Zavrieť

Porady

pri vstavani zavraty

ked som išla rovno, a očami pozeraLA pred seba. no stačilo jemne potočenie a začala som zvracať . liečila som sa na neurologii kde ma dali trochu do poriadku. pomaly chodiť neviem a hlavou zase nesmiem robiť prudke pohyby. bol to priznak mrtvičky? po čase som dostala tabletky na tlak , tie sa mi nakoniec zmenili a môlj tlak sa upravil momentalne tabletky na tlak bneberiem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

    Terezia13
    či to bol príznak ´"mŕtvičky" to si tu nikto netrúfne odhadnúť, treba navštíviť lekára, povedať prejavy a "dupať", aby vás poslal na rôzne vyšetrenia, príčin môže byť veľa

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    predpokladam, ze na neurologii ti robili ct mozgu, takze krvacanie vylucili. To, co pises su ukazkove priznaky vestibularneho syndromu, teda problem rovnovahy vnutorneho ucha. Su na to cviky. V podstate ide o to, ze oci vysielaju do mozgu urcotu polohu tela na zaklade zraku a ucho taktiez na zaklade svojho systemu prelievania kvapaliny. Ak tieto info koliduju, mozog ich nedokaze spracovat, toci sa ti hlava a je ti zle. Je to na dlhsie. Samozrejme moze to byt aj nieco ine, ale to uz je ina kava, radsej nespominat...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Anina2 poznám ten stav z vlastnej skúsenosti, diagnostikovaný CVS, dá sa s tým žiť. Moja rada - oddelenie ORL / každoročne na absolvujem infúznu vasodilatačnú infúznu liečbu.Denne beriem Betahistin /málo- 1tbl.Čím skôr začni problém riešiť. Nečakaj, kým ti bude hučať v ušiach.Ako rada som šoférovala...teraz sa neodvážim za volant.
    Nandrolon ...to asi nepatrilo mne...
    Anina2 sorry, patrilo to starej marke...
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.