Zavrieť

Porady

Aké číslo faktúry do KV uviesť pri stravných lístkoch z DOXX?

Nakupujeme SL pre zamestnancov z DOXXu a na doklade je uvedené Príjmový - faktúra za hotové, ale číslo faktúry tam nie je uvedené. Pod tým je pokladničný doklad číslo 60 35940240. Môžem ju zapísať do záväzkov s týmto číslom bez medzery? Je na sumu 276 €.
janiva Mám ten istý problém, ale nie je to náhodou tak, že to prvé číslo je číslo príjmového dokladu a to druhé číslo patrí pod text -faktúra za hotové a je to číslo faktúry? Myslím že doklad má všetky náležitosti faktúry a je z IS KIS, čiže nie ERP a vtedy by mal ísť do B2 -zajtra idem volať do DOXX
mizu24 Je to faktúra a číslo faktúry je 60....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chrusťa je offline (nepripojený) Chrusťa

    Chrusťa
    pre istotu by som cinkla do Doxxu a sa ich opýtala, čo oni uvádzajú do KV....
    mizu24 asi mi nič neostáva...
    mizu24 Tak som to zistila, mám dať číslo pokladničného bločku

    janiva je offline (nepripojený) janiva

    janiva
    Volala som do DOXXu, prilepím komunikáciu :
    Klient: 532b2eb44d811

    Operátor: Call Centrum

    Dátum: 21.3.2014 (08:47 - 09:13)


    Call Centrum : (08:47)Dobrý deň, s čím Vám môžem pomôcť alebo poradiť?

    532b2eb44d811: (08:49)Dobrý deň chcela by som vedieť do akého oddielu v kontrolnom výkaze mám zaradiť Váš doklad -príjmový doklad - faktúra za hotové, ďakujem

    Call Centrum : (08:51)Naše doklady- predaj stravnych listkov za hotovost je u nas zaradeny KV do dkupiny D, teda na Vasej strane k tomu prislucha skupina B3/ pri hotovostnom predaji sa čislo dokladu nepise.

    532b2eb44d811: (08:52)Nevadí že sú to vysoké sumy? Až do 3000€?

    Call Centrum : (08:53)To Vam neviem povedat , tieto informacie nas poskytlo nase ekonomicke oddelenie, a myslim ze suma nie je rozhodujuca.

    532b2eb44d811: (08:53)Ďakujem, OK

    Call Centrum : (08:54)Mozem Vam dat kontakt na na nasu uctovnicku - účtovníčka mi povedala, že oni nepodliehajú ERP a majú to prekonzultované s audítormi a s daňovákmi
    mizu24 no a ja som minulý mesiac volala s účtovníčkou a tá povedala, že je to faktúra
    janiva Môžem dať číslo na účtovníčku DOXXu 041/5076310 a volala som aj na pobočku v Košiciach, kde kupujeme lístky a tam mi prečítala e-mail, ktorý im rozposlali po pobočkách, ktorý obsahoval to isté čo mi povedali v call centre, a začínal slovami: "podľa usmernenia DÚ..." tak to mám overené 2-krát a ja to budem dávať do B3.

    Aké číslo faktúry do KV uviesť pri stravných lístkoch z DOXX?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.