Zavrieť

Porady

ma problem prehrat stiahnuty film

caw mam tak problem stiahnem si film do pc potom odoslem na usb a na DVD a mi pise nepodporovany format a pritom na pc mi to ide dekuji za vopred informacie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    caw mam tak problem stiahnem si film do pc potom odoslem na usb a na DVD a mi pise nepodporovany format a pritom na pc mi to ide dekuji za vopred informacie
    Jááj milý môj - DVD prehrávač nie je tzv. multiformátový (ako napr. PC) - on má software, ktorý podporuje len niektoré formáty. To sa dozvieš aj v dokumentácii. Ale väčšina DVD prehrávačov (stolných) podporuje zvuk mp3, aac a vidoe mpeg2, mpeg4, DivX, Xvid. Tie lepšie dokonca h263, h264 (tzv.HD). Ak ti to neprehrá - jednoducho potom musíš prekonvertovať video na formáty, ktoré DVD-čko podporuje.



    A čo sa týka prehrávania v PC cez WMP - tento program používa video a audio kodeky (formáty), ktoré sú súčasťou OS - a často OS ich nemá všetky. Preto sa potom vyžaduje "doinštalovanie" ďalších kodekov, aby to prehrávalo.

    Radili ti - kašli na WMP (je to inak strašný moloch...) - nainštaluj VLC stadeto: http://www.videolan.org/index.sk.html - a budeš mať po starostiach - tento program totiž má v sebe implementované všetky používané kodeky (a táto posledná verzia dokonca pre vysoké rozlíšenie HD) a pritom zaberie menej miesta ako WMP. Okrem toho - má slovenskú lokalizáciu, sám si zisťuje aktualizácie a upozorní ťa na ne. Dokáže dokonca prehrávať priamo streamy (vysielanie) - dôkaz - pozerám zároveň aj JOJ.
    Stream.jpg  

    robioo je offline (nepripojený) robioo

    robioo
    Mam taky problém stiahnem si film a nejde mi zvuk, film mam spustený vo Windows Media Players
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j http://www.porada.sk/t237066-ma-prob...nuty-film.html
    načo zakladáš novú...tému
    mafo2253 a ze bohovsky nazov temy...
    skus si stiahnut nove kodeky
    vlado 33 Nainštaluj VLC player, vykašli sa na wmp.
      zbaliť

    ma problem prehrat stiahnuty film

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.