Zavrieť

Porady

Moze moj nadriadeny sirit moje osobne informacie ?

Moze moj nadriadeny sirit moje osobne informacie medzi zamestnancami? Pred mesiacom som podstupila esteticky zakrok,o ktorom som ho musela oboznamit,no dnes o tom vie cela firma
Naposledy upravil ivka70 : 06.06.16 at 05:42
buchač Pred mesiacom som podstupila esteticky zakrok,o ktorom som ho musela oboznamit
=====================
Pfúúúú...nie žeby som bol zvedavý, ale to čo musel byť za estetický zákrok, aby o tom MUSEL BYŤ INFORMOVANÝ nadriadený..???
simona12345 kedze mam manualnu robotu,musela som ho oboznamit s tym.Potrebovala som zmenit do ineho pracovneho oddelenia,s cim suhlasil.Tiez som musela doniest potvrdenie od doktora.Augumentacia prsnikov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    Ak viete preukázať, že Váš nadriadený poskytoval kolegom informácie podľa popisu vyššie, môžete úspešne podať návrh na konanie na Úrad na ochranu osobných údajov SR. Pokiaľ tak urobíte, podnet smerujte proti zamestnávateľovi, nie proti osobe Vášho nadriadeného (s ním nech si urobí poriadok zamestnávateľ). Úrad to bude hodnotiť ako neoprávnené poskytovanie osobných údajov zamestnanca.

    jelalim je offline (nepripojený) jelalim

    jelalim
    od sefa to nevedia. Oni si to vsimli. Neostava nic ine, len si zvyknut, ze Ti ludia na ne pozeraju, aj ked si myslis, ze nepozeraju.
    simona12345 nevsimli,vedeli o tom skorej ako ma videli.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    A myslíš si, že takýto estetický zákrok sa dá utajiť? Takže postupenie ani nemusel rozšírovať on. Ved je určite viditeľný. Len nerozumiem, prečo si o nom musela oboznámiť nadriadeného.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    simona12345 pisala som vyssie,ano da sa utajit,kedze som ho absolvovala v inej krajine.Nie je to viditelne...
    Tweety Prečo si o zákroku informovala šéfa? Dáš si zväčšiť prsia a ten rozdiel ani nevidieť?
    simona12345 pretoze po zakroku niesom schopna vykonavat nejaky cas moju pracu A tiez musel vidiet potvrdenie od doktora,kde som bola 10 dni.Nevidiet,mam to iste akurat bez push up podprsenky.Nikdy som to neukazovala,takze nikto ani nevedel moje cislo predtym.
    Tweety Ak to šíril po firme vopred, vydiskutuj si to s nadriadeným. Ale ak si doniesla potvrdenie po 10 dnoch, to už ťa isto niekto z firmy musel vidieť.
    simona12345 Ja som chcela vediet iba ci je to trestne zverejnovat nieco take personalne.Keby som vedela,ze ma videl niekto z firmy,tak to tu neriesim.To mi je uz jedno,co si kto mysli.Je uplne jedno ci to bola augumentacia,alebo slepak,pointa je ,ze moj sef zdielal tieto informacie....
    Tweety Určite nepostupoval profesionálne.
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    simona12345 (Dnes 22:38) Ja som chcela vediet iba ci je to trestne zverejnovat nieco take personalne.Keby som vedela,ze ma videl niekto z firmy,tak to tu neriesim.To mi je uz jedno,co si kto mysli.
    Trestno - právnu rovinu ani nerieš...to uškodíš viac sebe, ako tomu dotyčnému. Veľa výdavkov a výsledok neurčitý.
    ...a čo si kto o Tebe myslí Ti môže byť ukradnuté jak lanský sneh. Normálny pochopí a tým druhým bude furt maslo po hlave tiecť.
    -------------------------
    ...a vždy môžeš šľahnúť do ksichtu niečo o veľkosti prsníkov danej osobe, ktorá bude mať hlúpe reči...či žene a či chlapovi.
    Môžem Ti dať aj nejaké konkrétnosti, že ako by mal poddžub vyzerať.

    Dotyčná osoba by sa následne určite smiechu nezdržala, najmä, ak by poddžub zaznel pred svedkami...
    simona12345 Tak teda dakujem,asi to nema vyznam ani riesit ☺ idem sa z toho vyspat.Podžuby nepotrebujem,dik ☺ Ja to mam tak niekde v .... Co kto povie.Prajem dobru noc
    Tweety Ak máš niekde tam ostatných, tak sa povznes aj nad rečami nadriadeného.
    Ing. Ľubomír Janoška 06.06.16 04:37 priradil do Porady

    Moze moj nadriadeny sirit moje osobne informacie ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.