Zavrieť

Porady

očkovanie

Mám päťmesačnú dcéru, ktorá bola povinne očkovaná vo februári 2009 prvou dávkou proti pneumokokom a čaká nás druhé očkovanie (dávku)koncom marca. Po očkovaní dostala moja lekárka (pediatrička) z poisťovne informáciu, že je potrebné zaplatiť túto vakcínu (poisťovňa Dôvera) s čím nesúhlasím... Môžete mi poradiť ako ďalej? Nechcem prerušiť tieto dávky, ale nechcem ani zaplatiť túto vakcínu, pretože by som malú očkovať nedala, ak by to nebolo povinné!
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... no práveže Pohar to tak brala, to mi je ľúto, ja oceňujem, že ľudia prispejú linkmi- tak ako Ty, kde nájdu informácie ako postupovať- mnohí sa tiež snažili a nikto tu sa s nikým nehádal, len Pohár mala pocit, že kto nezdieľa a má iný ako ona, je rýpal....
A to, že škoda, že si tu nepridala svoj link hneď - vyjadrila som sa len k vyhláseniu Pohara, že ona už našla iné weby, kde sa dá debatovať.... ona bola zadávateľ a Ty si jej mohla pomôcť hneď.
To o tom upalovaní- to nechápem- tu niekto niečo také uviedol? ... Poprosím- treba si prečítať celú tému - každý príspevok.
2 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Bionda Pozri príspevok
Ja som tiež o nikomu takom nepočula, ale dobre je -mám výhrady ku kričaniu - zvýraznením písmenám- že si tu môže Pohar nájsť konečne to čo hľadala- len ona má už iných ľudí na diskusiu ....
.., je zvláštne Katka- že si sa ozvala až teraz - mohla si zvýšiť kredit pre Poradu , že tu nie sú len diletanti....
to sa nedá ani komentovať.... fakt smutné
ach jo, ale čo už ..
mnohí ma toto upozorňovali....ale presvedčila som sa na vlastnej koži...
ale ja nikomu názor neberiem...
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Bionda Pozri príspevok
... no práveže Pohar to tak brala, to mi je ľúto, ja oceňujem, že ľudia prispejú linkmi- tak ako Ty, kde nájdu informácie ako postupovať- mnohí sa tiež snažili a nikto tu sa s nikým nehádal, len Pohár mala pocit, že kto nezdieľa a má iný ako ona, je rýpal....
A to, že škoda, že si tu nepridala svoj link hneď - vyjadrila som sa len k vyhláseniu Pohara, že ona už našla iné weby, kde sa dá debatovať.... ona bola zadávateľ a Ty si jej mohla pomôcť hneď.
To o tom upalovaní- to nechápem- tu niekto niečo také uviedol? ... Poprosím- treba si prečítať celú tému - každý príspevok.
prosím už na mňa nereaguj....radšej asi zavriem tému....
myslím že tvoje komenty na moju osobu - no radšej ani nekomentuj - každý nech si to usporiada vo svojej hlave sám...
pekný deň...
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

Poprosím- treba si prečítať celú tému - každý príspevok.[/QUOTE]


presne tak - len s týmto súhlasím - čo sa týka teba
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pohár, vráťme sa k názvu témy. Návod ako sa dá nedať očkovať si dostala v odkazoch na priložené diskusie na iných weboch.
Len neviem napr. prečo právnička Katka nevystupuje pod svojim nickom na Porade ...

Nepáčia sa ti názory iných, ktoré nie sú totožné s tvojim. Ak si svoj problém zverejnila na porade, nemusíš s nimi súhlasiť, ale mala by si ich rešpektovať ...

Nech sa už rozhodneš akokolvek, príp. následky svojho rozhodnutia budeš niesť sama celý život. Názory diskutujúcich ti len pomohli, alebo ulahčili tvoje rozhodovanie.

Je načase tému uzatvoriť. Už to ale musíš urobiť sama. Chcela som pridať vyriešené - už sa nedá, lebo téma bola znovu otvorená.
4 0
Brčo Brčo

Brčo je offline (nepripojený) Brčo

S tym upalovanim som reagoval na to sektarstvo-to snad nie,Stanko !?
A pravnicka Katka mozno na poradu ani nechodi-prekopiroval som sem iba mail,co som dostal sprostredkovane.Nevsimol som si formatovanie-trochu vacsie pismenka a hned ma odsudia za kricanie.....
1 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

veronikasad Pozri príspevok
Pohár, vráťme sa k názvu témy. Návod ako sa dá nedať očkovať si dostala v odkazoch na priložené diskusie na iných weboch.
Len neviem napr. prečo právnička Katka nevystupuje pod svojim nickom na Porade ...

Nepáčia sa ti názory iných, ktoré nie sú totožné s tvojim. Ak si svoj problém zverejnila na porade, nemusíš s nimi súhlasiť, ale mala by si ich rešpektovať ...

Nech sa už rozhodneš akokolvek, príp. následky svojho rozhodnutia budeš niesť sama celý život. Názory diskutujúcich ti len pomohli, alebo ulahčili tvoje rozhodovanie.

Je načase tému uzatvoriť. Už to ale musíš urobiť sama. Chcela som pridať vyriešené - už sa nedá, lebo téma bola znovu otvorená.
áno súhlasím príspevky by sa mali rešpektovať - to je pravda....
pekný deň
0 0
krokodil28 krokodil28

krokodil28 je offline (nepripojený) krokodil28

podla mna nedať očkovať je nielen nezodpovedne voči sebe, ale aj k druhým, prestal sa očkovať cierny kasel a hned vidno narast prípadov..
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

veronikasad Pozri príspevok
Pohár, vráťme sa k názvu témy. Návod ako sa dá nedať očkovať si dostala v odkazoch na priložené diskusie na iných weboch.
Len neviem napr. prečo právnička Katka nevystupuje pod svojim nickom na Porade ...

Nepáčia sa ti názory iných, ktoré nie sú totožné s tvojim. Ak si svoj problém zverejnila na porade, nemusíš s nimi súhlasiť, ale mala by si ich rešpektovať ...

Nech sa už rozhodneš akokolvek, príp. následky svojho rozhodnutia budeš niesť sama celý život. Názory diskutujúcich ti len pomohli, alebo ulahčili tvoje rozhodovanie.

Je načase tému uzatvoriť. Už to ale musíš urobiť sama. Chcela som pridať vyriešené - už sa nedá, lebo téma bola znovu otvorená.
hladám ako tú tému uzavrieť....
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pohar Pozri príspevok
hladám ako tú tému uzavrieť....
Temu uzatvaram


/ pohar,nehladaj, tebe sa neda uzavriet/
3 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať