Zavrieť

Porady

Moja malá Anketa :otvorenie cukrarne ,kaviarne ci cajovne?

Mam este jednu otazku . Skor by to zalezalo od ludi v nasej dedine..ale....Veeeelmi by som si chcela otvorit malu cukraren s cajovnou,popripade kaviarnicku,no vsetci ma odhovaraju,ze sa s tym na dedine neuplatnim.Ze skor chodia ludia tam kde sa fajci,pije ,..Starosta by kaviaren uvítal,aj priestor ponukol,peniaze nemam,len by som skusila poziadat o prispevok od statu. Chcem sa opýtať : čo by ste Vy najradšej navštevovali vo vašej dedine,alebo blizkosti domova: bar,restauraciu,cukraren,cajovnu ,ci kaviaren?a myslite ,ze je to zla volba?dakujem
Usporiadat
PASKOV PASKOV

PASKOV je offline (nepripojený) PASKOV

Když peníze nemám, tak je to určitě ekonomická sebevražda.
0 0
beline beline

beline je offline (nepripojený) beline

dakujem za uprimnost, asi sa v tomto naozaj nevyznam,,no ,aj tak dakujem
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No ja by som uvítal nefajčiarsku kaviareň. Ale obávam sa, že mojich 30 káv by ti nepokrylo ani náklady na elektrinu.
0 0
beline beline

beline je offline (nepripojený) beline

hmm,veru,,ale keby to bolo potme,pri svieckach,to by bolo hm?nebolo by treba na elektrinu len tu kavu kde by som varila
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
No mohla by si ju nosiť od McDonalda.
A zostalo by ti aj na odvody do zdravotnej poisťovne??
Naposledy upravil marjankaj : 10.01.12 at 20:50
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

preddavky na ZP nemusí platiť, je poistencom štátu, keďže to vidím na strašnú stratu RZZP bude nulové....ak by mohlo byť tak aj mínusové-.......ale toto je môj osobný názor, nemusí sa stotožňovať s realitou.....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mila123 Pozri príspevok
preddavky na ZP nemusí platiť, je poistencom štátu, keďže to vidím na strašnú stratu RZZP bude nulové....ak by mohlo byť tak aj mínusové-.......ale toto je môj osobný názor, nemusí sa stotožňovať s realitou.....
Odkedy je živnostník poistencom štátu? Niečo som prehliadol?
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

odpovedala som v inej téme, je možno budúci živnostník, kt. je teraz na MD.....
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mila123 Pozri príspevok
odpovedala som v inej téme, je možno budúci živnostník, kt. je teraz na MD.....
No ak bude prevádzkovať kaviareň bez živnostenského listu, tak jej hrozí pokuta za nedovolené podnikanie, prípadne trestné stíhanie.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

nie, to až tak na čierno nebolo, pýtala sa, či je možné prevádzkovať živnosť cez MD......chce to normálne, legálne.....
0 0
beline beline

beline je offline (nepripojený) beline

fuu haaa ,ste mi dali,,asi mozem ist rovno spat,,,ale stale to chcem,...plany mam a raz sa to podariii,,mozno nie dnes,ale zajtra urcite,,ako to dokazala kamoska,,nemala na zaciatku nic,len si poziadala o prispevok a uz podnika 4 roky...
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Laco sa uživí aj ako felčiar, nie len montér.

Otvor kasíno!

0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Mila123 Pozri príspevok
nie, to až tak na čierno nebolo, pýtala sa, či je možné prevádzkovať živnosť cez MD......chce to normálne, legálne.....
Predsa si tu nebudem zadanie skladať ako PUZZLE. Nech to napíše do jednej otázky. A starosta jej ten priestor prenajme zadarmo? Veď o tom rozhoduje miestne zastupiteľstvo.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
andrzey Pozri príspevok
fuu haaa ,ste mi dali,,asi mozem ist rovno spat,,,ale stale to chcem,...plany mam a raz sa to podariii,,mozno nie dnes,ale zajtra urcite,,ako to dokazala kamoska,,nemala na zaciatku nic,len si poziadala o prispevok a uz podnika 4 roky...
Keď nevyskúšaš, nedozvieš sa.
A prečo sa neporadíš s kamoškou? Ona to má tiež na dedine?
0 0
beline beline

beline je offline (nepripojený) beline

jjaj prepacte,,ja som zadala dve otazky, ......starosta mi navrol priestor a dohoda by bola mozna,,najom az po mesiaci otvorenia,,uz o tom som s nim hovorila,,to by bolo vybavene...
1 0
beline beline

beline je offline (nepripojený) beline

nie,veru vidis,kamoska to ma v meste
0 0
beline beline

beline je offline (nepripojený) beline

0 0
beline beline

beline je offline (nepripojený) beline

marjankaj Pozri príspevok
No ak bude prevádzkovať kaviareň bez živnostenského listu, tak jej hrozí pokuta za nedovolené podnikanie, prípadne trestné stíhanie.
nie nechcem nic nelegalne
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

1.Dobrý nápad.
2.Koľko má obec obyvateľov?
3.Aké zastúpenie je v obci mladých ľudí? Táto veková skupina by najviac uvítala tvoju ponuku.
4.Je obec mimo nejakého hlavného ťahu? Ak nie, tak je veľká pravdepodobnosť, že kvalitu služieb a príjemného prostredia ocenia i vzdialenejší hostia.
5.Bodaj by túto krajinu zaplavili dobré kaviarničky, cukrárne s vlastnými originálnymi zákuskami a tortami, kvalitnými zmrzlinami, ovocnými pohármi, kvalitnými šťavami bez konzervantov, kávami a čajmi. Môžeš mať ako doplnkový tovar darčekového charakteru - čokolády, bonboniéry, ...také, ktoré sa nepredávajú v miestnych potravinách. Odlišnosť. 6.Bez fajčenia.
7.Rob to čo cítiš, nie čo hovoria iní. Najlepšia cesta ako ani nezačať.
8. Pomôcka pre rozhodnutie, kde sa stretávajú mladšie ročníky v lete, máte tam nejaký parčík, námestíčko, vodu, ...ak áno, ako to riešia v zime?
Ak majú problém, tak sú cieľovou skupinou.
10.Na zariadenie nepotrebuješ veľké náklady spočiatku, stoly a stoličky, vytvoríš si štýl, ktorý dokážeš kultivovane skombinovať. Prístroje, hygiena budú najvyššie položky, sanita, prívody vody, elektriny.
11.Aký máš veľký priestor? A ešte keby si mala k nemu nejaký vonkajší priestor, jedno či do ulice, alebo do dvora, či záhrady. Vytvoriť priestor pre detičky s mamičkami.
12.Susedia, súhlas? Bol by?
12.Aká je zamestnanosť v obci?
13.V ktorom kraji? To sa nepýtam, pre tvoje zhodnotenie.
14.Poznám cukráreň medzi sídliskom a biznis areálom, cez víkend cukráreň býva zavretá, rodičia z okolia si objednávajú cukráreň na narodeninové oslavy pre svoje detičky s kamarátmi. Doma zostane čisto a ticho.:-) Majiteľka je tam s nimi sama, decká sa cítia ako veľkáči.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať