Zavrieť

Porady

kto zabezpecuje odchyt zvierat? hlavne maciek

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
chcem poradit, na koho sa obratit ak potrebujeme urobit odchyt maciek.
do nedavna mi tieto tvory nevadili, ale potom ako jedna skocila po susedovi a ten ma nato prisiel upozornit, vzhladom k tomu ze mame doma male dieta, rozhodla som sa konat. aj mne sa par krat stalo ze na mna prskala, ale neskocila. ZATIAL.
sloboda zvierat ma odpalkovala tym ze nato niesu peniaze, a miestny urad tym ze oni to nerobia, ale sloboda zvierat. to zacarovany kruh.
viete mi niekto poradit?

panelak mame vedla domova dochodcov, ktori tieto mile macicky radi krmia.
ale na bezpecnost uz nepozeraju

dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Toxicita teobromínu, je rovnaká aj pre mačky. Mačky však, na rozdiel od psov, majú odlišne fungujúci chuťový aparát. Sladkosti ich až tak nelákajú. Máloktorá mačka prahne po tom, aby zožrala celú tabličku čokolády. Z toho dôvodu im otrava až tak nehrozí.

Takže čokoládu môžeš vylúčiť. Porozprávaj sa s riaditeľom domova dôchodcov, aby zakázal kŕmenie mačiek.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
Letko Pozri príspevok
Toxicita teobromínu, je rovnaká aj pre mačky. Mačky však, na rozdiel od psov, majú odlišne fungujúci chuťový aparát. Sladkosti ich až tak nelákajú. Máloktorá mačka prahne po tom, aby zožrala celú tabličku čokolády. Z toho dôvodu im otrava až tak nehrozí.

Takže čokoládu môžeš vylúčiť. Porozprávaj sa s riaditeľom domova dôchodcov, aby zakázal kŕmenie mačiek.
to sa da asi tazko zakazat
mi mame v bytovke pani ktora im nakupuje konzervy. ked prichadza o cca 16tej z prace, macky uz nastupene cakaju, a ked prechadzame okolo, tak len to syci
a dochodcovia si povedat nedaju, tazko tvrdohlavost. to sme uz skusali
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
Letko Pozri príspevok
Predbehnite tú pani a dajte mačkám konzervu s nejaký prekvapením, aby k vám už nikdy nezavítali
aj nad tym sme uz rozmyslali, nejaky jediiik im dat, ale kto to uprace ked to tu podochne?
teraz tu mame v krikoch 7 mladych maciek
na porazenie
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
LenkaKas Pozri príspevok
aj nad tym sme uz rozmyslali, nejaky jediiik im dat, ale kto to uprace ked to tu podochne?
teraz tu mame v krikoch 7 mladych maciek
na porazenie
Myslím, že poupratovanie je to najmenej.
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
Letko Pozri príspevok
Myslím, že poupratovanie je to najmenej.
fuu tak ku zdochline by som dobrovolne nesla
to by moj zaludok nezvladol, ani na zabijacky nechodim
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Raz by si ich zobrala a dala susedovi
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
Letko Pozri príspevok
Raz by si ich zobrala a dala susedovi
heh no ktovie ci ten nas "sused" uz nejake nema na balkone, lebo ma priserny smrad.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
LenkaKas Pozri príspevok
heh no ktovie ci ten nas "sused" uz nejake nema na balkone, lebo ma priserny smrad.
Choď sa k nemu sťažovať, že vám ide smrad z jeho balkóna
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Upratať zdochliny musí zverolekár alebo treba zavolať mestskú políciu.
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
verkaz Pozri príspevok
Upratať zdochliny musí zverolekár alebo treba zavolať mestskú políciu.
aj keby sme im my nieco dali do jedla napr.?
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
LenkaKas Pozri príspevok
aj keby sme im my nieco dali do jedla napr.?
Určite by ste sa tým nechválili, že ste im niečo do jedla pridali. Zomreli a basta.
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
Letko Pozri príspevok
Určite by ste sa tým nechválili, že ste im niečo do jedla pridali. Zomreli a basta.
to je jasne, ale nerobia sa im testy ci nemali besnotu a napr. tak by sa to zistilo?
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

LenkaKas Pozri príspevok
aj keby sme im my nieco dali do jedla napr.?
Kto ti to dokáže a dúfam, že im to nebudeš vysvetľovať.
Ak by niečo aj zverolekár zistil, tak to mala riešiť ochrana zvierat.
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Len či to budú chcieť zjesť?
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
verkaz Pozri príspevok
Kto ti to dokáže a dúfam, že im to nebudeš vysvetľovať.
Ak by niečo aj zverolekár zistil, tak to mala riešiť ochrana zvierat.
nechystam sa s nikym o tom hovorit
len potrebujem vediet co im dat aby ich to ...
0 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
Letko Pozri príspevok
…acylpirín je pre mačky toxický?
Na jeho metabolické spracovanie chýba mačkám enzymatická výbava a otrava sa prejavuje nekoordinovanými kŕčovitými záchvevmi a môže skončiť ochrnutím horných dýchacích svalov. I detské dávky (100mg) sú nebezpečné.
ten doma mame, a ako im to dat? do vody? lebo jedlo im dava ta zenska
alebo do mlieka??
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
http://www.mackysos.sk/index.php?kto...e&praca=clanky
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Dámy ja viem, že mačky sú problém - ale čo tak prečítať si ETIKETU PORADY a riešiť to oficiálne cez hygienika alebo nejaké OZ, ktoré sa starajú o mačky a nie otrávením a vystrieľaním a ja ešte neviem čím a z druhej strany veď len zlikvidujte mačky a potom sa potešte s premnožených potkanov - Tak porozmýšľajte čo je menšie zlo. A mačka nezaútočí je plachá aspoň tie čo sa vonku potulujú, leda ak už nemá inej únikovej cesty, rovnako ako pes.
4 0
LenkaKas LenkaKas

LenkaKas je offline (nepripojený) LenkaKas

milujem svoju rodinu, a pre bezpecnost svojho dietata dam aj macky vyhubit! ...viac
willma Pozri príspevok
Dámy ja viem, že mačky sú problém - ale čo tak prečítať si ETIKETU PORADY a riešiť to oficiálne cez hygienika alebo nejaké OZ, ktoré sa starajú o mačky a nie otrávením a vystrieľaním a ja ešte neviem čím a z druhej strany veď len zlikvidujte mačky a potom sa potešte s premnožených potkanov - Tak porozmýšľajte čo je menšie zlo. A mačka nezaútočí je plachá aspoň tie čo sa vonku potulujú, leda ak už nemá inej únikovej cesty, rovnako ako pes.
tie nase rozhodne plache niesu
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
willma Pozri príspevok
Dámy ja viem, že mačky sú problém - ale čo tak prečítať si ETIKETU PORADY a riešiť to oficiálne cez hygienika alebo nejaké OZ, ktoré sa starajú o mačky a nie otrávením a vystrieľaním a ja ešte neviem čím a z druhej strany veď len zlikvidujte mačky a potom sa potešte s premnožených potkanov - Tak porozmýšľajte čo je menšie zlo. A mačka nezaútočí je plachá aspoň tie čo sa vonku potulujú, leda ak už nemá inej únikovej cesty, rovnako ako pes.
LenkaKas tu písala:
sloboda zvierat ma odpalkovala tym ze nato niesu peniaze, a miestny urad tym ze oni to nerobia, ale sloboda zvierat. to zacarovany kruh.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať