Zavrieť

Porady

Kupila som byt, nie je zatial prepisany na mna...

dobry den mam problem kupila som byt mam kupmno predajnu zmluvu neni este byt namna .nestihla som ho prepisat lebo som isla pracovat do zahranicia na byt mam hypoteku ..no problem nastal v tom ze od toho co kupila byt zomrel a prebehlo dedicke konanie a byt je na syna a ten byt chce predat pritom som ho kupila ja byt som prerobyla splacam prerabku a este hypoteku ...ja som jeho synovi povedala ved byt som kupila e jeho to nezaujma ze je to jeho ze on si ho preda vobec neviem ako mam pokracovat ...som uplne v koncoch.
Naposledy upravil arizona : 06.05.11 at 12:10
Usporiadat
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

jaroslava mesiarova Pozri príspevok
dobry den mam problem kupila som byt mam kupmno predajnu zmluvu neni este byt namna .nestihla som ho prepisat lebo som isla pracovat do zahranicia na byt mam hypoteku ..no problem nastal v tom ze od toho co kupila byt zomrel a prebehlo dedicke konanie a byt je na syna a ten byt chce predat pritom som ho kupila ja byt som prerobyla splacam prerabku a este hypoteku ...ja som jeho synovi povedala ved byt som kupila e jeho to nezaujma ze je to jeho ze on si ho preda vobec neviem ako mam pokracovat ...som uplne v koncoch.
Tú hypo máš so založením bytu?..., ktorého nie si vlastníčka? Záložnú zmluvu, kto podpísal?

ďalšie tu:
http://www.enoviny.sk/?cid=34588
Naposledy upravil Halli : 06.05.11 at 12:21
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Divná celá zaležitosť , alebo treba do zadania niečo ešte treba dopísať , niečo čo je podstatné .
2 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Nerozumiem jednému. Kúpila si byt, odišla do zahraničia, "prerobyla" si ho, ale nestihla podať návrh na vklad. Divné, veľmi divné .
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
predpokladam ze na hypoteku si zalozila iny byt?

kolko casu uplynulo od podpisu Kupnej zmluvy?
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Petra Nová Pozri príspevok
Nerozumiem jednému. Kúpila si byt, odišla do zahraničia, "prerobyla" si ho, ale nestihla podať návrh na vklad. Divné, veľmi divné .
aj úver naň stihla vybaviť...alebo, žeby bez založenia? /no možno iného /s predložením príjmov zo zahraničia? hmmm
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

A ako vidím, Jaroslava už tu nie je. Zatiaľ sa nič nové nedozvieme a teda ani neporadíme.
0 0
jaroslava mesiarova jaroslava mesiarova
hypoteku som si brala ja a manzel na ten byt zaloznu som podpisovala ja a manzel.vobec som nemyslela ze sa daco taketo stane normalne som sama naseba nasrana ....
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

jaroslava mesiarova Pozri príspevok
hypoteku som si brala ja a manzel na ten byt zaloznu som podpisovala ja a manzel.vobec som nemyslela ze sa daco taketo stane normalne som sama naseba nasrana ....
tak teraz som z toho paf...to kto ti dal uver na byt s LV cudzieho človeka, on nepodpísal založnu zml. ale ty s manž.?
no to asi nie je podstatné, čo ťa trápi...ale tam to začalo...
0 0
jaroslava mesiarova jaroslava mesiarova
A KED PREBEHLO DEDICKE KONANIE TAK VLASNE TAM NEUVIEDOL ZE BYT JEHO OTEC PREDAL ...BYT JE JEHO A ON SI HO PREDA ...JAJ BOZE..
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Hádam by bolo dobré, keby si tu kúpu podrobnejšie vysvetlila, ako Ti napísala Dana9. Aj z hľadiska časového.
0 0
jaroslava mesiarova jaroslava mesiarova
DOSTALA SOM PONUKU O PREDAJ BYTU ISLA SOM DO BANKY CI NAM DAJU HYPOTEKU .DOSTALA SOM JU SPISALA SA KUPNO PREDAJNA ZMLUVA .DAL SA VKLAD DO KATASTRA POTOM SOM TO DALA DO BANKY A ONA MU PRESUNULA PENIAZE..JUL IDEM NA SLOVENSKO NECH SA PREPISE BYT ALE KED PRIDEM ON KED HO PREDA..
0 0
jaroslava mesiarova jaroslava mesiarova
ZALOZENY JE BYT CO SOM KUPILA ...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

A ako predá byt, keď je na ňom ťarcha? a ešte na LVčku zomrelého...moje nervy, niekto nevie ani čí je...ešte povedz banku, čo ti dala uver na cudzí byt, bez jeho podpisu záložnej zmluvy...to kde sme?
0 0
jaroslava mesiarova jaroslava mesiarova
LEBO KED SOM VOLALA DO BANKY TAK MI POVEDALA PANI ON NEMOZE PREDAT TO CO JE ZALOZENE ...MOZE HO PREDAT KEBY SA VYPLATILA HYPOTEKA VOBEC NEROZUMIEM TOMU ...
0 0
jaroslava mesiarova jaroslava mesiarova
VED PRAVE TOMU NEROZUMIEM AKO HO MOZE PREDAT...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Aké je jednoduché dostať úver, a aká je banka naivná. A ako môže niekto založiť nehnuteľnosť, ktorá nie je jeho? Ledaže by záložnú zmluvu podpísal predávajúci, nie Ty s manželom.
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

najskor pises ze byt nie je prepisany na teba, potom uz pises ze bol dany navrh na vklad na katastri ...
lebo potom to chce fundovanu odpoved co sa stane ked stary vlastnik zomrie v case medzi podanim navrhu na vklad a povolenim vkladu ...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Petra Nová Pozri príspevok
Aké je jednoduché dostať úver, a aká je banka naivná. A ako môže niekto založiť nehnuteľnosť, ktorá nie je jeho? Ledaže by záložnú zmluvu podpísal predávajúci, nie Ty s manželom.
Toto je tu ako telenovela.
0 1
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Petra Nová Pozri príspevok
Aké je jednoduché dostať úver, a aká je banka naivná. A ako môže niekto založiť nehnuteľnosť, ktorá nie je jeho? Ledaže by záložnú zmluvu podpísal predávajúci, nie Ty s manželom.
Peti, ťažko tu dôjsť k pravde, info ako z chlpatej deky a keď treba vedieť čo je úverová a čo záložná zmluva
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

marjankaj Pozri príspevok
Toto je tu ako telenovela.
Len rozmýšľam, či mexická alebo z Venezuely.
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať