Zavrieť

Porady

Ochrana osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. koho sa tento zákon presne týka?

Viete mi prosím poradiť koho sa týka zákon Ochrana osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. , či treba spĺňať nejaký počet zamestnancov, ktorý zamestnávame či sa týka aj živnostníkov,ktorí majú zamestnancov a pod.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    Dobrý deň,
    ak máte živnosť a máte aspoň 1 zamestnanca, už sa Vás týka,
    (alebo ak máte e-shop a aspoň 1 zákazníka fyzickú osobu, takisto)
    janavrbovska Prosím, koho sa tento zákon netýka? Sme jednoosobová s.r.o. bez zamestnancov a robíme kovoobrábacie práce len pre firmy.
    Dav tak sa vás GDPR týka - údaje o zákazníkoch

    kati4 je offline (nepripojený) kati4

    kati4
    Zákon sa vzťahuje na každého, kto spracúva osobné údaje ..., pričom osobnými údajmi sú údaje týkajúce sa určenej, alebo určiteľnej osoby, ktorú môžme určiť priamo, alebo nepriamo ... napríklad: titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, rodné číslo, údaje o správaní sa, alebo konaní, biometrické údaje, informácie o vlastnostiach, pomeroch, kultúrnu, sociálnu, ekonomickú identitu ... atď.
    Oproti minulému zákonu, sa vypustili slovné spojenia (štátne orgány, právnické osoby atď.) a nahradili sa slovom "každý", a teda, zákon sa vzťahuje na každého, kto spracúva osobné údaje - § 2 predmetného zákona. Počet zamestnancov túto povinnosť neovplyvňuje.
    Naposledy upravil Katarína Mikle : 13.01.14 at 08:06
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    1Lucy5 Ďakujem za odpovede, našla som množstvo článkov, v ktorých sa píše, že sa tento zákon týka každého a pod. no našla som aj článok, ktorý tu dosť toho vyvracia poprosím o názor naň: http://www.podnikajte.sk/pravo-a-leg...h-udajov.xhtml
    Katarína Mikle Pekný deň prajem, článok som si prečítala, napíšte mi prosím, čo konktrétne v tomto článku sa Vám nepozdáva, pretože podľa môjho názoru je ok.
    1Lucy5 Ak využívame osobné údaje zamestnancov len na účely, prihlasovania, odhlasovania a iných zmien v zdravotných a sociálnych poisťovniach, príp. na spracovanie miezd, tak nemusíme vypracovávať nejaké formuláre na ich súhlas, príp. spracovať internú smernicu firmy o ochrane osobných údajov ako sa niekde píše.
    Katarína Mikle Na uvedené nie je potrebný súhlas. Prevádzkovateľ (zamestnávateľ) je povinný v zmysle § 15 ods.1, vykonať "tzv.oboznámenie dotknutej osoby."
    Na margo internej smernice, ktorú spomínate:
    Prevádzkovateľ je povinný chrániť spracúvané osobné údaje a na tento účel musí prijať "bezpečnostné opatrenia" a tieto musí zdokumentovať v bezpečnostnej smernici, alebo v bezpečnostnom projekte.
      zbaliť

    Ochrana osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. koho sa tento zákon presne týka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.