Zavrieť

Porady

Prihlasovanie do Soc.poisťovne

Enka Enka

Enka je offline (nepripojený) Enka

UPOZORNENIE PRED ZADANÍM TÉMY:
Prosím o radu zamestnávame príležitosne na dohodu o vykonaní práce. Podľa informácie zo Soc.poisťovne musím dopredu nahlasovať týchto dohodárov. V skutočnosti to nie je niekedy reálne, pretože nám nemusí nastúpiť. Máte s týmto problémom skúsenosti? Ďakujem
Usporiadat
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

S tým súhlasím. No a ten zápočtový list už tiež musím urobiť len ručne alebo dodatkom k pôvodnému.

Ďakujem, Ahojček.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Jara
S tým súhlasím. No a ten zápočtový list už tiež musím urobiť len ručne alebo dodatkom k pôvodnému.

Ďakujem, Ahojček.
Vystav mu úplne nový s tým , že si daj potvrdiť od neho, že dostal nový.
Do spisu poznač, z akého dôvodu mu bol nový zápočtový list vystavený. Ak by náhodou ten zamestnanec mal tvoj pôvodný / to je málo kedy/ mohol by ti ho vrátiť.
Držím ti palce ešte s ELDZ.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ďakujem, Denda.
Má ešte ten pôvodný, pretože ukončenie PP bolo len teraz k 31.5.2005, takže zápočtový list nedokladala nikde len ho má doma. Zistilo sa to po vyplnení tlačív na Úrad práce a len včera mi to volala.Preto rozmýšľam ako to vyriešiť k obojstrannej spokojnosti a keďže dnes nie je úradný deň na SP tak tam zájdem zajtra a uvidíme ako ďalej. Potom sa ozvem ako som dopadla, ahojček a pekný deň.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Denda a Evina, ahojček...

ozývam sa lebo som sľúbila že sa ozvem ako to bude poriešené.Takže celkom v pohode, tetušky boli zlaté, že je to OK, že to opravíme a to tak, že najprv dám žiadosť kde napíšem čo a ako sa stalo a čo žiadam zmeniť a zároveň vystavím opravný registračný list kde vyznačím zmenu nástupu a len budem žiadať o zmenu. Oni mi dajú súhlas a na ELDZ tetuška povedala, že nech prídem s tým súhlasom z registra a pečiatkou a ona to opraví, že nič sa nedeje, tak idem písať tu žiadosť.

Ďakujem Vám za ochotu a pekný deň...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Jara
Denda a Evina, ahojček...

ozývam sa lebo som sľúbila že sa ozvem ako to bude poriešené.Takže celkom v pohode, tetušky boli zlaté, že je to OK, že to opravíme a to tak, že najprv dám žiadosť kde napíšem čo a ako sa stalo a čo žiadam zmeniť a zároveň vystavím opravný registračný list kde vyznačím zmenu nástupu a len budem žiadať o zmenu. Oni mi dajú súhlas a na ELDZ tetuška povedala, že nech prídem s tým súhlasom z registra a pečiatkou a ona to opraví, že nič sa nedeje, tak idem písať tu žiadosť.

Ďakujem Vám za ochotu a pekný deň...
Som rada, ja verím, že vždy sa dá všetko vyriešiť
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať