Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

V reštaurácii:
- Prepáčte, pane, tento stôl je obsadený!
- Tak ho odneste a prineste mi druhý.

Kde si sa túlal, že ideš z práce tak neskoro?
- Nehnevaj sa, drahá, ale nikto ma v úrade nezobudil.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

7 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

8 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.
tanky.jpg  
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Zase pondelok...
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

16 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

:-)
3 0
expeeert expeeert

expeeert je offline (nepripojený) expeeert

Do firmy nastúpi nový šéf. Je o nim známe, že je to tvrďák. Keď prví raz prechádza cez kanceláriu uvidí chlapa ako sa len tak opiera o stenu a čumí do blba.
Hovorí si, že teraz všetkým ukáže jak naloží s flákačami. Ide k tomu chlapovi a nahlas sa ho opýta: “Aký máš plat ?”
Muž na to, trochu prekvapene: “400 euri mesačne prečo ?”
Šéf vytiahne peňaženku, dá mu 200,- a zreve: “Tu máš plat za dva týždne, vypadni a už sa tu neukazuj !!!”
Muž vezme peniaze a odíde. Šéf má dobrý pocit, že všetkým ukázal, jaký je tvrďák popritom sa opýta: „Može mi dakto povedať, čo tu vlastne robilo toto hovädo ?”
A jeden zamestnanec mu s kľudom hovorí: “Doviezol nám pizzu .“
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pásla kone na betóne..... (slovenský film)
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
11900048_858880127522590_3861825348856227739_n.jpg  
5 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
h
Raketa.jpg  
14 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Kto sa spoznal? (okrem mňa )
plán.jpg  
9 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

asi je to reklama
5 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

12 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Zopár obrázkov.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Archimedes, Pascal a Newton sa hrajú na schovávačku. Archimedes odčítava. Pascal sa rozhliadne a skočí do krovia. Newton si vezme do ruky kus konára, na zem nakreslí štvorec meter krát meter a postaví sa do neho. Neschováva sa.
Archimedes doráta, poobzerá sa a samozrejme hneď zbadá Newtona a zvolá: "Desať, dvadsať Newton!" A Newton pokojne odpovie:" Tak to teda nie! Jeden Newton na meter štvorcový je predsa Pascal!"
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nový lekár psychiatrickej liečebne sa pri zoznamovaní s pacientmi pýta:
,, Vy ste sa sem ako dostali? "

Pacient:
,,No viete, za všetko môže moje manželstvo, to som nemal nikdy urobiť!
Vzal som si jednu vdovu, ktorá mala dospelú dcéru, ktorá sa stala mojou nevlastnou dcérou ... Keď nás prišiel navštíviť môj otec, tak sa do dcéry zamiloval a potom sa s ňou aj oženil. Teda moja nevlastná dcéra sa stala mojou nevlastnou matkou. Potom sa mojej žene narodil syn, ktorý bol samozrejme aj otca švagor, lebo to bol brat jeho manželky. No a keďže moja dcéra bola mojou nevlastnou matkou, jej malý brat, môj syn, sa stal mojím strýkom. Z toho vyplýva, že moja žena, ktorá je matkou mojej nevlastnej dcéry, je tiež mojou babičkou a ja som teda jej vnuk. Ale to nie je všetko. Pretože, mám za manželku svoju nevlastnú babičku, nie som len manžel a vnuk, ale som aj svoj vlastný dedko ... No nešiblo by vám s toho?
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Rodičia majú dve deti. Jedno riadneho pesimistu a druhé veľkého optimistu. Na vianoce chcú rodičia deti vyskúšať. Pesimistovi vykúpia obchod z hračkami a optimistovi dovezú do izby fúru konského hnoja. Zazvonia na zvonci a deti bežia do izby pozrieť darčeky. Z izby pesimistu sa ozýva plač.
- Toľko darčekov, všetci mi budú závidieť, hračky sa budú kaziť a bateriek koľko ide do nich.
Z izby optimistu sa ozýva smiech. Keď prídu do izby, optimista sa prehŕňa v hnojí a vraví:
- Toľko hnoja, tu musí byť niekde koník.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

.
studena.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať