Zavrieť

Porady

Neuznaná choroba z povolania

Dobrý deň,
poradíte mi niekto,kde by som našla adresu na celoslovenskú komisiu na odvolanie neuznanej choroby z povolania?Prípadne,ak máte skúsenosť,ako postupovať.

Neuznali mi chorobu z povolania,pretože moje problémy sú spôsobené poškodením chrbtice a to bolo pre posúdenie smerodatné.Mne sa však podarilo získať "stratené" popisy snímkov spred dvoch rokov a odborný lekár,ktorý videl popis pred posúdením a teraz mi poradil odvolať sa,pretože sa môj zdravotný stav veľmi zhoršil a podľa jeho názoru sa stav chrbtice nemohol za necelý rok tak rapídne zhoršiť,pokiaľ by nebola chrbtica sústavne preťažená,čo viem aj zdokladovať.
Za rady vopred ďakujem.
8 komentárov     zbaliť
ivka70 v rozhodnuti o neuznani choroby z povolania by si mala mat napisane, kam sa mozes odvolat aj termin, dokedy sa mozes odvolat. Nemas to tam?
evinka77 Ešte mi to neprišlo,len na vizite mi to oznámili.Ďakujem
evinka77 Ahj,nič také tam nemám
Soňa K Ale určite tam máš napísané, kto a z akej organizácie o zamietnutí Tvojej žiadosti rozhodol.
evinka77 Ahoj,nič také tam nemám
evinka77 Je tam len napísané lekárske oddelenie,kde som bola hospitalizovaná.
ivka70 a kam si si davala ziadost o uznanie choroby z povolania? nehovoris ty len o lekarskom posudku?
evinka77 Tak o tomto neviem nič.To mám asi len lekársky posudok a kde mám dať žiadosť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Neuznaná choroba z povolania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.