Zavrieť

Porady

MKSOFT

Mama troch dospelých detí
A máte niekto skúsenosti s takýmto programom? Práve dnes som sa o ňom dopočula a samé chvály.
Usporiadat
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
znalec
A máte niekto skúsenosti s takýmto programom? Práve dnes som sa o ňom dopočula a samé chvály.
A je účtovný? A nie je demo na nete?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
nepoznám, ale aj tu na porade sa už o ňom písalo...
http://www.porada.sk/showthread.php?t=141&page=7&pp=10
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ondrejvla
A je účtovný? A nie je demo na nete?
Áno aj účtovný a je na nete www.mksoft.sk
Včera mi ho aj stiahli , ale zatiaľ som nemala čas sa na neho pozrieť. Údajne čoraz viac ľudí u nás si ho kupuje.A sú spokojní.
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Ten program, je dobrý, firma je z Prešova a v regióne sú obľúbení... ja som začala ešte v 98 pod DOSom, už asi 3 roky idem pod Windovs a som spokojná.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ja mám najradšej osvedčené programy, ktoré sú na trhu už dlho, majú veľkú klientelu. Kedysi som dala hrozné peniaze za softver, čo mi poradila kamoška a zdá sa, že sme ho mali len kamoška a ja. Bol otrasný, ťažko a neprehľadne sa na ňom robilo, nie a nie ukončiť účto bez nejakých nezrovnalostí.
0 0
pitro pitro

pitro je offline (nepripojený) pitro

pracujem ako obchodnik v ATC ...viac
DanielaSĽ
A máte niekto skúsenosti s takýmto programom? Práve dnes som sa o ňom dopočula a samé chvály.
Som z Bardejova a mozem potvrdit, ze tento program je u nas oblubeny a rozsireny. Uci sa na OA a SPSv BJ. Zatial ho poznam len zo skolskych lavic ale ked som v nom skusal uctovat suhrny priklad tak s tym nebol problem - len treba vediet uctovat a all is OK.

Je na interente (www.mksoft.sk) s plnym vyuzitim ale len na 30 dni ... ak sa s nim chcete naucit vo volnom case mozete si ho zaregistrovat ako skolsku verziu - pojde ako plna verzia len pri tlaci bude pisat cez vykazy SKOLSKA VERZIA alebo nieco take. Registracny kod je 999-999-999-999.
0 0
marcela76 marcela76

marcela76 je offline (nepripojený) marcela76

ja robím s týmto programom už niekoľko rokov, mám JU, PU a mzdy - teda komplet vybavenie, môžem povedať, že sa trochu podobá na krosácke programy - podotýkam trochu. som s ním veľmi spokojná - hlavne čo sa ceny týka. a ak sa vyskytnú nejaké chybičky tak ich vedia na požiadanie odstrániť. vyhovuje mi hlavne to, že urobím napr. mzdy a môžem ich kompletne poslať zakazníkovi mailom bez toho aby on musel mať licenciu. ale je u nich viac detailov, ktoré mi vyhovujú a prevážia aj občasné nedostatky. neberte to ako reklamu na tento program, je to len môj názor.
0 0
eli eli

eli je offline (nepripojený) eli

Ako zadávate v programe MKSOFT odoslanú faktúru za december 2006 vystavenú v januári? Program nechce pustiť dátum vystavenia v roku 2007, píše, že dátum vystavenia musí byť v roku 2006.
0 0
vgabka vgabka

vgabka je offline (nepripojený) vgabka

učiteľka a účtovníčka
Eli, je to asi nejaký nezmysel. Odošlená faktúra v decembri je vystavená v januári? Ak to objasníš, možno poradím. Robím s týmto programom už dlho.
0 0
eli eli

eli je offline (nepripojený) eli

Asi som sa zle vyjadrila, myslela som odberateľskú faktúru. Pomýlilo ma, že v programe je to v okienku "účtovníctvo - vystavené faktúry". Vystavujem faktúru za práce vykonané v decembri a nedovolí mi zadať dátum vystavenia v januári.
0 0
PaJe PaJe

PaJe je offline (nepripojený) PaJe

Ahoj, po prejdení niekoľkých učt. softov ale aj na základe odporúčania som skúsil Mk-soft a robím s ním už od 2002 roku.Mám JU, PU, Mzdy, Sklad.. Som veľmi spokojný, vývoj, servis - ok. Skúsiť s ním pracovať je možné po stiahnutí z www.mksoft.sk, výhoda je v tom, že ak sa zapáči - to čo sa skúšalo po aktivácii pokračuje, takže je možné "skúšať" hneď na ostro... Vrelo doporučujem otestovať.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Dobrý deň, prosím o radu. U Platcu DPH, ak vytváram novú predkontáciu, napr. pre poštovné, ktoré je bez dph, mám zrušiť "kvačku" povolené dph? Alebo je to jedno a si to nemám všímať, keďže v denníku to dám do kolonky s 0% dph? Ďakujem
0 0
ferino666 ferino666

ferino666 je offline (nepripojený) ferino666

Používam ho 3 rok a som fakt velmi spokojný. V deme funguje 30 dní. Dá sa stiahnuť z internetu.
Je aj sieťova verzia.
0 0
sameika sameika

sameika je offline (nepripojený) sameika

ferino666 Pozri príspevok
Používam ho 3 rok a som fakt velmi spokojný. V deme funguje 30 dní. Dá sa stiahnuť z internetu.
Je aj sieťova verzia.

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť.. ako preúčtovať prijatú a uhradenú zálohu k riadnej faktúre v programe MK Soft. používame ho asi týždeň a neviem sa k tomu nijako dopracovať. zálohovú platbu mám zaúčtovanu na 314.. oproti 221. Dá sa to aj ináč ako interným dokladom? vopred ďakujem
0 0
FaLuMa FaLuMa

FaLuMa je offline (nepripojený) FaLuMa

Ak sa ti to ešte nepodarilo tak tu je môj postup - rovnako pri prijatých aj zaplatených zálohách:
1. už pri platbe zálohy dávam cez saldo - t.j. ked účtujem platbu /banka alebo pokladna/ dám "F5" - t.j. mi to zaúčtuje na 314/324 ale aj urobí doklad v saldokonte ako PF,resp.PD
2. ked mám riadnu faktúru - vyšlu alebo došlú - zaúčtujem ju ako F alebo DF - riadne v saldokonte
3. v salde si potom nastavím obchodného partnera a urobím kompenzáciu - označíš si doklady ktoré chceš párovať - riadny doklad + zálohový
4. urobí ti doklad označený ako KP - a zaúčtuje v denníku
0 0
FaLuMa FaLuMa

FaLuMa je offline (nepripojený) FaLuMa

ten napísaný postup vyzerá zložito, ale v praxi je to pomerne rýchla záležitosť
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Dobrý deň, prosím o radu. Dnes vidím MkSoft podvojné účtovníctvo prvýkrát. Účtujem záväzok v saldokonte a stále mi hlási chybu, že: musí byť zadaný účet vyhradený pre účtovanie saldokonta. Ako to mám zaúčtovať? Mám faktúru za zriadenie s.r.o., neviem ani číslo účtu, kam to dať. Zriaďovacie náklady alebo 518 - ost. služby? Ďakujem pekne
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

podrobne opísaný postup pre vystavovanie a účtovanie zálohofých faktúr pre PU je tu: http://www.mksoft.sk/download/HLP/zalohy.htm
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Prešli ste už niekto z BDE na SQL? Ak áno aké máte skúsenosti? Ja som si to pozrela , ale veľmi sa mi do toho nechce. Vidí sa mi tam účtovanie komplikovanejšie.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
mariana11 Pozri príspevok
Prešli ste už niekto z BDE na SQL? Ak áno aké máte skúsenosti? Ja som si to pozrela , ale veľmi sa mi do toho nechce. Vidí sa mi tam účtovanie komplikovanejšie.
áno, ale na všetko si zvykneš.
Bolo treba zo začiatku vychytať pár nepodarkov ako účtovanie valutovej pokladne, ktoré už opravili.
Ďalej sa mi nepáči, pretože ja som väčšinou zvyknutá pracovať myšou, že musím používať F2 a F5, to sa chcem s nimi dohodnúť, aby to dali na klikanie myšou...
v účtovnom denníku zoraďuje od vrchu hlavne ak sa dá filter podľa dátumu,
ak uhrádzaš fa ideš cez F5 a ak chceš podľa sumy, tak musíš dať aj haliere ináč ti to neukáže, v BDE ti dalo aj keď si dala podmienku napr. 2000, tak ti ponúklo všetko od tejto sumy, ale tu to nie je a ak máš napr. viac úhrad faktúr jedným zápisom, tak sa stále musís nastaviť na ďalší riadok... etc.
Ale ako hovorím, na všetko sa dá zvyknúť. A myslím si, že až odbúrajú všetky nedostatky, ktoré sú, že to bude svetový program.

Určite je toho viac, ale ja to už nepovažujem za problém, pretože už to beriem ako samozrejmosť.

No a ešte ohľadom miezd: tie, si myslím, že nemajú chybu.

Podelí sa ešte niekto o skúseností?



A ešte okomentujem tú tvoju vetu, že sa ti do toho nechce...?
Lenže budeš musieť, pretože BDE končí a už sa budú venosť iba SQL.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať