Zavrieť

Porady

Ktorá umývačka riadu?

Zdravím, ktorú značku umývačiek riadu doporučujete?AEG, Bosch, Electrolux, Whirlpool,Gorenje, Zanussi.Vraví sa, že Bosch je najlepší.Poradadíte?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kubkokubko kubkokubko

kubkokubko je offline (nepripojený) kubkokubko

Ja mam fagor 5 rokov a zatial bez poruchy, som spokojna. Na pribory radsej kosik, lebo ked mas trochu priborov, a kopec misiek po peceni kolaca napr. tak ho ani nemusis davat do umyvacky. Ja mam vo vybave 2 kosiky a pouzivam len jeden, ten mi zatial vzdy stacil a to sme doma 3 dospeli a 2 deti. Raz som videla test na umyvacky a vysledok bol umytie skoro vsetky rovnako, rozdiely boli len v spotrebe elektriny a vody. Este by som si mozno overila u nejakeho servisaka na umyvacky, ktore su kazove. Lebo napriklad pracku som si kupila elektroluxku podla nejakych referencii a vsade som citala, ze elektrolux je kvalita co sa tyka praciek, ze je to francuzsky vyrobok. Po 2 rokoch som ju reklamovala a to som este nemala deti teda pocet prani v sucasnosti :2 a po dalsich 3 rokoch sa mi pokazila zasa odhadovana oprava 170€. Tak som si kupila beko a zatial rok ok. Opravar mi povedal, ze elektrolux niekedy a dnes to nie je to iste, ze tu sucasnu by nechcel ani zadarmo, ze su strasne kazove a uz su made in EU a nie francuzske. Aj ze ak by som si kupila pracku whirpool davno tak mi urcite perie este teraz a tieto nove, sa uz kazia, tak preto budu mat servisaci urcite prehlad. V predajni potrebuju predat. Servisakovi je to jedno co si kupis, teda myslim. Prepacte, ze som sa rozpisala o prackach ale chcela som vysvetlit princip. Drzim palce vsetkym pri vybere.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

marlo79 Pozri príspevok
kto mate umyvacku poradte co je vyhodnejsie ... horna zasuvka na pribory alebo kosik?
mam moznost pouzivat obe a zda sa mi s hornou zasuvkou lepsia - kosik zabera zbytocne miesto
2 0
zena77 zena77

zena77 je offline (nepripojený) zena77

Máme umývačku Zanussi a na príbory košík, som spoko - umývačku Beko sme kúpili - zapojili a nešla.....
Rok na to sme kupovali práčku - Elektrolux - a to isté - zapojili sme a nešla, tak sme vymenili za druhú - takú istú a tá ide ok. Máme ju rok.
0 0
marlo79 marlo79

marlo79 je offline (nepripojený) marlo79

tiez si myslim ze kosik zaberie zbytocne miesto ....som rozhodnuty pre hornu zasuvku.
podla tohoto videa sa tam toho zmesti dost
som rozhodnuty na 99% pre tuto http://www.najnakup.sk/Porovnaj_voln...EU_618560.html
uz len najst vhodny eshop
0 0
kubkokubko kubkokubko

kubkokubko je offline (nepripojený) kubkokubko

Caute poradaci, tak nasa Fagorka momentálne dosluzila, neviem ci len bude potrebovat opravu alebo dosluzila definitivne, nedaju sa zatvorit dvere. Citala som nejake recenzie umyvaciek a dost casto sa pouzivatelia stazuju na mokry riad po skončení programu aj u umyvaciek s ucinnostou susenia A. Mate skusenosti s nejakou umyvačkou čo dobre suší aj umyva, ak by som potrebovala kupit novu? Dakujem za rady
0 0
foxlion foxlion

foxlion je offline (nepripojený) foxlion

No dnes mi práve doslúžila Boschka SPI69T55, servis preukrutne drahý, odišla špirála, tak idem do niečoho, za čo kúpim v cene materiálu na opravu komplet umývačku. Rozhodol som sa pre Candy, aj tak je to dočasné, kým nevymeníme linku, tam už Siemensku, len šírkou mi nesedi. Takže zbohom boškám...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ved símens a boš jeden vyrobca
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať