Zavrieť

Porady

pracovna pohoda...

Ahojte poradaci, dostala som fa v zneni: fakturujeme vas za náklady na zabezpecenie pacovnej pohody....nieco take vidim prvykrat a neviem co s tym, bude mi vediet niekto poradit, ako to zauctovat? dakujem
Usporiadat
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
nie je to nejaký účtovný softwér ?
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

softwer to urcite nie je :-) odvolavaju sa na nejaky zakon č.18/1996...

zacina byt toho na mna privela.....
0 0
ik-a ik-a

ik-a je offline (nepripojený) ik-a

tamara
Ahojte poradaci, dostala som fa v zneni: fakturujeme vas za náklady na zabezpecenie pacovnej pohody....nieco take vidim prvykrat a neviem co s tym, bude mi vediet niekto poradit, ako to zauctovat? dakujem
A ten co ti predlozil tu fakturu ti nepodal vysvetlenie. Ved fakturovat sa da vselico, ale treba k tomu komentar.
0 0
tibor tibor

tibor je offline (nepripojený) tibor

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
tamara - to je zákon o cenách!

ale keďže prišla fa za isté služby či tovar- niekto je zodpovedný za objednávku uvedeného tovaru či služby, resp. niekto to prebral! tam sa informuj - resp. požiadaj vystavovateľa o bližšiu špecifikáciu fa.
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

ono je to tak....kupili sme od jednej akciovky budovu, ktorá sa nachadza v jej areáli, teraz sa rekonštruuje na výrobnu halu....viem, ze beriem od nich elektrinu, ktoru nam vraj oni nemozu fakturovat, tak to urobili takouto formou..... len ja neviem ako to zauctovat
0 0
adam adam

adam je offline (nepripojený) adam

tamara
ono je to tak....kupili sme od jednej akciovky budovu, ktorá sa nachadza v jej areáli, teraz sa rekonštruuje na výrobnu halu....viem, ze beriem od nich elektrinu, ktoru nam vraj oni nemozu fakturovat, tak to urobili takouto formou..... len ja neviem ako to zauctovat
Je pravda, že nemôžu fakturovať el.energiu, ale môžu fakturovať službu: dodávka el. energie. Ja to fakturujem takto....žiadne zabezpečenie pohody.......
0 0
anto anto

anto je offline (nepripojený) anto

ekonóm
Nuž dodávka tovaru to nie je, dodávka služby asi tiež nie, tak potom mi vychádza, že takáto faktúra by sa mala vrátiť dodávateľovi, nech bližšie špecifikuje, ako to s tou pracovnou pohodou myslel.
83a[1].gif  
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ako žart na 1. apríla to je super .
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Mňa by zaujímalo ako to ten dotyčný dodávateľ zaúčtoval... :-))))
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Alebo možno im poskytli topless... .
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

tak aj vam sa to zda ako dobry vtip? len co s tym urobit...
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Určite vrátiť späť faktúru, alebo tam zavolať a nech ti to vysvetlia...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ja by som vrátila faktúru na prerobenie.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ale to znamená, že ak ste dodávku spotrebovali, tak na pracovisku u vás je pohodaaaa labúžo robiť v takom kancli :p
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
A čo ak vám fakturujú, že máte v práci pohodu?! To je ale riadna blbosť, že?!

Určite to vráť, lebo neviem si predstaviť, ako budeš koktať pred kontrolou!
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Heni, to je super .

/žeby som si aj ja kúpila trochu pohody/
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

No, na takého dodávateľa by som potrebovala kontakt ; ale trošku vážne, nech Ti pošle dodací list, bližší popis služieb,meno osoby, ktorá službu prevzala, možno to bol predsa len vtip
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Veď dostatok svetla zabezpečuje pozitívnu energiu , a teda pohodu
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A je ta vasa pracovna pohoda adekvatna fakturovanej sume? A aka firma takuto sluzbu poskytuje? Ak maju dobre vysledky, asi by bolo dobre spravit im reklamu, lebo kde-kto sa na pracovnu nepohodu stazuje.
0 0
porfin porfin

porfin je offline (nepripojený) porfin

Aj ja chcem dodať na fa. pracovnú pohodu

Ale teraz Vážne - vráť im to /ak je to za elek/ a určite máte na to dáku zmluvu, tak nech napíšu fakturujeme Vám na základe zmluvy číslo XX, alebo čosi podobné
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať