Zavrieť

Porady

ALFA- aká je???

Ahojte,

účtujem v sústave JÚ a v programe PRO-FIT.Chcem si zakúpiť program ALFA, tak sa Vás chcem spýtať, dá sa naučiť pracovať s tým? Alebo by som mala ísť na kurz, kde sa to naučím. Je to ťažké začať pracovať s Alfou ako samouk?
Usporiadat
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...záleží od Tvoje trpezlivosti a zvedavosti. Navigácia je však úplne bombová. Takže dá sa to naučiť...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

A môžem povedať, že je SUPER! Pracovala som aj s inými softami, ale tento je na prvom mieste. Odporúčam!!!
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

aj ja odporúčam, hlavne teraz majú akciu - super ceny
0 0
MajkaZB MajkaZB

MajkaZB je offline (nepripojený) MajkaZB

Alfa je naozaj super. Mam už za sebou 7 programov ale na prvom mieste je u mna Alfa ako aj Omega - podvojne učto. Nebojte sa, ja som bola tiez samouk a v pohode som to zvladla. Tak veľa štastia.
0 0
urs urs

urs je offline (nepripojený) urs

Môžem potvrdiť dobré skúsenosti. Hlavne keď som mala MRP......
Ale na ALFU nedám dopustiť. A dopručujem kúpiť aj OLYMP - mzdy.
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

No ja Vám napíšem zase negatívnu skúsenosť, síce sa netýka programu -ale dodávateľa (??kros??). Teta si u nich telefonicky objednala Alfu a za tri mesiace jej neboli schopní zaslať ani len faktúru, po ďaľšom telefonickom rozhovore povedali, že ju zašlú a doteraz (je to možno aj vyše mesiaca) neprišla, čiže soft stále nemá ... Neviem, či má smolu, alebo je to u nich normálne.

Mne sa to zdá divné, lebo všetci si to tu chvália a my nevieme čo sa to deje??
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Vierka, to čo píšeš, nie je u nich normálne. !!! Preklep sa stáva aj v "dobrých rodinách" Nerobím im reklamu, len som zosumarizoval spoluprácu s nimi.
Pekný deň želám...
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Veď práve to mi nejde do hlavy, ja som tiež dala na kladné referencie poraďákov - tiež som tetu presviedčala, že to musí byť nejaké nedorozumenie :-(. škoda, že je to práve u nás ... ale ja som robila v demoverzii a môžem tiež pridať len a len súhlas.

Teta sa tiež naučila v demoverzii veľmi rýchlo obzerať a pritom nie je vôbec PC typ :-)
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Najlepšie im napísat e-mail, majú to čierne na bielom, možno niekto tam zabudol....
aj keď nemal...neviem, držím Ti palce pri práci s ňou.
Pekný deň želám...
0 0
hlavacikova hlavacikova

hlavacikova je offline (nepripojený) hlavacikova

Je to velmi jednoduche, naucis sa to z manualu uplne sama
0 0
Heleč Heleč

Heleč je offline (nepripojený) Heleč

Vera
No ja Vám napíšem zase negatívnu skúsenosť, síce sa netýka programu -ale dodávateľa (??kros??). Teta si u nich telefonicky objednala Alfu a za tri mesiace jej neboli schopní zaslať ani len faktúru, po ďaľšom telefonickom rozhovore povedali, že ju zašlú a doteraz (je to možno aj vyše mesiaca) neprišla, čiže soft stále nemá ... Neviem, či má smolu, alebo je to u nich normálne.

Mne sa to zdá divné, lebo všetci si to tu chvália a my nevieme čo sa to deje??
To je všetko o ľudoch.
ALFA - super program, aj zamestnanci.
HYPO - dobrý program, veľmi slabý zamestnanci. (Tý ktorý prichádzajú do kontaktu zo zákazníkom.)
Obidva progrmy sú produktom jednej firmy. Mala si asi smolu, že si natrafila na nejakého slabšieho . . . BEZ REKLAMY
Takže musíš zvážiť ktoré prevyšuje.
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

Ja sa môžem iba pripojiť ku všetkým spokojným či už s Alfou alebo firmou Kros.
V pondelok som si vyplnením kontaktného formulára na www.kros.sk objednala doplnenie programu o valutovú pokladňu a hneď mi prišlo potvrdenie prijatia môjho mailu a na moje veľké prekvapenie už dnes (v stredu) som poštou dostala cédečko s novou verziou programu. Sama som nepočítala s takou rýchlosťou.

Alfu sa naučí aj laik vďaka veľmi dobre napísanej príručke.
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Pracujem na ALFE ale aj MRP (mám aj zakúpené). Myslím, že oba programy sú super. S objednávkami som zasa mala problémy práve v MRP, pri zakúpení miezd. Bol to veľmi dlhý proces.
0 0
martina fafrakova martina fafrakova
Ja som si v pondelok objednala Alfu cez internet a na moje veľké prekvapenie som
ju už v stredu obdržala. Nepoznám tento program, lebo pracujem v MRP - podvojné
účtovníctvo a mzdy. S týmto programom som spokojná. Večer si pozriem Alfu a dúfam,
že ju zvládnem. Pri problémoch mi iste pomôže Porada ako veľa krát, za čo som všetkým vďačná. Ďakujem.
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

ja pracujem s Alfou 6 rok a je to super uplne jednoduchy soft i ked by ho uz pomaly trebalo zacat modernizovat. a co sa tyka objednavok v krose nikdy som necakal dlhsie nez 3-4 dni
0 0
MarianaSalko MarianaSalko

MarianaSalko je offline (nepripojený) MarianaSalko

mam tiez skusenosti s Alfou - je skutocne jednoducha na ovladanie a naucenie sa v nej robit. Jedinu vyhradu v nej mam - vyhladavanie v pen.denniku je urobene velmi mizerne... na druhej strane aj o tom je cena toho programu, urcite ma svoje vyhody.... a je to dost dobre funkcna firma, skutocne promptne reaguju na maily, objednavky, otazky... sleduju legislativne zmeny a vcas zasielaju upgrade, kt. je mozne priebezne stahovat na nete... (za rocny poplatok - samozrejme...)
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som tiež spokojná s Alfou, naučila som sa v nej robiť sama. Najprv som mala demo , ale keďže som sa už blížila k obmedzeniu tak som využila jesennú zľavu. V nedeľu večer som si cez net objednala a v utorok som mala. Pekne zabalené všetko v krabici aj spolu s faktúrou.
0 0
Dedo_Mraz Dedo_Mraz

Dedo_Mraz je offline (nepripojený) Dedo_Mraz

Som živnostník popri zamestnaní a samouk v Alfe, a ako samouk môžem Alfu len odporúčať. Celkovo som rád, že som objavil nielen Alfu, ale aj www.porada.sk, tú nekonečnú studnicu múdrosti a vedomostí...
JU je veľmi zaujímavá oblasť, šprtám sa v ňom už asi týždeň a nie a nie sa ho nabažiť. )
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Neviete niekto, nechystajú krosáci nejaké vianočné zľavy ? Nie že by Alfa bola nejako extra drahá ale ved sme ekonomovia a babka k babce......
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
minulý rok takto koncom novembra , začiatkom decembra bola akcia na ALFU,kde aj ja som využila túto akciu. V akci bolo zahrnuté, všetky zmeny na rok , čo sa týkalo programu. Čiže zadarmo na celý rok. Počkaj , alebo sa tel.opýtaj ja si myslím, že určite bude.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať