Zavrieť

Porady

Výkaz 1.04

Mám takú, možno už "prepracovanú" otázku. Keď si pripravím výkaz 1.04 (výdavky a príjmy), tak mi program zaokrúhľuje, a potom celkový rozpočet mi nesedí s čerpaním, rozdiel je aj 3 (tis.), zrejme zaokrúhľovaním. Vstupujete priamo do tohto výkazu, teda upravujete nielen rozpočet, ale aj čerpanie financií? Alebo to nechávate takto zaokrúhlené?
Usporiadat
Sojka 007 Sojka 007

Sojka 007 je offline (nepripojený) Sojka 007

kunkelovaa Pozri príspevok
A do ktorých? V 2-04 je stav k 1.1.
Myslím výkaz ziskov a strát a súvahu. Alebo tohto roku to netreba priebežne odovzdať na DU?
0 0
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

Sojka 007 Pozri príspevok
Myslím výkaz ziskov a strát a súvahu. Alebo tohto roku to netreba priebežne odovzdať na DU?
Nie, výkaz ziskov a strát a súvaha sa odovzdávajú už iba k 31.12.
0 0
Sojka 007 Sojka 007

Sojka 007 je offline (nepripojený) Sojka 007

Výborne, potešila si ma. O starosť menej.
Napadlo ma. K 31.12. bude treba dopísať predchádzajúce obdobie?Ja ho v súvahe ani výkaze ziskov a strát nemám.
0 0
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

Tak to ani ja nemám, ale viem, že to dá urobiť, tak aby sa to nemuselo ručne nahadzovať, ale potom budem pátrať, až budem tie výkazy robiť.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

susann2 Pozri príspevok
Tak to ani ja nemám, ale viem, že to dá urobiť, tak aby sa to nemuselo ručne nahadzovať, ale potom budem pátrať, až budem tie výkazy robiť.

nápodobne, budeme dvaja pátrači
0 0
eva7 eva7

eva7 je offline (nepripojený) eva7

Zdravím vás, dievčatá, BPO sa v programe WINIBEU dostane pri vytváraní výkazu v treťom riadku cez trojbodkové tlačítko, tu sa vyhľadá uložený výkaz za 13/2008 a všetky údaje sa dostanú do stĺpca BPO v eurách. Mne to ale v A a P nesedí o 1 euro, tak neviem. Je to asi chyba v prepočtoch pri konverzii. Môžete sa na pozrieť, ako je to u vás? Vďaka
0 0
susann2 susann2

susann2 je offline (nepripojený) susann2

eva7 Pozri príspevok
Zdravím vás, dievčatá, BPO sa v programe WINIBEU dostane pri vytváraní výkazu v treťom riadku cez trojbodkové tlačítko, tu sa vyhľadá uložený výkaz za 13/2008 a všetky údaje sa dostanú do stĺpca BPO v eurách. Mne to ale v A a P nesedí o 1 euro, tak neviem. Je to asi chyba v prepočtoch pri konverzii. Môžete sa na pozrieť, ako je to u vás? Vďaka
Vďaka patrí tebe, len aby som si to pamätala, kde to nájdem, keď to budem potrebovať.
0 0