Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
StanislavaF StanislavaF

StanislavaF je offline (nepripojený) StanislavaF

Mojej sestre to montovali tento pondelok, všetko jej dali zadarmo, ale nejde jej txt, ale že v najbližšej dobe by to mali dať do poriadku.
0 0
StanislavaF StanislavaF

StanislavaF je offline (nepripojený) StanislavaF

ešte pridám, že čakali dosť dlho kým im to prišli namontovať cca 4 mesiace
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Barbara
Čafte, chcela by som sa spýtať Vás, ktorí už máte DIgi-tv, je fakt pravda, že keď v domácnosti máte napr. 3 televízory, tak nie je možnosť ako pri UPC, že môžte sledovať na tých troch televízoroch rôzne programy???
je to fakt tak, že na všetkých televízoroch sa dá sledovať len ten istý program??? napr. prima- tak na všetkých troch sa dá pozerať teda prima??
Áno, na to som sa pýtala, keď som nahlasovala záujem. Nemôžeš pozerať rôzne programy. Na všetkých rovnaký. Ja už mám objednávku 2 mesiace a stále nič.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
díky, no čo už, tak počkám,kým bude aj u nich tá možnosť

len ma to mrzí, lebo sú tam také programy, ktoré by som mala radšej, napr. MTVE, Catoonnetvork aj discovery 3 druhy atď.-dúfam toto neni reklama
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Barbara
díky, no čo už, tak počkám,kým bude aj u nich tá možnosť
Tá možnosť nikdy nebude jedine že by si kúpila rozbočovač na kábel a 3 satelitné prijímače.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...opäť sa pridávam k debate... Po troch mesiacoch od podania objednávky nám telefonovali majstri montéri. Konečne prišli, ja som bola happy že aké veľké prekvapko budú mať deti...a bola som prekvapkaná ja! Montéri vyšli na balkón, nasledoval sled nezreprodukovateľných nadávok, lebo práve vtedy zistili, že sú na balkóne ktorý je otočený na severozápad. Na juhovýchod máme len dve strešné okná v detskej izbe a tam sa to namontovať nedalo. Takže sme dostali pokyn vyžiadať si od správcu budovy povolenie na výstup technikov na strechu, povolenie na umiestnenie satelitu na mestskú budovu... Manžel behal od čerta k diablovi, lebo budova je v záruke, preto je potrebné aj potvrdenie od firmy čo dom stavala...mesto si potvrdenie zobralo a na základe neho sa nám do 30 dní vyjadria či vôbec môžeme ten satelit na strechu namontovať. Ešte som zabudla napísať, že v akcii "montáž zadarmo" je 10 metrov káblu, čo nám stačiť nebude, a tiež nemôžu použiť klasický úchyt o zábradlie, preto je treba nejaký výložník, ktorý si tiež budem musieť zaplatiť ja, údajne cca 380,-- Skk. Už teraz sa teším, aké to bude super, keď to konečne budeme mať... Čo sa týka viacerých televíznych prijímačov, my máme tiež dva. Teraz máme 10 programov, slovenské a české, tie budeme mať stále, takže ak som to dobre pochopila, na jednom televízore by sa malo dať pozerať satelit a pokiaľ by som chcela, na druhom by sa dalo pozerať na tie, čo sú aj teraz. Alebo sa mýlim???
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

georeo
Čo sa týka viacerých televíznych prijímačov, my máme tiež dva. Teraz máme 10 programov, slovenské a české, tie budeme mať stále, takže ak som to dobre pochopila, na jednom televízore by sa malo dať pozerať satelit a pokiaľ by som chcela, na druhom by sa dalo pozerať na tie, čo sú aj teraz. Alebo sa mýlim???
Budeš si musieť kúpiť zlučovač káblov,doterajší a digi-kábel zlúčiť dokopy a dúfať že sa nebudú vzájomne rušiť a interferovať a na oboch tv budeš mať doterajšie aj digi programy-len kto bude mať digi-prijímač bude určovať čo bude na digi-kábli
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Ďakujem.

Keď sa tak vyznáš, ešte by som sa chcela opýtať na prepojenie počítača s televízorom. Keď sme ho kupovali, v predajni vraveli, že počítač sa dá použiť aj ako "DVD prehrávač", myslím tým, že na PC si pustím DVD a dá sa to pozerať na TV. Kvôli tomu sme si prebudovali obývačku, počítač bol pri televízore, lebo kábel bol krátky...a nešlo to. Aj technik od nich to skúšal a nepodarilo sa mu to nastaviť. (skúšal čosi cez druhú obrazovku... na TV bolo vidno len "pokračovanie plochy", teda keď som si myšou presunula nejakú ikonu mimo monitora, objavilo sa mi to na TV, ale bez farby a rozmazané...). Poraď aký kábel treba na toto a ako sa to dá nastaviť? je veľmi nepraktické celú rodinu usádzať pred monitor... Len mi prosím neraď kúpu prehrávača či rekordéra. Radšej nejaké prepojenie.

Ďakujem. Máš to u mňa...
0 0
miro_c miro_c

miro_c je offline (nepripojený) miro_c

georeo
Ďakujem.

Keď sa tak vyznáš, ešte by som sa chcela opýtať na prepojenie počítača s televízorom. Keď sme ho kupovali, v predajni vraveli, že počítač sa dá použiť aj ako "DVD prehrávač", myslím tým, že na PC si pustím DVD a dá sa to pozerať na TV. Kvôli tomu sme si prebudovali obývačku, počítač bol pri televízore, lebo kábel bol krátky...a nešlo to. Aj technik od nich to skúšal a nepodarilo sa mu to nastaviť. (skúšal čosi cez druhú obrazovku... na TV bolo vidno len "pokračovanie plochy", teda keď som si myšou presunula nejakú ikonu mimo monitora, objavilo sa mi to na TV, ale bez farby a rozmazané...). Poraď aký kábel treba na toto a ako sa to dá nastaviť? je veľmi nepraktické celú rodinu usádzať pred monitor... Len mi prosím neraď kúpu prehrávača či rekordéra. Radšej nejaké prepojenie.

Ďakujem. Máš to u mňa...
Link na postup prepojenia počítaču s TV:http://www.pcspace.sk/content/view/35/36/.
Dúfam, že Ti to aspoň trochu pomôže. Nastavenia sú pre grafické karty prakticky zhodné, závisí len od vzhľadu software k nim dodávaného. Ja pozerávam DVD z notebooku - výstup S-Video - vstup SCART.
0 0
elektro elektro

elektro je offline (nepripojený) elektro

Obyčajný človek,ktorý má zamestnanie koníčkom ...viac
Čaute,nedá mi neodpovedať.Ja som s tých čo aj montujú DigiTv.Programi sa prepínajú SAT prímačom !teda technicky nieje možné pozerať rôzny program na viacerých tel.a už vôbec nie PRIMU (tá tam nevysiela).A čo sa týka čakacej doby.Montér ktorý si zoženie zákazníka sám tak má za neho príplatok,teda zákazníkov nahlásených v centre odkladá.Ak chcete mat DigiTv skôr nahláste sa u montážnikov alebo bilerov a nie na bezplatnom čísle,ovšem ak nechcete čakať.....
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

miro_c
Link na postup prepojenia počítaču s TV:http://www.pcspace.sk/content/view/35/36/.
Dúfam, že Ti to aspoň trochu pomôže. Nastavenia sú pre grafické karty prakticky zhodné, závisí len od vzhľadu software k nim dodávaného. Ja pozerávam DVD z notebooku - výstup S-Video - vstup SCART.
...tak. Práve som ten link poslala manželovi na e-mail, nech sa trošku potrápi a skúsi to konečne po troch rokoch prepojiť. Dám vedieť ako to dopadlo...

...a aby som sa vyjadrila aj k príspevku od "Elektro". My sme mali na vchodových dverách nalepený info leták s mobilným číslom (nie infolinkou). Práve na tom mobile nám tvrdili, že do konca týždňa sú u nás, potom zas do konca ďalšieho.......................
potom sa to reklamovalo cez Bratislavu a do dvoch dní som mala technikov doma. Tí mi tvrdili, že im nahlásili robotu deň predtým... Nechcem nikomu krivdiť.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Ahojte.
Po dlhšej dobe som si prečítal príspevky o Digi Tv. Ja som tiež chcel túto TV. Šiel som do UPC zrušiť s nimi zmluvu aby som neplatil dve TV. Asi po mesiaci som mal telefonát z BA, v ktorom mi dali ponúku aby som ostal naďalej ich zakazníkom. Ponuka znela na 228 Sk pri viazanosti na jeden rok. Takže mám stále UPC, ale namiesto 350 Sk platím 228 Sk za tú istú ponuku. Aj tak sa musím poďakovať Digi Tv, priniesli totiž konkurenciu a výsledok je znížená cena. Dokonca pri viazanosti na 1,5 roka cena je len 199 Sk. Vstup novej spoločnosti na náš trh mal skutočný význam.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
čo nepovieš? Žeby Kabel plus dával takého ponuky? Doteraz s nimi nebola žiadna reč. Aj problémy sa riešili len ťažko.
Ja mám Digi-TV a som spokojná. Sem-tam mi zaštvorčekuje obraz, ale dá sa to vydržať. Odôvodnili to tým, že iba začínajú.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

Ahoj cactus.
To nebola reklama pre UPC. Mal som ich plné zuby. Bojoval som s nimi niekoľko mesiacov a vyústilo to do pokusu o zrušenie zmluvy s nimi. Táto ponuka ma tak isto prekvapila. Neviem odkiaľ si, ale u nás v Poprade sú takéto ponúky bežné. Je to viazané na 1 rok, alebo 1,5 roka. Ceny 220 a 199 Sk. Ja platím 228 Sk je špcialna pnuka zo zľavou 35%.
0 0
petovsan petovsan

petovsan je offline (nepripojený) petovsan

elektro
Čaute,nedá mi neodpovedať.Ja som s tých čo aj montujú DigiTv.Programi sa prepínajú SAT prímačom !teda technicky nieje možné pozerať rôzny program na viacerých tel.a už vôbec nie PRIMU (tá tam nevysiela).A čo sa týka čakacej doby.Montér ktorý si zoženie zákazníka sám tak má za neho príplatok,teda zákazníkov nahlásených v centre odkladá.Ak chcete mat DigiTv skôr nahláste sa u montážnikov alebo bilerov a nie na bezplatnom čísle,ovšem ak nechcete čakať.....
Tak toto môžem potvrdiť, pretože ak som nahlasovala záujem o digi-tv na bezplatnom čísle, sľúbili montáž do 3 týždňov, po 4 týždňoch som nevydržala a kontaktovala satelitné štúdio v našom meste a čuduj sa svet, behom 2 dní sme mali doma o satelit viac.
0 0
rastom rastom

rastom je offline (nepripojený) rastom

ANO. FUNGUJE TO TAK.
AJ JA TO TAK MAM.
Tiež som uvažoval o digiTV ale ponuka na 2 roky po 199,- Sk s DPH /mesačne od UPC sa nedala odmietnuť.
A navyše žiaden problém s STV a CT )
****************************************
Ľubomír
Ahojte.
Po dlhšej dobe som si prečítal príspevky o Digi Tv. Ja som tiež chcel túto TV. Šiel som do UPC zrušiť s nimi zmluvu aby som neplatil dve TV. Asi po mesiaci som mal telefonát z BA, v ktorom mi dali ponúku aby som ostal naďalej ich zakazníkom. Ponuka znela na 228 Sk pri viazanosti na jeden rok. Takže mám stále UPC, ale namiesto 350 Sk platím 228 Sk za tú istú ponuku. Aj tak sa musím poďakovať Digi Tv, priniesli totiž konkurenciu a výsledok je znížená cena. Dokonca pri viazanosti na 1,5 roka cena je len 199 Sk. Vstup novej spoločnosti na náš trh mal skutočný význam.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

bracho to kupil domov, lebo byva na dedine,kde nechyta okrem jednotky dvojky a markizy nic ine .. tak si dal toto .... SUPER ... ale chybaju mi tam ceske programy ... akurat pre neho je najzaujimavejsi private spice )))))))))))))))))))) (ak mate male deti odporucam zablokovat, lebos a nebudete stacit cudovat, ked si to kuknete) ))) Takze Digi-TV je OK )) a za tu cenu?
0 0
Hufo Hufo

Hufo je offline (nepripojený) Hufo

zdravim vas ....... Vedel by mi niekto prosim Vas poradit nejaku digitalnu televiziu ktoru by som mohol mat v bare ???
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Čakáme na sľubené Digi-TV, ktoré malo byť do 14 dní už asi 3-4 mesiace a stále nič, ale je fakt že nikoho nenaháňame. Ale osobne si myslím, že keď mi dá niekto lehotu 14 dní, nemyslí tým že príde až 14 dní po treťom zavolaní. Kým prídu asi to už ani nebudeme chcieť, budeme mať niečo iné.
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

...Janka, sme na tom rovnako. Ja som tu už písala celú históriu, trošku to skrátim. My sme to objednávali tuším v polovici mája. Sľuby nemali konca kraja...potom začiatkom augusta ku mne prišli technici...nemohli to namontovať, lebo mám balkón na severozápad a oni sa musia natočiť na opačnú stranu. Tam je iba strešné okno - tam sa to dať nedá. Jediná možnosť - strecha. Nakoľko bývam v mestskom byte, treba povolenie od mesta, že môžu vyjsť technici na strechu a môžu mi to tam namontovať a keďže je budova ešte v záruke, treba aj povolenie firmy čo to stavala. To sme získali po 6 týždňoch - list nám prišiel vo štvrtok. Teda sme volali technikov, sľúbili že v pondelok ráno prijdu. Neprišli, tak som opäť volala, že prídeme na rad medzi 14,00-15,00. Dohodli sme sa, že mi pol hodinu pred príchodom zavolajú - nevolali. Včera som celý deň skúšala...nikto nedvíha. Našla som si číslo v zozname na pevnú, tam mi povedali, že všetci technici sú na týždňovke v tuším Leviciach...

Tak mi dochádzajú nervy a asi im obácham celý satelit o hlavu keď prídu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať