je dobrý. Drž sa aj naďalej Nevieš názov oblbováka???
0 0
Sylvinka08 Sylvinka08

Sylvinka08 je offline (nepripojený) Sylvinka08

Valika, pozriem doma do papierom, či to tam je napísané.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Valcake Pozri príspevok
Sylvinka, som rada, že si to takto super zvládla a aj výsledok je dobrý. Drž sa aj naďalej Nevieš názov oblbováka???
Vo Vojenskej dávajú/li ...

Dolsin a Dormicum ...

Vlastnosti a špecifikáciu nájdeš na nete ...
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Juraj, to by som brala, ale keď som sa pýtala dr. tak mi povedal, že nedávajú nič...tak neviem..ty si protekčný pacient
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...hehehehe....a poviem Ti ???????

Ale sestričky poznám ( a naopak ) , pri objednávaní na termín sa vždy opýtam , či aj včeličky dostanem ...lebo inak nech ani do diáru nič nepíšu ...
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať