Zavrieť

Porady

mesačná uzávierka

ahojte, poradte mi prosím, urobila som mesačnú uzávierku, VZaS a súvahu, ale:
súvaha je vybilancovaná, ale má inú vypočítanú výšku VH ako VZaS. Ako je to možné? Všetko som skontrolovala 2-krát podľa hlavnej knihy a zdá sa mi že som na nič nezabudla. Už mám z toho riadne nervy. Kde som mohla urobiť chybu?
dakujem
Usporiadat
michelle michelle

michelle je offline (nepripojený) michelle

chcela som povedať nepodcenila... xixi
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
tak to skús urobiť pomerom, že koľko je roboty v matke a koľko ti platí matka... a koľko roboty je v dcére...
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

No, ja neviem, velmi to právne nemám okukané, ale ja takto isto robím účt.pre dceru, som zam. v matke.Chcela som to tiež riešiť fakturáciou, ale ma auditorka upozornila, ze by sme to veľmi ťažko obhájili, pretože nemáme v živnosti vedenie účtovníctva, tak ho ani nesmieme poskytovať. Mýlila sa?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
gabri
No, ja neviem, velmi to právne nemám okukané, ale ja takto isto robím účt.pre dceru, som zam. v matke.Chcela som to tiež riešiť fakturáciou, ale ma auditorka upozornila, ze by sme to veľmi ťažko obhájili, pretože nemáme v živnosti vedenie účtovníctva, tak ho ani nesmieme poskytovať. Mýlila sa?
Nie, nemýlila sa! Môžeš poskytovať len také služby, aké máš vo výpise či už zo živnosti, alebo z Ob.registra.
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

...hm,lebo sa mi zdalo, že tu padlo, že "jasné, že vystaví faktúru...".Radšej asi idem pod perinu, to mi asi pôjde lepšie ako rozmýšľanie...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať