Zavrieť

Porady

Školenie DPH

Vraj dnes (21.05.) má byť na Daňovom úrade 1 v Banskej Bystrici o 9:00 školenie k DPH. Len neviem, či je to pravda. Ak tam náhodou niekto idete, dajte vedieť čo ste sa tam dozvedeli.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Viera J je offline (nepripojený) Viera J

    Viera J
    školenie na DPH bude 15.6.2004 v Nitre.Ak maš zaujem tak sa prihlas na ipeko@orangemail.sk.
    Naposledy upravil Viera J : 25.05.04 at 04:52

    jessica je offline (nepripojený) jessica

    neznášam keď neviem a nerozumiem... ...viac jessica
    8.6. je verejné školenie k DPH v budove Daň.riaditeľstva v Bratislave-Petržalke, Panónska ul., na prízemí.

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    jessica - máš skúsenosť s takýmto verejným školením? nestretol som sa ešte s tým...je to verejné pre všetkých či len pre pracovníkov DÚ?
    dal som už aj otvorenú žiadosť na "drsr" ohľadom tých úrokov z BÚ a DPH...

    jessica je offline (nepripojený) jessica

    neznášam keď neviem a nerozumiem... ...viac jessica
    Mám tam kamošku, ktorá ma na to upozornila, ževraj by to malo byť dobré. Ale sama nemám takú skúsenosť. Ani neviem či tam pôjdem.
    A je to určite pre "verejnú" verejnosť, nie iba pre "daňovú neverejnosť":-)

    ANNA je offline (nepripojený) ANNA

    ANNA
    Ja som pár krát bola na školení, ktoré poriadal DÚ. A musím povedať, že som bola strašne sklamaná a viac na ne už nechodím ( škoda času ). Ale myslím, že záleží kto prednáša.

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    anna - môžem potvrdiť Tvoju skúsenosť...naposledy teraz Podbanské - p. Jurášová tuším z DÚ Žilina...DPH niektoré veci neuvádzala dobre...ale rozhodne mala lepší prehľad ako ja...ale ja som len juniorik v DPH...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.