Zavrieť

Porady

svokor

Ahojte! Môj problém spočíva v tom, že byvame u svokrovcov, aj ked mame samostatny vchod a izby, dom patri stále im. Muž je jedináčik a rodičia sa ho snažia celý život riadiť, takže jemu to nepripadá divné. má 35 rokov!
Momentálne ide o toto: svokor nám chce kúpiť vchodové dvere. On!! Nie aby, keď chce dal mužovi koruny a my by sme si vybrali aké chceme, ale on ich pôjde kúpiť. Keď som mužovi povedala, že sa mi to nepáči, že my by sme si ich mali sami vybrať, tak mi povedal, že sa mi nič neľúbi a že môžem byť rada, že tie dvere svokor kúpi. Ako by ste vy reagovali? Vnútili by ste sa a išli kupovať so svokrom aj vy alebo sa mám na to vykašlať. So svokrovcami nemám dobré vzťahy, po istých výmenách názorov sa už asi 5 rokov nerozprávame.
Prosím!!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Marsyl Marsyl

Marsyl je offline (nepripojený) Marsyl

Myslím, že porada je od slova poradiť, pomôcť a nie urážať a podozrievať. Po prečítaní tých troch vami uvedených príspevkov som pochopila z čoho ma upodozrievate! No k tomu len toľko: kiež by som si toto a celý môj život iba vymyslela! Bohužiaľ je to realita, ktorú si niektorá z vás nedokáže ani predstaviť. Preto reagujete, tak ako reagujete: fabiana, janomila, Ondrejevla. Ondrejevla: musíš byť naozaj "kvalitný" poraďák, keď z pár viet mi dokážeš určiť diagnózy: schizofrénia a masochizmus!! To by nedokázal ani vyštudovaný psychiater. Skutočne nechápem ako s takýmito radami chcete pomôcť ľuďom, ktorí sa na vás obrátia s dobrým úmyslom. No, ale ako sa hovorí: podľa seba, súdim Teba!
Takže "milé" poraďáčky: treba vážiť slová. A nie dourážať ľudí a liečiť si takto "svoje ego".
0 0
Marsyl Marsyl

Marsyl je offline (nepripojený) Marsyl

Chcem opraviť. V predchádzajúcom príspevku to o určení mojej dg patrilo Janomile, nie Ondrejevle.
0 0
mladymuz mladymuz

mladymuz je offline (nepripojený) mladymuz

mala by si konať a odísť z takého prostredia, ktoré pripravili svokrovci s mužom . Ak v tom prostredí ostaneš, bude to stále pokračovať a budeš písať kade-tade a prosiť o pomoc. Jediná pomoc je to, že to treba skončiť.
Manžela neprerobíš a jeho rodičov tiež nie. Ak žiješ v takom prostredí, negatívne dôsledky pociťujú aj deti. Možno by boli radšej, keby videli svoju matku aspoň o trošku šťastnejšiu ako je teraz.
0 0
špulo špulo

špulo

Tá (M15 / V37 / leak / RenataSl /= vylúčený ; AnabelaV - Admin zabudol vylúčiť , menovite ten (Martin) je vo vyšetrovacej väzbe. Ka Mil
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Marsyl Pozri príspevok
Myslím, že porada je od slova poradiť, pomôcť a nie urážať a podozrievať. Po prečítaní tých troch vami uvedených príspevkov som pochopila z čoho ma upodozrievate! No k tomu len toľko: kiež by som si toto a celý môj život iba vymyslela! Bohužiaľ je to realita, ktorú si niektorá z vás nedokáže ani predstaviť. Preto reagujete, tak ako reagujete: fabiana, janomila, Ondrejevla. Ondrejevla: musíš byť naozaj "kvalitný" poraďák, keď z pár viet mi dokážeš určiť diagnózy: schizofrénia a masochizmus!! To by nedokázal ani vyštudovaný psychiater. Skutočne nechápem ako s takýmito radami chcete pomôcť ľuďom, ktorí sa na vás obrátia s dobrým úmyslom. No, ale ako sa hovorí: podľa seba, súdim Teba!
Takže "milé" poraďáčky: treba vážiť slová. A nie dourážať ľudí a liečiť si takto "svoje ego".
Milá Marsyl, na celom tomto Tvojom monológu ma najviac mrzí, že si zabudla uviesť aj mňa. Bola som len o niečo stručnejšia. Ale bola som. Neverím Ti ani slovo. Ani babka, ani prababka, ani svokra, ani svokor, ani ani, no ani jeden Ťa nemá rád.....a čo fčul ????? No polepši sa!!!!!!
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Danila Pozri príspevok
Milá Marsyl, na celom tomto Tvojom monológu ma najviac mrzí, že si zabudla uviesť aj mňa. Bola som len o niečo stručnejšia. Ale bola som. Neverím Ti ani slovo. Ani babka, ani prababka, ani svokra, ani svokor, ani ani, no ani jeden Ťa nemá rád.....a čo fčul ????? No polepši sa!!!!!!
Stručnejšia no originálnejšia. Prečo nám neprezradíš čo vieš?
0 0
jarabák jarabák

jarabák je offline (nepripojený) jarabák

Bastian Pozri príspevok
Stručnejšia no originálnejšia. Prečo nám neprezradíš čo vieš?
Niekto vie a nepovie ??? To hovoril LEN ON.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Marsyl Pozri príspevok
Myslím, že porada je od slova poradiť, pomôcť a nie urážať a podozrievať. Po prečítaní tých troch vami uvedených príspevkov som pochopila z čoho ma upodozrievate! No k tomu len toľko: kiež by som si toto a celý môj život iba vymyslela! Bohužiaľ je to realita, ktorú si niektorá z vás nedokáže ani predstaviť. Preto reagujete, tak ako reagujete: fabiana, janomila, Ondrejevla. Ondrejevla: musíš byť naozaj "kvalitný" poraďák, keď z pár viet mi dokážeš určiť diagnózy: schizofrénia a masochizmus!! To by nedokázal ani vyštudovaný psychiater. Skutočne nechápem ako s takýmito radami chcete pomôcť ľuďom, ktorí sa na vás obrátia s dobrým úmyslom. No, ale ako sa hovorí: podľa seba, súdim Teba!
Takže "milé" poraďáčky: treba vážiť slová. A nie dourážať ľudí a liečiť si takto "svoje ego".
Takže ešte raz. Aby si nepovedala, že sme tu samí neochotní ľudia, ktorí nechcú poradiť a pomôcť, skúsime to odznova. Píšeš, že máš dve VŠ. Vysvetli mi, prosím Ťa, pekne polopate, ako malému dieťaťu, prečo nechceš odtiaľ odísť, resp. prečo si odtiaľ už dávno neodišla. Pre mňa je to akosi nepochopiteľné. Skús mi to vysvetliť ešte raz. Aké pozitíva Ťa držia v takom prostredí? Niečo v tom musí byť, pretože názor 99% účastníkov tejto debaty je taký, ako mám ja. Máš odísť bývať inde. A bohužiaľ, z Tvojich doterajších príspevkov som to nepochopila. A nie som sama.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ďalšia téma od Marsyl, aby ste boli v obraze, v tejto téme na ktorú teraz dávam link, je zase na koberci
svokra ,
alebo viete čo? dám sem všetky príspevky od Marsyl a posúdte sami, a dozviete sa kde je pravda
kliknite sem a potom na nadpisy, napr. svokor a tak ďalej, oplatí sa to, aby ste tomu venovali pár minút uvidíte
http://www.porada.sk/search.php?searchid=6270022
Naposledy upravil Barbara : 25.08.08 at 15:32
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
smith Pozri príspevok
Nefungujúci odkaz.
nechápem, však mne sa to otvorí.

p.s. nie to nie je klon/ Ka Mil, to je určite on, však si všimni jeho štýl písania
0 0
Monika C. Monika C.

Monika C. je offline (nepripojený) Monika C.

43 ročná účtovníčka
smith ani mne sa to nezobrazuje ale stačí kliknúť na jej meno ako u teba smith a môžeš dať zobraziť od nej viac príspevkov a môžeš čítať.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Bastian Pozri príspevok
Stručnejšia no originálnejšia. Prečo nám neprezradíš čo vieš?
Milý Bastian. A prečo? Ja nie som donášač. Keď budeš na dovolenke ako ja, a vymočíš si v bazéniku nohy, potom si ich vylož, daj na kolienka laptop a prechádzaj sa. Zistíš, že odborné témy ubúdajú, že sa tu túlajú nicky, akoby ich jedna mater mala, preidi sa on-line, uvidíš ešte viac. Ešte aj rétoriku, aj chybičky, aj dementnosť občas uhrajú k počudovaniu. Tak milý Bastian. Moje výrobné tajomstvo mám patentované, ale Ty ho máš zadara. Ochota Poraďákov je znevažovaná ku kráteniu dlhých chvíľ kdekoho. A to mne tuze nelíbí se. Idem na cigaretku. Fajku mieru.
Naposledy upravil Danila : 25.08.08 at 16:33
0 0
Marsyl Marsyl

Marsyl je offline (nepripojený) Marsyl

Danila: Už ma vôbec netrápi, že Ty mi neveríš. Ale mala by si s tým čosi robiť, lebo je v tebe veľa nedôvery a škodoradosti. Tiež sa s tým dobre asi nežije, že?
A ako si prosim Ťa prišla na to, že ma nemá moja prababka rada? Veď tá už 15 rokov nežije! A ak si tým myslela moju mamku, to si tiež vedľa.
takže k schizofrénii, masochizmu mi pribudla aj demencia) No ďakujem pekne... A tým skutočným dobrým poraďákom, naozaj ďakujem.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

smith Pozri príspevok


Karas Milan = Karas Milan1 = špulo = štipo ?????
A žeby aj jarabák?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

štipo Pozri príspevok
//////Dobrý deň, chcela by som sa poradiť ohľadom takejto veci. Užívam antikoncepciu yadine a expiračná doba na krabičke je do augusta 2008. Znamená to teda, že môžem bez obáv využívať ešte aj v auguste alebo už nie?//////---- Ak má dve vysoké , tak jenna bude určte v Blave - tá 44.
Mil(á)ý štipo, prosím neriskuj!!!Daj si radšej predpísať čerstvé balenie!!! Veď čo keby...
Myslím , že tvoj klon jeden s mužským nickom , druhý so ženským úúúúúúúplne stačí

...nabudúce si daj hoci nick v strednom rode, aj tak každý tuší o koho ide...
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa


Toto čo sa deje na porade v poslednej dobe je mimo moje chápanie. Neviem - asi som "vadná" abo čo. Sakra mi to vie znechutiť deň. Človek sa tu takmer "rozháda" s niektorými normálnymi poraďákmi kvôli blbcom. Prepáčte za moje výlevy - ale som fakt naštvaná.
Veľmi rada by som bola, ak by sa mi niektoré blbé témy nezobrazovali - dá sa to nejak nastaviť?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

arizona Pozri príspevok
Mil(á)ý štipo, prosím neriskuj!!!Daj si radšej predpísať čerstvé balenie!!! Veď čo keby...
Myslím , že tvoj klon jeden s mužským nickom , druhý so ženským úúúúúúúplne stačí

...nabudúce si daj hoci nick v strednom rode, aj tak každý tuší o koho ide...
Ale proti klonovaniu je tuším antikoncepcia bezmocná Nebude tento klonovací boom spôsobený len snahou byť 100 000. člen? Keď som tie nicky zbadala, tak som ho aj ja začala podozrievať. Myslela som, že je to len moja paranoja, že ho všade vidím. A ak mi do rána seno zmokne určite bude mať prsty aj v tom
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kazu Pozri príspevok
Ale proti klonovaniu je tuším antikoncepcia bezmocná Nebude tento klonovací boom spôsobený len snahou byť 100 000. člen? Keď som tie nicky zbadala, tak som ho aj ja začala podozrievať. Myslela som, že je to len moja paranoja, že ho všade vidím. A ak mi do rána seno zmokne určite bude mať prsty aj v tom
Len tak mimochodom: nie je u nás klonovanie zakázané zákonom?
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
smith Pozri príspevok


Karas Milan = Karas Milan1 = špulo = štipo ?????
a ešte aj "romanroman" a gdožvie ešte aké
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tweety Pozri príspevok
Len tak mimochodom: nie je u nás klonovanie zakázané zákonom?
No veď!!! Je to zakázané. A preto sa klonujú tajne a my teraz nevieme kto je kto
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať