Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo VIII

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t249932-co-sa-m...ml#post2599209 sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu
Naposledy upravil taiko : 09.12.14 at 14:28 Dôvod: preklep
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Správate sa ako oni.
Tá fotka je reálna, nie konšpiračná, došlo vám?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Peggynka
Nie som odborník,ale u mňa to funguje tak,že určité veci,ktoré som zažila...nepamätám.Ako keby to môj mozog vytesnil a ja mám...proste okno.A to mi šlo 3x o život.Asi funguje v mozgu čistička a nedovolí mi,aby som tým žila.
Ja si takto ráno vypočujem peknú pesničku a tá ma sprevádza celý deň;dnes túto:
Peggy išla som ti dať súhlas a jasné, že hneď aj mínuska, síce som ju po niekoľkých pokusoch dala preč, ale keď som odišla a znovu prišla do témy, zase tam bola.....ale už je preč :-)))
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kukuč - každá fotka sa dá upraviť... Photoshop dokáže zázraky...... Ozaj, kde je napísané, že je to presne z toho dňa a z toho letu tohto lietadla?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

kukučka
Zaujali ma tri veci, pre ktoré som tie linky pripla:
veľké problémy leteckej spoločnosti - štrajk
možná choroba pilota z výparov
ale najmä stovky? mini úlomkov lietadla na obrovskej ploche

- o tej fotke som hovorila, k tej som chcela počuť komentár od chlapov.

stručne
Aha o tejto.... nuž - hoď fľašu z veľkej výšky veľkou silou do jamy v zemi - čo zostane? Kopa malých črepov roztrúsených okolo miesta dopadu.....
Alebo si zober (tie nešťasné) havárky na našich cestách - čo zostane z auta, ktoré to napáli v 150-tke do stromu? A teraz si to zober v rýchlosti 700 km/h kolmo dolu. Tiež tam bude kopa šrotu.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

misoft
kukučka
Zaujali ma tri veci, pre ktoré som tie linky pripla:
veľké problémy leteckej spoločnosti - štrajk
možná choroba pilota z výparov
ale najmä stovky? mini úlomkov lietadla na obrovskej ploche

- o tej fotke som hovorila, k tej som chcela počuť komentár od chlapov.

stručne
Aha o tejto.... nuž - hoď fľašu z veľkej výšky veľkou silou do jamy v zemi - čo zostane? Kopa malých črepov roztrúsených okolo miesta dopadu.....
Alebo si zober (tie nešťasné) havárky na našich cestách - čo zostane z auta, ktoré to napáli v 150-tke do stromu? A teraz si to zober v rýchlosti 700 km/h kolmo dolu. Tiež tam bude kopa šrotu.
Misoft tam nesedí veľa vecí, aj seriózne periodiká zavádzajú, včeraz záznam pamäťovej karty bol poškodený, potom na nej nebolo nič, len klopkanie a dýchanie, samozrejme, že záznam je neprístupný verejnosti, čiže médiám, dnes je uvedený presný popis rozhovorov z pamäťovej karty v každom okamžiku, všetko sú polopravdy a je úplne jedno o aký zdroj sa jedná. To lietadlo údajne narazilo krídom o masív.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pmajap
Misoft tam nesedí veľa vecí, aj seriózne periodiká zavádzajú, včeraz záznam pamäťovej karty bol poškodený, potom na nej nebolo nič, len klopkanie a dýchanie, samozrejme, že záznam je neprístupný verejnosti, čiže médiám, dnes je uvedený presný popis rozhovorov z pamäťovej karty v každom okamžiku, všetko sú polopravdy a je úplne jedno o aký zdroj sa jedná. To lietadlo údajne narazilo krídom o masív.
Hmmmm.... presný popis rozhovorov..... od akej doby? Dýchanie a búchanie..... v akej dobe? Lebo v prvom prípade, ak sa im podarilo vytiahnuť zvuky od začiatku - predsa piloti medzi sebou komunikujú! A dýchanie a búchanie? Posledné minúty....
Vieš - hlasový záznamník už nie je len páska na kotúčiku, ale aj QRAM (pamäťový šváb). Zvukový záznam sa už vykonáva od okamihu, keď posádka zapne prvý spínač v lietadle a nahráva až do vypnutia energií v lietadle. Na páskach sa nahrávalo v dĺžke cca 2 hod. QRAM už dokáže ukladať dáta a zvuky v dĺžke až 12-16 hodín!
A seriózne periodiká - nedaj sa vysmiať - každé "periodikum" potrebuje dvíhať náklady, takže napíšu všetko, čo to dosiahne... i sprostosti....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

No vidíš šak toto som mala na mysli, seriózne a neseríózne o tom bola akože polemika, žiadne nie sú seriózne, viem, že sa to prepisuje na pamäťovú kartu a o tej tvrdili, že je úplne zničená a ajhľa nie je. Toť vsjo, nemám chuť špekulovať, stačí že je vonku nepríjemne.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100313/146487...lila-2300-eur-
vždy sa pobavím na článkoch tohto druhu....
"s rovnakou kabelkou svetoznámej značky, o akej bežné smrteľníčky môžu iba snívať. Stojí totiž 2300 eur"....úchvatná veta

pre každého je život o niečom inom....
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
http://www.topky.sk/cl/100313/146487...lila-2300-eur-
vždy sa pobavím na článkoch tohto druhu....
"s rovnakou kabelkou svetoznámej značky, o akej bežné smrteľníčky môžu iba snívať. Stojí totiž 2300 eur"....úchvatná veta

pre každého je život o niečom inom....
ako podnikám tak podnikám, aj právo na zisk si chcem uplatniťu odberateľov aj dodávateľov chcem ošmeknúť, aj zamestnanci sú na minimálke, teda ja ti neviem kde berie ten Boris 9 x 2300 € na kabelky pre všetky. Inak včera večer som pozeral "Rivers of babylon" a už je mi hneď všetko jasnejšie.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
http://www.topky.sk/cl/100313/146487...lila-2300-eur-
vždy sa pobavím na článkoch tohto druhu....
"s rovnakou kabelkou svetoznámej značky, o akej bežné smrteľníčky môžu iba snívať. Stojí totiž 2300 eur"....úchvatná veta

pre každého je život o niečom inom....
A ešte ma napadol tento vtip : učiteľka sa pýta detí v škole čim ešte chýba doma čo nemajú prihlási sa evička nám chýba domáce kino, atď až sa postaví Móricko a prehlási nám nič nechýba my už všetko máme a to ako? No moja sestra je ku.va včera prišla domov a povedala že má sifilis a otec zvolal "už len toto nám chýbalo. No a keby tie kabelky boli fosforeskujúce tak by ich mohli po odkopnutí používať ak bezpečnostné pri práci na diaľnici po zotmení. si predstav že by mala pri umývaní zubov reflexnú vestu
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft
Kukuč - každá fotka sa dá upraviť... Photoshop dokáže zázraky...... Ozaj, kde je napísané, že je to presne z toho dňa a z toho letu tohto lietadla?
Jéj, to som nevedela!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka
misoft
Kukuč - každá fotka sa dá upraviť... Photoshop dokáže zázraky...... Ozaj, kde je napísané, že je to presne z toho dňa a z toho letu tohto lietadla?
Jéj, to som nevedela!
Teoreticky neviem ako by som zvládol tie negatívne emócie( v prvých okamihoch) keby niekto povedal bez dôkazov že sebevrah si zobral mojich príbuzných zo sebou na druhý svet, to aby sa jeho rodina kvôli možnej pomste (vendete) do konca života plazila kanálmi takže čo vlastne tí novinári robia? LEN SVOJU PRÁCU.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
pavol54
Teoreticky neviem ako by som zvládol tie negatívne emócie( v prvých okamihoch) keby niekto povedal bez dôkazov že sebevrah si zobral mojich príbuzných zo sebou na druhý svet, to aby sa jeho rodina kvôli možnej pomste (vendete) do konca života plazila kanálmi takže čo vlastne tí novinári robia? LEN SVOJU PRÁCU.
Včera vraveli v TV,že rodinu zdekovali kvôli možnému lynču...uff.Žeby až toto hrozilo, Dúfam,že nie,aj keď...Rus,čo mu zahynula žena s deťmi na Bodamskom jazere kvôli chybe švajčiarskeho dispečera,si počkal
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

pavol54
kukučka
misoft
Kukuč - každá fotka sa dá upraviť... Photoshop dokáže zázraky...... Ozaj, kde je napísané, že je to presne z toho dňa a z toho letu tohto lietadla?
Jéj, to som nevedela!
Teoreticky neviem ako by som zvládol tie negatívne emócie( v prvých okamihoch) keby niekto povedal bez dôkazov že sebevrah si zobral mojich príbuzných zo sebou na druhý svet, to aby sa jeho rodina kvôli možnej pomste (vendete) do konca života plazila kanálmi takže čo vlastne tí novinári robia? LEN SVOJU PRÁCU.
Nedá sa to, vždy sa to vracia, najprv roky nedokážeš pozerať ani krimi a do konca života máš hrôzu z pohrebov, ale chuť na pomstu tá pominie rýchlo.
Znovu sa vraciam k tej fotke, nechápem, to lietadlo je na atómy rozpadnuté, jedna čierna skrinka sa našla desať km od miesta nárazu, tak tomu nerozumiem.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Peggynka
pavol54
Teoreticky neviem ako by som zvládol tie negatívne emócie( v prvých okamihoch) keby niekto povedal bez dôkazov že sebevrah si zobral mojich príbuzných zo sebou na druhý svet, to aby sa jeho rodina kvôli možnej pomste (vendete) do konca života plazila kanálmi takže čo vlastne tí novinári robia? LEN SVOJU PRÁCU.
Včera vraveli v TV,že rodinu zdekovali kvôli možnému lynču...uff.Žeby až toto hrozilo, Dúfam,že nie,aj keď...Rus,čo mu zahynula žena s deťmi na Bodamskom jazere kvôli chybe švajčiarskeho dispečera,si počkal
to je normálne, u nás roťák v službe omylom zastrelil vojaka , museli sme ho rýchlo odstaviť,to si mala vidieť, vojakov otec keby ho dostal do rúk tak ho zabije, vedel by som rozprávať o prípadoch
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
to je normálne, u nás roťák v službe omylom zastrelil vojaka , museli sme ho rýchlo odstaviť,to si mala vidieť, vojakov otec keby ho dostal do rúk tak ho zabije, vedel by som rozprávať o prípadoch
Mi vrav o tom...... zažil som podobné - trikrát.... stačilo...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
pavol54
to je normálne, u nás roťák v službe omylom zastrelil vojaka , museli sme ho rýchlo odstaviť,to si mala vidieť, vojakov otec keby ho dostal do rúk tak ho zabije, vedel by som rozprávať o prípadoch
Mi vrav o tom...... zažil som podobné - trikrát.... stačilo...
Som šiel do služby za malého koňa. Fasujem kvér a pýtam sa deveťáka, že čo nové..
Taký povzdych hodil..."Mladý sa práskol, pokiaľ som bol na večeri."...Mi oči vybehli.
Dôvod ? Matka umierala na raka a mladý dostal kopačky od frajerky...
Nechápal som jeho jednanie.
0 0
tannenkau tannenkau

tannenkau je offline (nepripojený) tannenkau

buchač
misoft
pavol54
to je normálne, u nás roťák v službe omylom zastrelil vojaka , museli sme ho rýchlo odstaviť,to si mala vidieť, vojakov otec keby ho dostal do rúk tak ho zabije, vedel by som rozprávať o prípadoch
Mi vrav o tom...... zažil som podobné - trikrát.... stačilo...
Som šiel do služby za malého koňa. Fasujem kvér a pýtam sa deveťáka, že čo nové..
Taký povzdych hodil..."Mladý sa práskol, pokiaľ som bol na večeri."...Mi oči vybehli.
Dôvod ? Matka umierala na raka a mladý dostal kopačky od frajerky...
Nechápal som jeho jednanie.


deveťáka ? = otrlý



mladého ? - - - do hlavy nevidíš = nevieš s kým , čo , ako zamáva
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tannenkau
buchač
misoft
pavol54
to je normálne, u nás roťák v službe omylom zastrelil vojaka , museli sme ho rýchlo odstaviť,to si mala vidieť, vojakov otec keby ho dostal do rúk tak ho zabije, vedel by som rozprávať o prípadoch
Mi vrav o tom...... zažil som podobné - trikrát.... stačilo...
Som šiel do služby za malého koňa. Fasujem kvér a pýtam sa deveťáka, že čo nové..
Taký povzdych hodil..."Mladý sa práskol, pokiaľ som bol na večeri."...Mi oči vybehli.
Dôvod ? Matka umierala na raka a mladý dostal kopačky od frajerky...
Nechápal som jeho jednanie.
deveťáka ? = otrlý

mladého ?
do hlavy nevidíš
nevieš s kým , čo , ako zamáva
Mladého ...
Ale šak hej, veď jasné...len ma tak zarazilo, šak mame nejak nepomohol k tomu uzdraveniu.
...a frajerka ?...veď si mohol nájsť po čase iné dievča.
Či ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať