Zavrieť

Porady

Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Víkendovo: hŕstková polievka, zapekaný karfiol, brokolica , šampiňóny so syrovo-smotanovou omáčkou a zemiakmi.
5 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Toto bude na neskorý obed, je strašne horúce nechutí.
P6090009.JPG  
6 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pmajap
Toto bude na neskorý obed, je strašne horúce nechutí.
majka, krásne.. závidím..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pmajap
Toto bude na neskorý obed, je strašne horúce nechutí.
Fúha, to je paráda. Sama si si dievčička nazbierala sama?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Nie ja Maruška, ja som dnes len jahody zbierala
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
evaj63
Kuracia poievka s rezancami, estonske kura, dusená ryža s hráškom a majoránkou, slivkový koláč s posýpkou, melon.
A ja neviem,čo to je "estónske" kura.Prezraď ,bo aj ujo gugeľ partizánči a nechce prezradiť...
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Peggynka
evaj63
Kuracia poievka s rezancami, estonske kura, dusená ryža s hráškom a majoránkou, slivkový koláč s posýpkou, melon.
A ja neviem,čo to je "estónske" kura.Prezraď ,bo aj ujo gugeľ partizánči a nechce prezradiť...
Rozporcované osolené.kura bez kože,v pekáči posypem koreninami čo mi prídu do ruky, niekedy je to aj 10 druhov, na kura rozložit' mrkvu na kolieska, dávam asi 1 kg. Zas to posypem trošku koreninami.Tteraz by tam mali íst' hríhy,je jedno aké, tie ja nedávam, a posledná vrstva je cibul'a. Dávam 3-4 vel'ké na koliečka nakrájané. Zas posypem koreninami, pokvapkám trošku olejom, zakryté piect' asi hodinu.

V povodnom recepte je kura najskor namočené vo vajci a narýchlo opečené- podl'a mňa netreba, a koreniny len na poslednej vrstve- cibuli, Všetko pustí hodne št'avy, olejom to netreba preháňat', ani pekáč nemastím, netreba.Moja banda to miluje.
4 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

evaj63
Peggynka
evaj63
Kuracia poievka s rezancami, estonske kura, dusená ryža s hráškom a majoránkou, slivkový koláč s posýpkou, melon.
A ja neviem,čo to je "estónske" kura.Prezraď ,bo aj ujo gugeľ partizánči a nechce prezradiť...
Rozporcované osolené.kura bez kože,v pekáči posypem koreninami čo mi prídu do ruky, niekedy je to aj 10 druhov, na kura rozložit' mrkvu na kolieska, dávam asi 1 kg. Zas to posypem trošku koreninami.Tteraz by tam mali íst' hríhy,je jedno aké, tie ja nedávam, a posledná vrstva je cibul'a. Dávam 3-4 vel'ké na koliečka nakrájané. Zas posypem koreninami, pokvapkám trošku olejom, zakryté piect' asi hodinu.

V povodnom recepte je kura najskor namočené vo vajci a narýchlo opečené- podl'a mňa netreba, a koreniny len na poslednej vrstve- cibuli, Všetko pustí hodne št'avy, olejom to netreba preháňat', ani pekáč nemastím, netreba.Moja banda to miluje.
vyzerá to fajne.. ja mám zase recept na jordánske kura, ale robila som to len raz, mne to moc nechutilo, príliš prenikavá chuť škorice.. aj keď som jej dala oveľa menej.. http://varecha.pravda.sk/recepty/jor...21-recept.html
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
[QUOTE="evaj63"]
Peggynka
evaj63
Kuracia poievka s rezancami, estonske kura, dusená ryža s hráškom a majoránkou, slivkový koláč s posýpkou, melon.
A ja neviem,čo to je "estónske" kura.Prezraď ,bo aj ujo gugeľ partizánči a nechce prezradiť...
Tak toto určite zachutí aj môjmu dedičovi.Ja tiež bez húb.Dáme si,vďaka.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
evaj63
Kuracia poievka s rezancami, estonske kura, dusená ryža s hráškom a majoránkou, slivkový koláč s posýpkou, melon.
A ja neviem,čo to je "estónske" kura.Prezraď ,bo aj ujo gugeľ partizánči a nechce prezradiť...
Nemáš previerku ...


Kurča pečené - kanapraad ( estónčina )
https://www.google.sk/search?q=kanap...w=1332&bih=621
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Peggynka
evaj63
Kuracia poievka s rezancami, estonske kura, dusená ryža s hráškom a majoránkou, slivkový koláč s posýpkou, melon.
A ja neviem,čo to je "estónske" kura.Prezraď ,bo aj ujo gugeľ partizánči a nechce prezradiť...
Nemáš previerku ...


Kurča pečené - kanapraad ( estónčina )
https://www.google.sk/search?q=kanap...w=1332&bih=621
Blondýna...musím byť dôslednejšia,bo mi tu furt tote oné dávaš.
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Na včerajšom obede po dcérinej promócii - Misa Nitrianskeho kráľa pre dvoch , ktorú nemohli zjesť ani štyria a Valachová radosť tiež porcia aspoň pre dvoch , čo sme nezjedli nám zabalili budeme mať s 1/2 aj na dnes
023.jpg  
024.jpg  
1/1
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Paráda a gratulírujem k promócii. Aj jedli ste tuším kráľovsky.
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ja nie tak veľkolepo ako wirgi... zapekaný baklažán, paradajka a pohár sterilizovaných cibuliek
3 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Tweety
Paráda a gratulírujem k promócii. Aj jedli ste tuším kráľovsky.
Ďakujem Majka ,no komu ako chutilo, ale vieme používať aj príbor
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jasné, len som to chcela odľahčiť. Ale tá misa vyzerala úžasne.
Naposledy upravil Tweety : 10.06.14 at 11:23
1 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

http://varecha.pravda.sk/recepty/jor...21-recept.html

Takéto kura so škoricou ani nám nešlo, skúsila som len raz, asi pred 15 rokmi,stačilo.A to ja škoricu možem a vel'mi.
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

hostinka pri 70tinách. Chutilo tak ako vyzerá.
DSC00411.jpg  
DSC00408.jpg  
DSC00409.jpg  
1/1
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Maya1
hostinka pri 70tinách. Chutilo tak ako vyzerá.
vyzerá fajne, tak aj chutil fajne.. myslím koláčik.. mňam..
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

nuž a ja len tak poskromne - hríby na smotane, cestoviny
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať