Zavrieť

Porady

hlásenie o liehu

Prosím Vás,


asi som blondína,ale absolútne som nepochopla ako mám vyplniť to tlačivo - oznámenie o stave zásob SBL. Kde sa tam uvedie o aký alkohol ide ???
Ďakujem vopred
Usporiadat
279191 279191

279191 je offline (nepripojený) 279191

Prosím, prosím je tu niekto????
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

279191
Prosím Vás,


asi som blondína,ale absolútne som nepochopla ako mám vyplniť to tlačivo - oznámenie o stave zásob SBL. Kde sa tam uvedie o aký alkohol ide ???
Ďakujem vopred
Tam sa neuvádza o aký alkohol ide, len obsah fľaše, % alkoholu a počet ks napr. 0,7 l - 40% - 3 ks, 1 l -52% - 5 ks.....
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Súhlasím so SANY a ešte dodám že to máš roztriediť podľa dodavateľov.
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

ilona
Súhlasím so SANY a ešte dodám že to máš roztriediť podľa dodavateľov.
Tak s tým sa nepáram, dávam jedného a kašlem na nich....Inak, stále neviem prísť na to, načo je to dobré...jedine snáď - veď čo s toľkými colníkmi...
0 0
skvarki skvarki

skvarki je offline (nepripojený) skvarki

Do stavu zasob pises zostatok na konci mesiaca podla % a objemu flase. V prijme zasa podla dodavatelov.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

klikni na tento link: http://www.porada.sk/showthread-t_10...owthread0.html a pozri si príspevok 19 a 22
0 0
Yveta Yveta

Yveta je offline (nepripojený) Yveta

Ja vypĺňam tieto tlačivá cez internet - elektronické zasielanie hlásenia. Je to veľmi pohodlné a hlavne veľa vecí je už preddefinovaných. A dodávateľov som natypovala len prvýkrát. Potom len vyberám zo zoznamu. A väčšinou si k tomu sadnem až toho 25., a aby nebolo dosť, tak pekne večer.
0 0
Yveta Yveta

Yveta je offline (nepripojený) Yveta

279191
Prosím Vás,


asi som blondína,ale absolútne som nepochopla ako mám vyplniť to tlačivo - oznámenie o stave zásob SBL. Kde sa tam uvedie o aký alkohol ide ???
Ďakujem vopred
Ja vypĺňam tieto tlačivá cez internet - elektronické zasielanie hlásenia. Je to veľmi pohodlné a hlavne veľa vecí je už preddefinovaných. A dodávateľov som natypovala len prvýkrát. Potom len vyberám zo zoznamu. A väčšinou si k tomu sadnem až toho 25., a aby nebolo dosť, tak pekne večer.
0 0
BEATA7777 BEATA7777

BEATA7777 je offline (nepripojený) BEATA7777

Len nezabudaj že to treba vždy do toho 25 aj odniesť lebo potom su pokuty
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
BEATA7777
Len nezabudaj že to treba vždy do toho 25 aj odniesť lebo potom su pokuty
áno na to pozor. Mám skúsenosť, účtovníčka posielala tie hlasenia neskoro, nikto ju nejaký čas nekontroloval. Teraz sa Colný úrad zobudil a začal konanie za účelom vyrubenia pokuty. Nevyrubil pokutu automnaticky ale poslal prípis o Začatí.... na vyjadrenie firme. Netuším ako to zdôvodnia.
Takže pozor na termíny.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Yveta
Ja vypĺňam tieto tlačivá cez internet - elektronické zasielanie hlásenia. Je to veľmi pohodlné a hlavne veľa vecí je už preddefinovaných. A dodávateľov som natypovala len prvýkrát. Potom len vyberám zo zoznamu. A väčšinou si k tomu sadnem až toho 25., a aby nebolo dosť, tak pekne večer.
Prosím a stačí to poslať elektronicky, alebo to musíš aj vytlačiť a poslať poštou? a posielaš to na riaditeľstvo alebo príslušnú pobočku?
Dakujem vopred.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Yveta
Ja vypĺňam tieto tlačivá cez internet - elektronické zasielanie hlásenia. Je to veľmi pohodlné a hlavne veľa vecí je už preddefinovaných. A dodávateľov som natypovala len prvýkrát. Potom len vyberám zo zoznamu. A väčšinou si k tomu sadnem až toho 25., a aby nebolo dosť, tak pekne večer.
Yveta prosím Ťa ako si sa zaregistrovala na elektronické zasielanie? Je to podobne ako do SP, že dostaneš nejakú GRID kartu alebo je na to nejaká stránka? Písala som Ti aj súkr. správu, ale asi si si to nevšimla. Ďakujem.
0 0
Yveta Yveta

Yveta je offline (nepripojený) Yveta

Pokiaľ sa hlásenia zasielajú elektronicky, dodatočne vôbec netreba nič zasielať. Na sociálke je to iné. Bohužiaľ. Ak máte iné skúsenosti s elektr. hlásením na colnicu, sem s tým. Vďaka.
0 0
Yveta Yveta

Yveta je offline (nepripojený) Yveta

abel
Yveta prosím Ťa ako si sa zaregistrovala na elektronické zasielanie? Je to podobne ako do SP, že dostaneš nejakú GRID kartu alebo je na to nejaká stránka? Písala som Ti aj súkr. správu, ale asi si si to nevšimla. Ďakujem.
Abel, prepáč, teraz som si prečítala poštu a hneď som Ti poslala odpoveď. Ak by nedošla, ozvi sa. Ahoj.
0 0
Yveta Yveta

Yveta je offline (nepripojený) Yveta

BEATA7777
Len nezabudaj že to treba vždy do toho 25 aj odniesť lebo potom su pokuty
Ja okrem elektr. zasielania hlásenia nič na colnicu nezasielam. Bolo mi povedané, že elektronikou to stačí. Minulý mesiac som si overovala plnenie povinností na colnicu a vraj to mám OK. Tie hlásenia zasielam niečo vyše pol roka.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Yveta
Abel, prepáč, teraz som si prečítala poštu a hneď som Ti poslala odpoveď. Ak by nedošla, ozvi sa. Ahoj.
Yvetka, aj my by sme chceli vedieť tú odpoveď
Tak to sem pekne pricap
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Takže ako mi písala Yveta, prvýkrát treba ísť na colnicu osobne, napísať žiadosť, potom dostanete heslo, a je to.
0 0
Yveta Yveta

Yveta je offline (nepripojený) Yveta

Presne tak. To heslo príde poštou. Česť práci!
0 0
tomአtomáŠ

tomአje offline (nepripojený) tomáŠ

na akéj stránke sa to vyplná
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
skús: www.lieh.colnasprava.sk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať