Zavrieť

Porady

Porada.sk na Facebooku

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Viete o tom, že na stále populárnejšom Facebooku je založená skupina "Priatelia webu Porada.sk" ?

Zapojte sa i Vy, kliknite tu:

http://www.facebook.com/group.php?gid=51755855235


...budete medzi prvými, zakladateľmi komunity na Facebooku. Vaši potomkovia na Vás budú hrdí.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 22.11.08 at 22:45
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ministerstvo práce na Facebooku:

http://www.facebook.com/mpsvar
12 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

to môj mladší syn sa na mňa pozeral ako na ,,,mimozemšťana,,,keď som mu navrhla ,aby si ma pridal za priateľa ,a hneď mi ponúkol mamu jeho prieteľky...



betka631 Pozri príspevok
Moja dcéra si ma za priateľku odmietla pridať.



Vraj nie je padnutá na hlavu.
A ukázala mi toto:
Naposledy upravil JankaII : 30.07.10 at 17:02
0 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
JankaII Pozri príspevok
to môj mladší syn sa na mňa pozeral ako na ,,,mimozemšťana,,,keď som mu navrhla ,aby si ma pridal za priateľa ,a hneď mi ponúkol mamu jeho prieteľky...
V podstate nielen dcéra ale aj syn reagoval tak, že mám asi koliesko naviac, ak si myslím, že si ma pridá medzi priateľov, ale vlastne ani by som to naozaj nechcela. Niekedy mi k infarktu stačí aj to čo viem...myslím, že ani nepotrebujem vedieť viac. A určite by som špehovala, ako by sa dalo tomu odolať?
Ale ja na FB vôbec nechodím, deti mi to odmietli ukázať, nech sa naučím sama a mňa to tam aj tak nebaví. Takže napokon sa to vyriešilo k spokojnosti všetkých.
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Ak tam chceš vliezť vojdi tam sama pre seba. S deťmi to nerieš či si ťa pridajú medzi priateľov alebo nie.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Orim Pozri príspevok
Ak tam chceš vliezť vojdi tam sama pre seba. S deťmi to nerieš či si ťa pridajú medzi priateľov alebo nie.
Mňa tie moje decká odhalili 10 minút po vytvorení konta, označili za mamu a pridali do priateľov, vrátane ich partnerov...nič pred nimi neutajím
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

Orim Pozri príspevok
Ak tam chceš vliezť vojdi tam sama pre seba. S deťmi to nerieš či si ťa pridajú medzi priateľov alebo nie.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať