Zavrieť

Porady

Otváracie hodiny daňového úradu

Zdravím,

viete, ako to funguje s úradnými hodinami? Daňový úrad v Moldave n. Bodvou uvádza stránkové hodiny v stredu do 17:00, pre podateľňu tiež do 17:00 ... už druhú stretu som tam prišiel niečo po 15:30 kvôli registrácii k dani z príjmu a potom k dph, no nikdy tam nebola osoba, ktorá má registráciu na starosti, len paničky ktoré ma nechápali, že prečo som tu poobede alebo čo .. pritom hodiny do 17tej ... takto som 2x nič nevybavil ... je to normálne že tam na tento účel nikto nieje alebo si pravdepodobne úradníčky chodia domov len tak skôr, a nezaujíma ich to?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ak je to tak, ako uvádzaš, nie je to teda správne. Ak majú stránkové hodiny, majú povinnosť ich dodržiavať aj paničky, ktoré majú na starosti registráciu. Dožaduj sa vybavenia. Oni tam nie sú len tak, pre parádu ale majú slúžiť občanovi.
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Odporúčam túto otázku zadať na FB stránke Finančnej správy - https://www.facebook.com/FinancnaSprava
0 0
kajo92 kajo92

kajo92 je offline (nepripojený) kajo92

No veď to ... tie paničky ma smelo presviedčajú, že ona tu zvykne byť tak do 3tej a pri zmienke o úradných hodinách akoby zasa nechápali čo ponich chcem
0 0
kajo92 kajo92

kajo92 je offline (nepripojený) kajo92

Áno na FS som písal podnet ako na FB tak aj mailom, len či bude aj odpoveď
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Na FB to treba dať verejne, nie cez správu - verejné otázky takéhoto typu určite riešia promtnejšie
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kajo92
Áno na FS som písal podnet ako na FB tak aj mailom, len či bude aj odpoveď
Dlab na Book Fasovie...
Za šéfom pobočky si bol ???

---------------------------------------------------------

...magyar ... és megpróbálta ??? Feleségek szép szép szidja .
0 0
kajo92 kajo92

kajo92 je offline (nepripojený) kajo92

Tam nebol proste nikto okrem tých dvoch ... ale ak budem s istotou vedieť že tam byť mali, aj na registráciu tak to určite riešiť budem .. neviem ako inak chápať stránkové dni ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kajo92
Tam nebol proste nikto okrem tých dvoch ... ale ak budem s istotou vedieť že tam byť mali, aj na registráciu tak to určite riešiť budem .. neviem ako inak chápať stránkové dni ...
takto som 2x nič nevybavil
Len raz...potom smola.
Maďarôčky by mali po eržike.
0 0
kajo92 kajo92

kajo92 je offline (nepripojený) kajo92

Nj .. normálne to nieje, potvrdili mi to aj na finančnej správe
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať