Zavrieť

Porady

Kvalitný kurz pre práce, mzdy a personalistiku

Prosím vás o radu, kto robí skutočne kvalitný kurz, v ktorom by som získala odborné vedomosti pre vypracovávanie miezd a personalistiky. Robila som v menšom rozsahu v tejto oblasti pred 9 rokmi, teda základ ovládam, ale za tie roky sa veľa zmenilo. Chcela by som absolvovať kurz, ktorý mi dá čo najviac nových poznatkov, informácii ale aj praktických ukážok.
Ďakujem.
Ivka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Leske je offline (nepripojený) Leske

    Leske
    pozrite si stránku www.jaspis.sk tam majú napísané kedy sú kurzy a v ktorom meste....
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    cacka Máte skúsenosti s ich kurzami? Na akej sú úrovni?
    Leske ešte nemám žiadne skúsenosti, ale plánujem ísť tam sa zapísať na kurz, keď si nájdem vhodný termín...jedna známa mi to odporučila a je veľmi spokojná...po kurze sa nasleduje skúška a po úspešnej skúške môže dostať osvedčenie...
    kremienok76 Ja som bola cez jaspis na mzdách, mne to osobne veľa nedalo keďže som ich už robila, ale ak si začiatočník tak je to fajn (hlavne ale závisí od lektora).... ale skôr by som povedala že treba robiť a hlavne si naštudovať zákony, lebo ten základ sa nemení... skôr sa teda prikláňam k rôznym školenia alebo seminárom zameraným na MaP.
    anavki Na kurz Jaspis som sa predbežne prihlásila aj ja....
    cacka Ja by mala záujem o ten kurz "účto neziskových organizácií"...takže budem o tom rozmýšľať...
      zbaliť

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    ja odporúčam školenia (školy) , ktoré organizuje J. Mihál.....cez firmu RELIA sro.
    bližšie info nájdeš aj v sekcii školenia.....

    Kvalitný kurz pre práce, mzdy a personalistiku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.