Zavrieť

Porady

muzika, ktoru milujeme

ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

je tomu okolo roka, co som sa od kamarata (vdaka stevo) dozvedela, ze existuje styl muziky "acoustic" ... a priznam sa, celkom som tej muzike prepadla ... mozno tiez niekoho potesi tak ako mna obcas sem hodim link na novu pesnicku ...

--------------------
tento dodatok pisem po par dnoch existencie tejto temy ... uz nie len acoustic, kdezeeee.... situacia sa radikalne zmenila ... takze kludne by sa to tu teraz mohlo volat: "muzika, ktoru milujeme"

--------------------
ale prosim, pocitajte pripadne s tym, ze stiahnute clipy zvysuju vas objem dat, ak teda nahodou nemate nelimitovane pripojenie na internet, zvazte sami, prosim, co ... alebo kolko z pridanych pesniciek si mozete bez obav (alebo bez vysokeho uctu) vypocut...


tu budeme postupne doplnovat zoznam pesniciek, ktore su v tejto teme, aby sa nam tie nase najoblubenejsie lahko vyhladavali
Naposledy upravil ayya : 10.01.08 at 21:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka



Prince - Te Amo Corazon: Closed Captioned
Naposledy upravil kukučka : 11.01.08 at 14:32
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

kukučka Pozri príspevok
Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Summertime
To je hudba, mám z toho zimomriavky. Toto spievala tiež jedna americká superstar tuším v semifinálovom kole 2-3 roky dozadu. Poviem Vám, to bol zážitok, tiež bola afroameričanka. Meno som bohužial zabudla.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Olice Pozri príspevok
To je hudba, mám z toho zimomriavky. Toto spievala tiež jedna americká superstar tuším v semifinálovom kole 2-3 roky dozadu. Poviem Vám, to bol zážitok, tiež bola afroameričanka. Meno som bohužial zabudla.
Pamätám sa... ja 17-nástka... volala sa Fantasia (Fentejša)... bola z New Orleans.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Pamätám sa... ja 17-nástka... volala sa Fantasia (Fentejša) ... bola z New Orleans.
Fantasia Barrino. Nájdete ju aj na youtube.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Macedónci stále oplakávajú svojho "anjela"
Toše Proeski – Jedina

http://www.youtube.com/watch?v=iq7BFAJW-2o&feature=related
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Túto som nemohla vynechať
Rocco Granata - MARINA

0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Evka, neviem si predstaviť trefnejšiu skladbu od Teba... super.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Elán... Bosorka live...
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 11.01.08 at 15:17
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

nestacim sa cudovat, co ste vsetko od vcera urobili... zmena nazvu, zoznamy..., nove pesnicky... Stale nestiham!!! Keby som vas mohla aspon pozvat na parene buchty, ktore som vcera robila, aby ste aj vy mali nieco z mojej prace a nie iba ja z vasej. Teraz mam vycitky, ze som nepomohla...
Velke dakujem Marine, ze ma naucila robit k videam link. Uz som si svoje prerobila a funguje to. Tesim sa
0 0
riga riga

riga je offline (nepripojený) riga

Spomienka nielen na stary dobry Olympic...


Olympic Dynamit
Naposledy upravil riga : 11.01.08 at 09:53
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka




Johnny Hallyday - Hey Baby (live 1963)
Naposledy upravil kukučka : 11.01.08 at 14:27
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka



Rita Pavone - Cuore
Naposledy upravil kukučka : 11.01.08 at 14:26
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Betka, prosím Ťa, urob si v svojich príspevkoch link na svoje príspevky, aby sa už len skopírovali do zoznamu. Ak to tak nie je urobené, je s tým veľa roboty. Napr. tak ako je to v prísp. 431 od riga, alebo aj v 426, 427. Ďakujem. Elenka, aj Ty, prosím.
Tu je návod
Naposledy upravil Marína : 11.01.08 at 14:11
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Ja pockam s pridavanim, kym sa urobia kompletne zoznamy. Kto bude pridavat linky do zoznamu?
Kto bude mať klúče od míšačky?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ayya, je s tým však nejaký technický problém. Je veľa skladieb v zozname. Cez víkend to necháme uležať. Kitky, skladby sa môžu pridávať, len je dobré ich názvy zalinkovať. Osobne si však myslím, že sme to tu dosť zahltili.
Betka, ďakujem.
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Marína Pozri príspevok
Ayya, je s tým však nejaký technický problém. Je veľa skladieb v zozname. Cez víkend to necháme uležať. Kitky, skladby sa môžu pridávať, len je dobré ich názvy zalinkovať. Osobne si však myslím, že sme to tu dosť zahltili.
Betka, ďakujem.
Nebolo by riesenie dat iba nazov interpreta, skladby a link na YOU TUBE?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

http://www.porada.sk/608528-post434.html
Evka, zajtra sa budem snažiť... dnes som sa, ale som na ntb, nemám na ňom pripojenú tlačiareň.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

skusala som tie linky prekopirovat do (v poradi) druheho prispevku... a link na ten druhy prispevok som dala do prveho, takze by bol vzdy k dispozicii (lebo prvy prispevok vidime na hociktorej strane) lenze... neslo mi to tak, aby boli tie linky aj klikacie ... zobrazil sa mi tam iba zoznam obycajnym pismom...

neviem, kde som robila chybu... este popatram, vyskusam to nejakym inym sposobom, ... keby sa mi to nedarilo, tak by som musela otravovat richarda, co by ale nebolo moc dobre, lebo pri kazdom doplnani zoznamu, by som ho zase musela ziadat o pomoc ...
hmm... este skusim jednu fintu, ci sa to nepodari ...

ale najprv si idem vypocut, co ste tu popridavali ... tesim sa na to
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

túto pesničku sem ešte musím prilepiť

Heather Nova - Gloomy Sunday




a taktiež origiál

Seress Rezső - Szomorú vasárnap



0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
Gary Moore - Still Got The Blues

Ja neviem. Dneska taky zvlastny den. Richard Muller znovu v tazkych depresiach. Mam z toho bluesovu naladu. Popravde je mi z toho nanic. Ani neviem pridat link. Je to takto dobre?

Naposledy upravil kitky : 12.01.08 at 22:00
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať