Zavrieť

Porady

Požiadavka ZP UNION a.s.- návrh na byrokratický nezmysel roka

Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

11666198_10207062544152247_7891766693897106400_n.jpg  
Návrh na byrokratický nezmysel roka
Naposledy upravil Dav : 29.06.15 at 05:56
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Pochváliť
Ja by som to dala ako tip a "Návrh na byrokratický nezmysel roka"ako jeho nazov ....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Pochváliť
nie je dnes prvý apríl,či? no tak akože......že......ty vole......akoby povedali naši bývalí bratia Češi.....
1 0
tmhwk tmhwk

tmhwk je offline (nepripojený) tmhwk

Pochváliť
Neviem o čo presne ide, ale skôr sa mi zdá že toto je "dobrá vôla poisťovne" ktorá upozorňuje na to, že občas môžu mať ľudia problém, ak si dané tlačivo vytlačia z netu a čiernobielo, lebo pri svojvolnom posudovaní úradníkom na nejakom úrade nevyzerá dostatočne "originálne". Nie je to nič, čo by priamo poisťovňa mohla ovplyvniť, ide len o upozornenie ktoré potencionálne môže ľudom ušetriť nervy na iných úradoch, nejde o žiadnu "požiadavku poisťovne".
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pochváliť
Od roku 1994 používam na spracovanie miezd účtovný program. Tie staré boli ešte v DOS-e a žiaden úradník ani teta nemal problém s akceptovaním čiernych písmeniek na bielom podklade a v čiernom rámčeku. Dokonca sme boli považovaní za ekologicky zmýšľajúcich, keď sme namiesto kvanta farby na natlačených výkazoch použili jednoduchú ekologicko-ekonomickú variantu výkazu. Nie mi je jasné, v čom, okrem farby, sa líši farebný od nefarebného výkazu. Dôležitá je časová pečiatka, a tá je čiernymi písmenkami.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pochváliť
Okrem toho, žiaden "človek" nepotrebuje výkaz z poisťovne. Netýka sa poistencov, ale platiteľov poistného a predkladá sa jedine na úrad práce pri refundáciách podľa zákona o službách zamestnanosti, alebo na ministerstvá pri projektoch EÚ. Bežný zamestnávateľ ho založí do šanonu a nič sa s ním nedeje, kým nepríde kontrola z poisťovne alebo DÚ.
Naposledy upravil Dav : 29.06.15 at 11:39
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pochváliť
Dav
Okrem toho, žiaden "človek" nepotrebuje výkaz z poisťovne. Netýka sa poistencov, ale platiteľov poistného a predkladá sa jedine na úrad práce pri refundáciách podľa zákona o službách zamestnanosti, alebo na ministerstvá pri projektoch EÚ. Bežný zamestnávateľ ho založí do šanonu a nič sa s ním nedeje, kým nepríde kontrola z poisťovne alebo DÚ.
Oli, o čo konkrétne ide ? Nemám teraz poistencov v ZP Union. Nechcú akceptovať čierno biele mesačné výkazy ?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Pochváliť
Dav
Od roku 1994 používam na spracovanie miezd účtovný program. Tie staré boli ešte v DOS-e a žiaden úradník ani teta nemal problém s akceptovaním čiernych písmeniek na bielom podklade a v čiernom rámčeku. Dokonca sme boli považovaní za ekologicky zmýšľajúcich, keď sme namiesto kvanta farby na natlačených výkazoch použili jednoduchú ekologicko-ekonomickú variantu výkazu. Nie mi je jasné, v čom, okrem farby, sa líši farebný od nefarebného výkazu. Dôležitá je časová pečiatka, a tá je čiernymi písmenkami.
Však poisťovňa ťa nenúti vytlačiť to farebne. Ty si to vytlač čiernobielo. Je to len informácia.
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 11, Posledný príspevok: 18.09.07
  2. Príspevkov: 5, Posledný príspevok: 18.01.07
  3. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 18.04.06
  4. Príspevkov: 2, Posledný príspevok: 13.04.06
  5. Príspevkov: 14, Posledný príspevok: 25.02.06