Zavrieť

Porady

Richard, prosím!!!!!

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Mám prosbu na Richarda, skús niečo vymyslieť, aby noví členovia nezadávali tú istú otázku na novú tému! p.Mihál má pravdu, keď píše, že je v tom "MOLOCH"! Inak je to krásny výraz, ale príliš jemný na to, ako to tu začína vyzerať! Nemali by si noví členovia najskôr povinne prečítať čo treba najskôr, a až potom by mohli zadávať otázku? Je to možné?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

decembrovka
Ahoj, prečítala som si Tvoj príspevok. Prosím o radu. Som na porade od mája. Stále čítam všetko možné. No neviem s poradou dobre pracovať. Môžeš mi v tom pomôct. Chcem sa vyhnúť opakovaným otázkam. No nedarí sa mi to. Ak chcem zadať novú, tak ju zadám no neviem či ju zaradím správne, a naviac niekedy ani ju po samej neviem nájsť, takže sa nedočítam ani či mi niekto odpovedal. Prosím pomôž, vopred ďakujem. Len verím, že ak mi odpovieš, že si to aj nájdem.
Keď si klikneš sem, sú tam všetky tvoje príspevky; tam si ich môžeš pootvárať a prečítať odpovede, aj reagovať (ako inde na porade).
http://www.porada.sk/search.php?searchid=615344
Všetci sme raz začínali a všetci sme prešli týmito problémami (až na výnimky). Postupne sa to všetko naučíš. Čítaj si aj "práca s poradou".
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

decembrovka
Ahoj, prečítala som si Tvoj príspevok. Prosím o radu. Som na porade od mája. Stále čítam všetko možné. No neviem s poradou dobre pracovať. Môžeš mi v tom pomôct. Chcem sa vyhnúť opakovaným otázkam. No nedarí sa mi to. Ak chcem zadať novú, tak ju zadám no neviem či ju zaradím správne, a naviac niekedy ani ju po samej neviem nájsť, takže sa nedočítam ani či mi niekto odpovedal. Prosím pomôž, vopred ďakujem. Len verím, že ak mi odpovieš, že si to aj nájdem.
Či Ti niekto odpovedal na otázku nájteš takto: Klikneš na Tvoj nick decembrovka, ukáže sa Ti Tvoj profil. Tam klikni na "nájsť všetky príspevky od decembrovka", zobrazia sa Ti všetky témy, ktoré si zadala, ak z obálky trčí list, niekto k téme prispel. Neboj, naučíš sa tu orientovať, čo nevieš, pýtaj sa....
Pekný večer......
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Alebo:
- klikni na "Rozšírené hľadanie"
- do kolónky "Užívateľské meno" napíš svoj nick
- klikni "Hľadať"

Zobrazia sa ti všetky príspevky, do ktorých si prispela a máš ich pekne zoradené na témy. Skús si to a uvidíš, že je to tiež šikovné.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Napadá mi ešte jedna možnosť na upozornenie "nezorientovaných". Členovia by mohli nahlásiť takéhoto člena a automaticky by sa mu zapla výstraha, že zadáva nesprávne otázky a pod. Je tu možno malé riziko zneužitia, alebo neodborného použitia. Vždy sa to dá samozrejme vypnúť.... ale to musí niekto urobiť.....

Jednoducho treba brať do úvahy fakt, že niektorí začínajú a mať na nich trpezlivosť. Každý deň dostávam email (aj niekoľko), že sa neviedia zaregistrovať. Registrácia je samozrejme funkčná, takže problém je so znalosťou ovládania.... a to sme ešte len na "začiatku" Porady....
Je proste istá skupina, ktorá bude robiť chyby.... a to sa dá opraviť už len "manuálne"


súhlasím s Richardom, treba mať trpezlivosť so začiatočníkmi, lebo kto je tu 1krát predsa nevie ako totu funguje, že to čo sa chce opýtať, možno odpoveď nájde v niektorých príspevkoch. musia predsa nato prísť sami.

a treba si uvedomiť, že my ktorí sme tu už takakotak zbehlí, boli sme 1krát aj my ZAČIATOČNÍCI. a nevedeli sme ako treba sa tu orientovať.
veď vše chce čas a prax !!!!!!!



0 0
decembrovka decembrovka

decembrovka je offline (nepripojený) decembrovka

ahoj, ďakujem. Našla som si "práca s poradou" budem to čítať a skúšať. Klikla som si na to čo si mi priložila no ukázalo sa mi "prepáčte vyhľadávač nenašiel žiadne výsledky". Budem skúšať ďalej. Ešte raz ďakujem. Nedá mi aby som nenapísala, že keby sme boli všetci takí ľudia ako sú na porade, to by bolo sveta žiť.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

Niečo som si asi zaklikla a neviem čo. Keď sa postavím na nejakú neotvorenú tému, tak mi vypísalo o čom je tá otázka - aspoň začiatok. A teraz mi to neukazuje
Naposledy upravil tonkat : 10.01.06 at 14:27
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

Poradíte mi prečo sa mi nedá priradiť bod a vyhlasuje mi toto?

Musíte pridať bod aj niekomu inému a potom bude môcť udeliť bod pre Zita5 znovu

Ak mi dotyčný poradí a ja mu chcem takto poďakovať že mi pomohol, myslím že by to nemalo byť podmienené týmto. Ten 1. bodík bol daný možno pred 2 dňami a chcem udeliť aj 2. Nik iný mi neodpovedal.
Ďakujem za pochopenie a radu
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
kira táto otázka tu už padla zopár krát. možno ju nenájdeš práve preto že aj niekto ju položil tak ako ty v HĹBKE INEJ TÉMY.

... aj preto túto tému uzatváram, aby každá otázka mala svoju tému a bola vyhľadateľná....

P.S. ak nenájdeš zadaj novú otázku prosím - nová otázka = nová téma
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať