Zavrieť

Porady

Dohoda o pracovnej činnosti od 1.5.2015 a odvody na zdravotné poistenie

Som nezamestnaná a v evidencii na úrade práce. Od 1.5.2015 sa mi naskytla možnosť pracovať na dohodu o pracovnej činnosti s odmenou cca 1000,-eur brutto mesačne. Bude to jediný zdroj mojich príjmov. Keďže sa musím odhlásiť z evidencie na úrade práce, potrebujem si overiť ako to bude ďalej s platením odvodov na zdravotné poistenie. Obávam sa či odvody na zdravotné poistenie z takto uzatvorenej dohody mi pokryjú celú povinnosť voči zdravotnej poisťovni, aby som nemala neskôr nedoplatky. Viete mi prosím poradiť čo má byť uvedené v dohode - aký rozsah prác aby bolo pokryté celé zdravotné poustenie za celý mesiac?
Ďakujem za rady.
veronikasad Výkon práce na dohodu bude rozvrhnutý na celý týždeň - PO-Pia ?
Na DoPČ môžeš odpracovať len 10 hod. týždenne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blondint je offline (nepripojený) blondint

    blondint
    skús sa dohodnúť so zamestnávateľom, že ťa prihlási do ZP a nebude ťa odhlasovať /iba ak by dohoda skončila samozrejme/ , tak, či tak bude platiť odvody z odmeny a ty by si tak nemusela nič doplácať na ZP.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad pokial nebude mať prácu rozvrhnutú na 5 prac.dní v týždni, takáto dohoda nie je možná
    nuta Môžem sa dohodnúť tak, že práca bude 10 hodín týždenne a 5 pracovných dní v týždni. Ak tomu dobre rozumiem tak za takýchto podmienok by som nemusela na ZP doplácať nič?
    veronikasad ano, pri takto rozvrhnutom pracovnom čase nebudeš doplácať zdr.poistenie. Ak by napr. bol výkon práce len jedn deň v týždni, za ostatné dni by si musela zdr.poistenie zaplatiť ako samoplatitel (z min. vymer.základu), bez ohladu na to, že výška tvojej odmeny je oveľa vyššia ako min.vymer.základ.
    nuta A ešte poprosím o radu či za mňa bude zamestnávateľ ako za dohodára odvádzať aj odvody na dôchodok a či sa mi toto obdobie započíta ako odpracované?
    veronikasad ano. Predpokladám, že pôjde o dohodu s pravidelným príjmom
    nuta skúsim sa tak dohodnúť. Ak by sa stalo že sa nedohodnem a že by výkon práce bol napokon len niektoré dni v týždni koľko robí peňazí to zdravotné poistenie ktoré by som si musela sama platiť na deň asi?
    veronikasad 412/počet kal.dní v mesiaci*14% = platba samoplatitela za 1 kal.deň (platila by si aj za víkendy)
    nuta ďakujem zatiaľ za rady
    nuta Ešte sa chcem poradiť - keď budem mať u rôznych zamestnávateľov viac dohôd o vykonaní pracovnej činnosti bude za mňa platiť odvody do zdravotnej poisťovne každý zamestnávateľ zvlášť alebo ako by to bolo?
    A ešte jedna vec - môže mi zamestnávateľ do dohody o pracovnej činnosti zahrnúť paušál ktorým mi vynahradí používanie môjho auta na jeho účely?
    Ďakujem vopred za rady
      zbaliť

    Dohoda o pracovnej činnosti od 1.5.2015 a odvody na zdravotné poistenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.