Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo XI

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t270387-p68-co-...otesilo-x.html sme skocili a pokracujeme tuto.
Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Zvady, urazky a ine nepristojnosti skoncia tuto http://www.porada.sk/t273296-pieskovisko.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja len takú poznámočku k ProCare: v niektorých prípadoch vyšetrenie vyžaduje KO. Lekár odoberie krv a hajde na KO. Je to platené poisťovňou, lenže ProCare si to vo svojom "balíku" dá ešte raz zaplatiť - teda berie niekedy za jeden výkon platbu dvakrát - to už je zdieranie pacienta a okrádanie štátu. Nie je to náhodou nezákonné? Nie je to náhodou nezákonný majetkový prospech?
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

a nemám nič spoločné s ProCare.. keby niečo..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
... ale ja idem raz ročne a rada zaplatím..
...a sme doma, stará mať..
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

buchač
Žabinka
... ale ja idem raz ročne a rada zaplatím..
...a sme doma, stará mať..
aby sme sa rozumeli, ja ich nebránim.. len teraz nemám dôvod na sťažnosti, takto mi to vyhovuje.. keď náhodou začnem chodiť opakovane s dákym problémom, a budem veľa platiť, tak asi sa mi to nebude páčiť..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Žabinka
buchač
Žabinka
... ale ja idem raz ročne a rada zaplatím..
...a sme doma, stará mať..
aby sme sa rozumeli, ja ich nebránim.. len teraz nemám dôvod na sťažnosti, takto mi to vyhovuje.. keď náhodou začnem chodiť opakovane s dákym problémom, a budem veľa platiť, tak asi sa mi to nebude páčiť..
Veď ani ja Pro Care neodsudzujem nejak zvlášť...dokonca poznám v našej pobočke 2 lekárov osobne...a sú vo svojom odbore fakt dobrí.

No holt, v dnešnej dobe je biznis už aj zdravotníctvo.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

buchač
Žabinka
buchač
Žabinka
... ale ja idem raz ročne a rada zaplatím..
...a sme doma, stará mať..
aby sme sa rozumeli, ja ich nebránim.. len teraz nemám dôvod na sťažnosti, takto mi to vyhovuje.. keď náhodou začnem chodiť opakovane s dákym problémom, a budem veľa platiť, tak asi sa mi to nebude páčiť..
Veď ani ja Pro Care neodsudzujem nejak zvlášť...dokonca poznám v našej pobočke 2 lekárov osobne...a sú vo svojom odbore fakt dobrí.

No holt, v dnešnej dobe je biznis už aj zdravotníctvo.


s vyznacenym suhlasim
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

misoft
Ja len takú poznámočku k ProCare: v niektorých prípadoch vyšetrenie vyžaduje KO. Lekár odoberie krv a hajde na KO. Je to platené poisťovňou, lenže ProCare si to vo svojom "balíku" dá ešte raz zaplatiť - teda berie niekedy za jeden výkon platbu dvakrát - to už je zdieranie pacienta a okrádanie štátu. Nie je to náhodou nezákonné? Nie je to náhodou nezákonný majetkový prospech?
A ako si v tomto "biznise" našiel štát?
To ako že VZP má byť podľa teba "štátny podnik"? Či "štátna akciová spoločnosť"?
---------------------------------------------
Myslím, že VZP nieje ani a.s. s účasťou štátu, tak aké že okrádanie štátu? Už sa zobuď a začni najskôr myslieť a až potom písať.
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=56986&SID=2&P=1
Všetky akcie sú kmeňové a na meno.
Akcionár:
Slovenská republika, v zastúpení Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej republiky
Limbová 2
Bratislava 837 52
(od: 25.11.2009)
Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky
Limbová 2
Bratislava 837 52
(od: 01.07.2005 do: 24.11.2009)
------------------------------------------
Predmet činnosti:
vykonávanie verejného zdravotného poistenia v súlade so zákonom č. 581/2004 Z. z. o zdravotných poisťovniach, dohľade nad zdravotnou starostlivosťou a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
-----------------------------------------
Aj tu platí, chodí ako kačka, kváka ako kačka?
Je to a.s. je to poisťovňa, ale nie podľa zákona o poisťovníctve?
-----------------------------------------
A ešte drobnosť o tom, čo je akciová spoločnosť.
Akciová spoločnosť

Oddiel 1
Základné ustanovenia

§ 154

(1) Akciovou spoločnosťou je spoločnosť, ktorej základné imanie je rozvrhnuté na určitý počet akcií s určitou menovitou hodnotou. Spoločnosť zodpovedá za porušenie svojich záväzkov celým svojím majetkom. Akcionár neručí za záväzky spoločnosti.

(2) Obchodné meno spoločnosti musí obsahovať označenie "akciová spoločnosť" alebo skratku "akc. spol." alebo skratku "a. s.".

(3) Akciová spoločnosť môže byť súkromnou akciovou spoločnosťou alebo verejnou akciovou spoločnosťou. Za verejnú akciovú spoločnosť sa považuje spoločnosť, ktorej všetky akcie alebo časť akcií boli prijaté na obchodovanie na regulovanom trhu, ktorý sa nachádza alebo ktorý sa prevádzkuje v niektorom zo zmluvných štátov Dohody o Európskom hospodárskom priestore.
Naposledy upravil jar88 : 08.02.16 at 04:40
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pbavil ma na Sme zamknutý článok -Ako budú voliť osobnosti na SK-no tak som podľa obrázkov hádala a okrem Lasicu tam nikoho nepoznám.Osobnosti ako sa patrí :-)))))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Pbavil ma na Sme zamknutý článok -Ako budú voliť osobnosti na SK-no tak som podľa obrázkov hádala a okrem Lasicu tam nikoho nepoznám.Osobnosti ako sa patrí :-)))))
Vyhodilo mi hneď na začiatku Hvoreckého a Havrana...nemám (chvalabohu) Piánko...

Havrana tak trochu poznám...pri čítaní jeho názorov v článkoch a blogoch mám občas dojem, že je pomýlený.
Ono kanceľ je kanceľ .... a teológ by sa mal držať Biblie a nie pindať do politiky.

Hvorecký by sa mal zasa liečiť...tí šarlatáni mu rozum pomútili a preto to aj tak vyzerá časák Zem a vek...


...že vraj osobnosti...pche, skôr celévriti (kľudne aj ružovučkí slniečkári ) ..
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čítam jeden článok...zvyknem aj diskusiu. Parádne myšlienky...

Napríklad :

Ak by aj Fico niesol drevený kríž cez celý okres Topoľčany a slahal sa pri tom po chrbate bičom, a to všetko bez jedla hádam len o vode, a po každom kilometri urobil 1001 klikov, skratka ak by pre vykupenie urobil čokoľvek, nestačílo by to : narobil tak veľa zla, svinstva, vniesol do spoločnosti tak obrovské množstvo strachu a agresivnosti, že ho nečaká nic ine ako cesta na smetisko dejín . Aj ked teraz to tak ešte možno nevypada.
Fico si vyrobil svojim prístupom k životu obrovské množstvo odporcov - ti uz dnes vyrazne prevysuju počet jeho voličov , ktorých pomaly a isto stráca.
Je veľmi pravdepodobne že 5.marca ficovi zrkadlo povie kto je najarogantnejsi na svete.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes doobeda na Slovenskej pošte.... priehradka na vyplácanie a prijímanie peňažných poukazov - kopa ľudí nas*atých až-až..... jednoducho, ak chcel platiť, musel mať presnú sumu, ak chcel vybrať peniaze - mal smolu - Pošta nevyplácala - NEMALI peniaze!!!!!!
Žiadne!!!!! Ani na dôchodky, ktoré mali byť dnes vyplácané (a dôchodcov o paličkách tam bola kopa).
A poznámka - odkaz pracovníčok pošty - neposlali peniaze na vrátenie plynu, neposlali peniaze na dôchodky....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Dnes doobeda na Slovenskej pošte.... priehradka na vyplácanie a prijímanie peňažných poukazov - kopa ľudí nas*atých až-až..... jednoducho, ak chcel platiť, musel mať presnú sumu, ak chcel vybrať peniaze - mal smolu - Pošta nevyplácala - NEMALI peniaze!!!!!!
Žiadne!!!!! Ani na dôchodky, ktoré mali byť dnes vyplácané (a dôchodcov o paličkách tam bola kopa).
A poznámka - odkaz pracovníčok pošty - neposlali peniaze na vrátenie plynu, neposlali peniaze na dôchodky....
Tiež som sa dnes nasral na pošte.
Ideš platiť smiešnu sumu...a TY musíš dokladovať a ešte sa aj podpísať, že si to Ty, čo platíš.
Ak sa nepreukážeš dokladom, tak proste neprevezmú šek...

Choré...zhnité kráľovstvo birmované.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Že si mal ten "smiešny ePoukaz. Vtedy fungujú ako banka.... ale je to fakt choré, ak ideš platiť smiešnu sumičku, napr. 3€ a občianku k tomu potrebuješ. Aby vedeli, že nelegalizuješ 3 "čierne" eurá
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

BXLmiami
Pbavil ma na Sme zamknutý článok -Ako budú voliť osobnosti na SK-no tak som podľa obrázkov hádala a okrem Lasicu tam nikoho nepoznám.Osobnosti ako sa patrí :-)))))
Práve som na neho frflala, odkedy nahral Dusíkove piesne, Dusíka nehrajú, len jeho, dobre sa priživil.
Naposledy upravil kukučka : 08.02.16 at 15:55 Dôvod: pravopis
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

http://www.vratky.sk/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://m.topky.sk/cl/1000851/1526773...-pre-zvrhlika-

Nadbytok sexualnej energie...sa takto?!....mozno aj on ju pociti....
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Potešilo a veľmi, mám na lište, odporúčam http://pyramida.rtvs.sk/
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

buchač
misoft
Dnes doobeda na Slovenskej pošte.... priehradka na vyplácanie a prijímanie peňažných poukazov - kopa ľudí nas*atých až-až..... jednoducho, ak chcel platiť, musel mať presnú sumu, ak chcel vybrať peniaze - mal smolu - Pošta nevyplácala - NEMALI peniaze!!!!!!
Žiadne!!!!! Ani na dôchodky, ktoré mali byť dnes vyplácané (a dôchodcov o paličkách tam bola kopa).
A poznámka - odkaz pracovníčok pošty - neposlali peniaze na vrátenie plynu, neposlali peniaze na dôchodky....
Tiež som sa dnes nasral na pošte.
Ideš platiť smiešnu sumu...a TY musíš dokladovať a ešte sa aj podpísať, že si to Ty, čo platíš.
Ak sa nepreukážeš dokladom, tak proste neprevezmú šek...

Choré...zhnité kráľovstvo birmované.
Tiež ma to nasr.... a poslednú faktúru mi zaplatil syn prevodom z jeho účtu. Nie som ochotná pre pár drobných dávať niekomu svoje údaje.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ja už niekoľko rokov jedine cez IB..... všetko, čo sa dá takto zaplatiť, tak zaplatím.... i keď poukazy doručia do schránky.....
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Nemám účet ani IB. Ja som staromódna, stále v pančuche a chovám kočku kvôli prípadným myšiam.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať